MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

#Raport: 15-16 października

Udostępnij:

Rozstrzelali się w ten weekend piłkarze Akademii GKS Bełchatów. Świadczyć o tym może wynik pięciu najstarszych roczników, od drużyny rezerw począwszy, na trampkarzach skończywszy. 51 goli w ośmiu meczach – to wynik na wyraz imponujący. A jak poszło młodszym zespołom? Zapraszamy na ligowy raport.

▪ KEEZA Klasa B, grupa: Piotrków Tryb. / 7. kolejka

PGE GKS II Lechia Bełchatów 5:0 (3:0)
Bramki: Damian Michalak 15 (as. Marcel Wojtasik), Stanisław Wenus 21 (as. Damian Michalak), Wiktor Klauz 27 (as. Piotr Więcławik), Bartłomiej Trzeboński 62 (as. Marcel Wojtasik), Kamil Mizera 82 (k)

Skład GKS: Aleksander Świderski – Kamil Mizera, Stanisław Wenus, Maksymilian Przebierała, Piotr Kulka (46. Kacper Markiewicz) – Piotr Więcławik, Dominik Retkiewicz, Damian Michalak, Wiktor Klauz – Bartłomiej Trzeboński, Marcel Wojtasik.

Trener: Zygmunt Łuszcz

▪ I Liga Wojewódzka Juniorów A1 / 10. kolejka

Widzew Łódź PGE GKS U-19 5:2 (2:1)
Bramki dla GKS-u: Filip Kwiecień 36, Dawid Woźniakowski 68 (as. Jakub Grałka)

Skład GKS: Kacper Foltyn – Dawid Kępniak, Jakub Szczepaniak, Filip Kwiecień, Jakub Grałka – Marcel Żegota (78. Wiktor Klauz), Grzegorz Tomczyk (70. Dominik Retkiewicz), Bartosz Frątczak (82. Piotr Więcławik), Kacper Czapla, Bartosz Wiśniewski (70. Kacper Rybacki) – Dawid Woźniakowski.
Na ławce pozostali: Maksymilian Przebierała i Aleksander Świderski

Trenerzy: Dawid Ciupiński i Adam Konstańczuk

▪ II Liga Wojewódzka Juniorów A1 / 7. kolejka

Włókniarz Moszczenica PGE GKS II U-19 1:8 (0:5)
Bramki: Wiktor Retkiewicz 14 (as. Kacper Frączyk), Jakub Mękarski 30, Kacper Frączyk 34 i 81 (as. Julian Grill), Eryk Wiśniewski 40 (as. Kacper Frączyk), Gracjan Garlikowski 43, Mikołaj Krzysztofik 52 (as. Oliwier Urbaniak), Oliwier Urbaniak 72

Skład GKS: Michał Jajus – Kacper Markiewicz (46. Michał Domański) Oskar Golec (46. Jakub Kiełbus) Eryk Wiśniewski – Kacper Frączyk, Wiktor Retkiewicz, Jakub Mękarski, Damian Przybylski, Gracjan Garlikowski (56. Julian Grill), Mikołaj Krzysztofik (56. Wiktor Kaczmarek) – Oliwier Urbaniak.

Żółta kartka: Michał Jajus

Trenerzy: Dawid Ciupiński i Adam Konstańczuk

▪ I Liga Wojewódzka Juniorów młodszych B1 / 10. kolejka

Warta Sieradz PGE GKS U-17 1:15 (0:9)
Bramki: Mikołaj Królak 63 – Adrian Golec 2 (as. Jakub Krawętek), 9 (as. Adam Łaski), 27 (as. Bartosz Pietruszka), 55 (as. Filip Kwapiński), Filip Kwapiński 11 (as. Antoni Eksman), 14 (as. Aleksy Jóźwik) i 45 (as. Adam Łaski), Aleksy Jóźwik 29 (as. Bartosz Stańdo), 59 i 88 (as. Bartosz Pietruszka), Bartosz Pietruszka 35 (as. Bartosz Stańdo), Adam Łaski 37 (as. Bartosz Pietruszka) i 83, Jan Nowak 62 (as. Bartosz Kopański), Jakub Krawętek 67 (as. Bartosz Kopański)

