MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Raport gier: 14-16 czerwca

Udostępnij:

Rozgrywki ligowe w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024 dobiegły końca! Efektownymi zwycięstwami uczciły je zespoły U-13 i U-11, a nasze „Żaki” z rocznika 2016 przywiozły okazały puchar, zdobyty za zajęcie II miejsca w ogólnopolskim turnieju „Radoszyce Summer CUP”. Tak prezentują się rezultaty ostatnich spotkań drużyn Akademii GKS.

▪ 26. kolejka Klasy A, grupa: Piotrków Tryb. II

GKS II – GUKS Gorzkowice 3:0 – walkower

▪ I Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B2 / 14. kolejka

GKS U-16 – AKS SMS Łódź 1:1 (1:0)

Bramki: Albert Jonasz 37 (as. Mateusz Bystry) – Eryk Banasiak 47

GKS U-16: Piotr Olczyk (60. Filip Zawadzki) – Vladislav Babkov (46. Mikołaj Miller), Mateusz Bystry, Patryk Kępiński (46. Antoni Rajski) – Mikołaj Pawełoszek (60. Franciszek Pietrzak), Bohdan Babkov, Maksymilian Sałata, Filip Dziewięcki (46. Filip Szczepaniak) – Igor Gawin (46. Alan Rosiński), Jonasz Albert, Dawid Jarzębowski (46. Wojciech Piotrowski).

Żółte kartki: Vladislav Babkov – Jakub Sawczuk

Trenerzy: Marcin Szymak i Łukasz Wroński

II Liga Wojewódzka Trampkarzy C1 / 12. kolejka

GKS U-15 – Pelikan Łowicz 6:0 (2:0)
Bramki: Nikodem Trawiński 9 (as. Adrian Szczepanik), Mateusz Malinowski 27 (as. Nikodem
Trawiński), Oskar Krakowski 43 (as. Piotr Domagała), Marsel Chyla 49 (as. Piotr Domagała),
Nikodem Trawiński 57 (as. Kacper Woszczyk), Piotr Domagała 80 (as. Szymon Wardęga)

GKS U-15: Natan Krawczyk – Kacper Wnuk, Kacper Woszczyk, Marsel Chyla, Dawid Krata – Nikodem Trawiński, Mateusz Malinowski, Jakub Kopa – Maksym Kaczmarek, Sebastian Bęben, Adrian Szczepanik.
Na zmiany wchodzili: Szymon Jędrzejczyk, Borys Kacprzykowski, Szymon Wardęga, Kacper
Kulik, Oskar Krakowski, Piotr Domagała, Paul Würfele.

Trener: Patryk Rachwał, Jacek Kałużny i Paweł Wiśniewski

II Liga Wojewódzka Trampkarzy C1 / 14. kolejka

UKS SMS II Łódź – GKS U-15 2:1 (1:1)
Bramki: Kacper Brzoski 35, Adrian Zbrożek 79 – Sebastian Bęben 7

GKS U-15: Natan Krawczyk – Kacper Wnuk, Marsel Chyla, Borys Kacprzykowski, Dawid Krata – Nikodem Trawiński, Jakub Kopa, Oskar Krakowski, Piotr Kościelny – Adrian Szczepanik, Sebastian Bęben.
Na zmiany wchodzili: Szymon Jędrzejczyk, Piotr Domagała, Kacper Kulik, Szymon Wardęga, Mateusz Malinowski, Krystian Kroc, Paul Würfele.

Trener: Patryk Rachwał, Jacek Kałużny i Paweł Wiśniewski

▪ 13. kolejka Okręgowej Ligi Młodzików D1 (grupa 6)

GKS II U-13 – UKS Gmina Rozprza 8:1 (4:1)
Bramki: Wiktor Paradecki 14, 33 i 36, Michał Górecki 51 i 59, Szymon Odoliński 16, Tymon Kwaśniewski 43, Jakub Osuch 78 (samobójcza) – Igor Hemer 10

GKS II U-13: Michał Górecki – Karol Kwiatek, Jakub Marjan, Mateusz Sońta, Szymon Odoliński, Adam Sęk, Szymon Antczak, Michał Dobrowolski, Wiktor Paradecki.
Na zmiany wchodzili: Mateusz Banasiak, Kacper Pawłowski, Wiktor Olejnik, Wiktor Chojnicki, Hubert Cywiński, Iwo Milczarek, Dawid Mazerant, Tymon Kwaśniewski, Dominik Czerwiński, Jakub Gołąb, Ksawery Klekociński.

Trener: Damian Michalak i Marcin Zimoch

▪  Okręgowa Liga Młodzików D2 (grupa 7) / 10. kolejka

GKS U-11 – Grabka Grabica 7:2 (5:2)
Bramki: Aaron Wróblewski 3 (as. Artur Adamczyk), Aleksander Kałużny 11 (as. Julian Mrugalski), Aleksander Kałużny 26 (as. Filip Jaworski), Antoni Siciński 30 (as. Aleksander Kałużny), Marcel Misztela 38 (as. Aaron Wróblewski), Antoni Siciński 41, Paweł Paradowski 57 (as. Aleksander Kałużny) – Antoni Jonczyk 16 i 39

GKS U-11: Matteo Stoppa – Filip Jaworski, Gracjan Zieliński, Kamil Hawrysz – Aleksander Kałużny, Antoni Siciński, Artur Adamczyk, Julian Mrugalski – Aaron Wróblewski.
Na zmiany wchodzili: Nicolas Oślizło, Paweł Paradowski, Marcel Misztela, Piotr Galus, Jan Rabiej.

Trenerzy: Jacek Kałużny

▪ Turniej „Radoszyce Summer CUP” z udziałem GKS U-8

GKS U-8: Kamil Gielniak, Filip Czubała, Leon Krzesiak, Natan Miłak, Oliwier Chudzik, Mikołaj Grzejdziak, Nataniel Czerwiński, Kasjan Rachwalik, Fabian Hoffman, Milan Dec.

Trener: Michał Krawczyk

Mecenasem Bełchatowskiego Sportu jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.