Skład GKS: Jarosław Nowak – Jakub Szczepański (60. Piotr Kulka), Filip Kwapiński, Jakub Krawętek, Bartosz Stańdo (55. Aleksander Skrobek) – Artiom Syreishchykov (50. Bartosz Kopański), Antoni Eksman, Aleksy Jóźwik, Adam Łaski, Bartosz Pietruszka – Adrian Golec (60. Jan Nowak).

Żółta karta: Artem Syreishchykov

Trenerzy: Michał Sikorski i Mikołaj Grzelak

▪ I Liga Wojewódzka Juniorów młodszych B2 / 10. kolejka

ŁKS Łódź PGE GKS U-16 2:0 (1:0)
Bramki: Kacper Miązek 44 i 90

Skład GKS: Fryderyk Ochap – Bogdan Gurin-Klupś, Damian Wróblewski, Hubert Bujakowski, Marcin Kluska – Mikołaj Błaszczyk, Marcel Sadziński, Paweł Follmann, Krzysztof Pazera, Bartek Kwaśnik – Błażej Witczak.
Na zmiany wchodzili: Norbert Drechna – Effe Batuar, Franciszek Szymczyk, Bartek Osuch, Dawid Pawęta, Jakub Mielczarek, Jonasz Albert.

Trenerzy: Arkadiusz Tomczyk i Adam Paluszek

▪ Liga Okręgowa Juniorów młodszych B2, grupa 4 / 7. kolejka

LKS Wola Krzysztoporska PGE GKS II U-16 0:8 (0:4)
Bramki: Patryk Porczyk 20 (as. Maciej Osuch), Kornel Pawłowski 27 (as. Dawid Pawęta), Bartosz Osuch 30, Kajetan Strupczewski 40 (as. Kornel Pawłowski), Jonasz Albert 65 (as. Bartosz Osuch) i 81 (as. Łukasz Jasiński), Łukasz Jasiński 70 (as. Franciszek Szymczyk), Oliwier Sadowski 88 (as. Jonasz Albert)

Skład GKS: Norbert Drechna – Kacper Filipczak (46. Jonasz Albert), Mateusz Sokołowski (72. Dawid Wolankiewicz), Patryk Cużytek (46. Filip Zawiasa), Julian Irzykowski – Dawid Pawęta (46. Franciszek Szymczyk), Kornel Pawłowski, Maciej Osuch (65. Oliwier Sadowski), Kajetan Strupczewski, Bartosz Osuch – Patryk Porczyk (60. Łukasz Jasiński).

W 71. minucie meczu Norbert Drechna obronił rzut karny.

Trener: Radosław Kozoń

▪ Liga Okręgowa Trampkarzy C1, grupa 2 / 10. kolejka

Świt Kamieńsk PGE GKS U-15 1:12 (1:7)
Bramki: Mateusz Bystry (2), Filip Dziewięcki (2), Filip Szczepaniak, Jan Gruszka, Patryk Kępiński, Milan Latocha, Alan Rosiński, Adam Wojtków, Mateusz Wilk, Łukasz Jasiński

Skład GKS: Daniel Grzybowski – Igor Gawin, Alan Rosiński, Jan Gruszka, Milan Latocha – Mateusz Bystry, Patryk Kępiński, Filip Szczepaniak, Mikołaj Pawełoszek, Łukasz Jasiński – Kacper Papuga.
Na zmiany wchodzili: Adrian Juszyński, Rafał Matysiak, Filip Dziewięcki, Mateusz Wilk, Adam Wojtków.

Trenerzy: Adam Paluszek i Arkadiusz Tomczyk

▪ II Liga Wojewódzka Trampkarzy C2 / 10. kolejka

ŁKS II Łódź PGE GKS U-14 5:1 (3:0)
Bramki: Kryspin Tomkowski 3 i 53, Szymon Rózga 22, Kajetan Rzepa 30, Oskar Barylski 58 – Piotr Domagała 55 (k)

Skład GKS: Igor Świątek – Igor Wojtala, Szymon Sęk, Oskar Ciachorowski, Sebastian Wolańczyk, Jakub Szulc, Julian Pazera, Adrian Szczepanik, Piotr Kuliberda, Piotr Domagała, Filip Cyran.
Rezerwowi: Szymon Piotrowski, Igor Majchrzak, Patryk Kurowski, Piotr Kościelny.

Trenerzy: Jacek Kałużny i Jakub Bednarek

▪ I Liga Wojewódzka Młodzików D1 / 10. kolejka

PGE GKS U-13 ŁKS Łódź 1:2 (1:1)
Bramka dla GKS-u: Tomasz Sobolewski

Kadra GKS: Jakub Wiśniewski, Antoni Kupiec – Marcin Lis, Igor Krakowski, Miłosz Salon, Bartosz Terkalski, Aleksander Kostrzewa, Patryk Paradowski, Filip Murzyła, Tomasz Sobolewski, Filip Motyl, Szymon Piekarski, Szymon Antczak.

Trenerzy: Damian Chojka i Szymon Lesiakowski

▪ Liga Młodzików D1, grupa 6 / 10. kolejka

PGE GKS II U-13 UKS Junior Kleszczów 3:0 (1:0)
Bramki: Jan Kurzawski (x2), Antoni Kupiec

Skład GKS: Michał Solecki – Igor Balcerzak, Jakub Wróblewski, Fabian Zawiasa, Jan Kurzawski – Bartłomiej Zawieja, Julian Sidek, Antoni Kupiec, Dawid Gaworski, Mateusz Frąckiewicz – Borys Famulski.

Trenerzy: Damian Chojka i Szymon Lesiakowski

▪ Liga Młodzików D2, grupa 5 / 10. kolejka

PGE GKS U-12 Stal Niewiadów 0:4 (0:3)
Bramki: Filip Krukowski 4 i 52, Borys Owczarczyk 8, Franciszek Wojciechowski 20

Kadra GKS: Marcel Paprocki, Wojciech Pawłowski – Tymon Olejnik, Jakub Krawczyk, Dawid Urbaniak, Błażej Szczęsny, Mikołaj Kozieł, Dawid Gaworski, Konrad Sałaciński, Oskar Matyśkiewicz, Karol Uchroński, Iwo Szymczyk, Błażej Szczęsny.

Trenerzy: Szymon Lesiakowski i Jacek Kałużny

▪ Liga Orlików E1, grupa 9 / 7. kolejka

Stal Niewiadów PGE GKS U-11

Kadra GKS: Michał Górecki, Leon Łuszcz, Wiktor Paradecki, Jakub Marjan, Mateusz Banasiak, Tymon Kwaśniewski, Karol Kwiatek, Kacper Pawłowski, Oliwier Rzepa, Adam Sęk, Alan Siewiera, Jakub Gołąb Oskara Prockiw, Nadia Kokocinska, Dominik Czerwiński, Szymon Antczak, Mateusz Sońta.

Trener: Przemysław Marjan

▪ Liga Orlików E1, grupa 10 / 7. kolejka

PGE GKS U-10 MABO Piotrków Tryb.
Bramki dla GKS-u: Franciszek Baranowicz (x3), Aaron Wróblewski (x3), Julian Kustra

Skład GKS: Tobiasz Kwiecień, Ksawery Kwiecień, Filip Jaworski, Aleksander Kałużny, Aaron Wróblewski, Julian Kustra, Franciszek Baranowicz, Antoni Siciński, Julian Mrugalski, Wiktor Gorzelski.

Trenerzy: Jakub Bednarek i Radosław Drogosz

▪ Liga turniejowa E2 „Orlik” w Porębach z udziałem PGE GKS U-10

Kadra GKS: Hubert Kozłowski, Krzysztof Walerianowicz, Jakub Stępień, Kuba Leszczyński, Wiktor Gorzelski, Wojciech Irzykowski, Kajetan Stopczyński, Eryk Holak, Kamil Hawrysz, Aleksander Michalak.

Trenerzy: Jakub Bednarek i Radosław Drogosz

▪ Liga turniejowa F1 „Żak” w Piotrkowie Tryb. z udziałem PGE GKS U-9

Kadra GKS: Paweł Paradowski, Jonasz Mras, Karol Wyszyński, Gracjan Ciołek, Mieszko Zieliński, Izabela Walczak, Alicja Grabowiecka, Jan Sobański, Antoni Pawlak, Piotr Galus.

Trenerzy: Radosław Kozoń i Michał Krawczyk

▪ Liga turniejowa G1 „Skrzat” w Bełchatowie z udziałem PGE GKS U-7 i U-6

Kadra GKS U-7: Milan Dec, Hubert Polakiewicz, Filip Michalak, Leon Szmigielski, Aleksander Murzyła, Barbara Rogozińska, Szymon Świtała, Fabian Hoffman, Witek Łuszcz, Daniel Wdowiak, Szymon Bednarek, Dawid Kaczmarek.

Trener: Michał Krawczyk

Kadra U-6: Antoni Szczepaniak, Mikołaj Pomorski, Nataniel Czerwiński, Jan Wyczachowski, Hanna Sterczyńska, Amelia Kałużna, Iwo Wawrzyniak, Julian Pawlikowski Nikodem Maciejewski, Aleksander Molo.

Trener: Marcin Szóstakiewicz

____________________________

Również w trakcie poprzedniego tygodnia odbyły się mecze naszych zespołów. I tak, w poniedziałek (10 października) druga drużyna juniorów młodszych U-16 rozbiła KS Grocholice Bełchatów, a dwa dni później (12 października) podopieczni Damiana Chojki i Szymona Lesiakowskiego wygrali w Łodzi z ŁAF.

Liga Okręgowa Juniorów młodszych B2, grupa 4 / 6. kolejka

PGE GKS II U-16 – KS Grocholice Bełchatów 23:0 (10:0)
Bramki:  Filip Dziewięcki 5, 10 i 16, Kacper Papuga 8 i 44, Mateusz Bystry 24, 52, 72 i 76, Alan Rosiński 28, Jonasz Albert 32, 35, 50, 53, 60, 67 i 83, bramka samobójcza 38, Rafał Matysiak 46, Tomasz Sujka 64 i 79, Łukasz Jasiński 75, Patryk Cużytek 86

Skład GKS: Norbert Drechna (46. Jakub Kowalczyk) – Filip Szczepaniak (46. Milan Latocha), Jan Gruszka, Alan Rosiński, Igor Gawin (46. Patryk Cużytek) – Patryk Kępiński (46. Mateusz Sokołowski ), Mateusz Bystry, Błażej Witczak (46. Rafał Matysiak), Jonasz Albert, Filip Dziewięcki (46. Tomasz Sujka) – Kacper Papuga (46. Łukasz Jasiński).

Trener: Radosław Kozoń

▪ I Liga Wojewódzka Młodzików D1 / 9. kolejka

Łódzka Akademia Futbolu – PGE GKS U-13 0:2 (0:2)
Bramki: Bartosz Terkalski (x2)

Kadra GKS: Jakub Wiśniewski, Antoni Kupiec – Marcin Lis, Igor Krakowski, Miłosz Salon, Bartosz Terkalski, Aleksander Kostrzewa, Patryk Paradowski, Filip Murzyła, Tomasz Sobolewski, Błażej Szczęsny.

Trenerzy: Damian Chojka, Szymon Lesiakowski

Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/platne/serwer124745/public_html/akademiagks.pl/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /home/platne/serwer124745/public_html/akademiagks.pl/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents() #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/platne/serwer124745/public_html/akademiagks.pl/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/platne/serwer124745/tmp) in Unknown on line 0