MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Raport: 18-19 listopada

Udostępnij:

Ostatnie akcenty ligowego grania, turnieje w Łodzi i Zabrzu – to wszystko wydarzyło się w miniony weekend. Choć pogoda nas nie rozpieszczała, drużyny Akademii GKS Bełchatów, niejednokrotnie w zimowej scenerii solidnie pracowały na boiskach. Zapraszamy na podsumowanie.

▪ Klasa A, grupa: Piotrków Tryb. II / 13. kolejka

GUKS Gorzkowice GKS II 1:6 (1:3)
Bramki: Mateusz Ciesielski 39 – Jakub Mękarski 13, Tomasz Urban 25 (as. Adam Łaski), Dominik Retkiewicz 45(+1) (as. Tomasz Urban), 48 (as. Bartosz Kopański), Igor Jezierski 50 (sam.), Bartosz Kopański 61 (as. Bartosz Pietruszka)

GKS II: Jarosław Nowak (66. Oskar Krzywdziński) – Aleksander Skrobek (46. Bartosz Kopański), Kamil Jasiński, Jerzy Wiśniewski (46. Filip Kwapiński), Artem Syreishchykov – Adam Łaski, Dominik Retkiewicz, Tomasz Urban (61. Wiktor Retkiewicz), Jakub Mękarski (44. Julian Grill), Piotr Więcławik (46. Wojciech Sewerynek) – Bartosz Pietruszka (66. Jan Nowak).
Na ławce pozostał: Michał Domański.

Trenerzy: Dawid Ciupiński i Adam Konstańczuk

▪ Centralna Liga Juniorów U-17 / 15. kolejka 

Wisła Kraków  GKS U-17 7:0 (2:0)
Bramki: Antoni Wójcik 13, Łukasz Staniów 16 i 55, Nathan Lis 57, Jakub Janiszewski 61, Jakub Czubernat 87 i 89

GKS U-17: Mateusz Pasiecznik (85. Fryderyk Ochap) – Bartosz Kwaśnik, Filip Zimowski, Bogdan Gurin-Klupś, Adam Ciapczyński – Bartosz Osuch (75. Krzysztof Pazera), Kaspian Jasiczek (75. Franciszek Szymczyk), Kornel Pawłowski (46. Alan Zimoch), Bamory Diabate, Mikołaj Błaszczyk (63. Michał Klimczyk) – Maciej Osuch (75. Jonasz Albert).
Na ławce pozostali: Igor Drożdżyński, Damian Wróblewski.

Trenerzy: Romuald Solarek i Arkadiusz Tomczyk

▪ I Liga Wojewódzka Juniorów młodszych B2 / 14. kolejka

Lechia Tomaszów Maz. GKS U-16 4:2 (2:2)
Bramki: Michał Pustelnik 18 i 82, Karol Świątek 20 i 80 – Alan Rosiński 40 (as. Paweł Follman), Igor Gawin 44 (as. Paweł Follman)

GKS U-16: Piotr Olczyk (60. Filip Zawadzki) – Mikołaj Miller, Mateusz Bystry (60. Maciej Bauer), Patryk Kępiński, Filip Dziewięcki – Bohdan Babkov (65. Kacper Papuga), Mikołaj Pawełoszek, Paweł Follman (46. Franciszek Pietrzak), Alan Rosiński – Igor Gawin, Filip Szczepaniak.

Trenerzy: Marcin Szymak i Łukasz Wroński

▪ Liga Okręgowa Trampkarzy C1, grupa 4 / 14. kolejka

Pilica Przedbórz GKS II U-15 5:3 (1:3)
Bramki: Kryspin Auguścik 40(+1), 54 i 80(+1), Michał Muskała 57, Michał Krawczyk 61 – Sebastian Wolańczyk 10 (as. Igor Wojtala), Igor Wojtala 21 (as. Jakub Sobolewski), Aleksander Kostrzewa 30 (as. Sebastian Wolańczyk)

GKS II U-15: Szymon Piotrowski – Dawid Krata, Igor Majchrzak, Kuba Światłowski, Oskar Ciachorowski – Igor Wojtala, Daniel Fraj, Aleksander Kostrzewa, Maciej Martyniak – Sebastian Wolańczyk, Jan Kurzawski.
Na zmiany wchodził: Jakub Sobolewski.

Trenerzy: Jacek Kałużny, Damian Chojka i Marcin Szymak

▪ I Liga Wojewódzka Trampkarzy C2 / 14. kolejka

GKS U-14 Pogoń Zduńska Wola 1:4 (0:3)
Bramki: Bartosz Terkalski 41 (as. Igor Szewczyk) – Kamil Jabłoński 8, Alan Zawierucha 23, 28, Dawid Łazutka 54

GKS U-14: Antoni Kupiec – Filip Pitek, Kacper Borowiecki, Aleksander Rożentalski, Miłosz Salon – Bartłomiej Krasoń, Szymon Piekarski, Filip Motyl, Błażej Światłowski, Tomasz Sobolewski – Bartosz Terkalski.
Na zmiany wchodzili: Dawid Chmielewski, Alan Karolewski, Igor Krakowski, Patryk Paradowski, Krystian Pasternak, Igor Szewczyk, Kacper Więcławik, Damian Zochniak.

Trener: Damian Chojka

▪ Mecz kontrolny / GKS U-12 – AKS SMS Łódź

Trenerzy: Jakub Ochocki i Marcin Szóstakiewicz

▪ Turniej „Football Champions CUP” z udziałem GKS U-11

Kadra GKS U-11: Tobiasz Kwiecień, Aleksander Kałużny, Wiktor Gorzelski, Filip Jaworski, Matteo Stoppa, Julian Kustra, Aron Wróblewski, Kamil Hawrysz, Antoni Siciński, Julian Mrugalski, Gracjan Zieliński.

▪ Mecz kontrolny / GKS II U-10  Ajaks II Częstochowa

Kadra GKS U-10: Hanna Wejman, Wiktoria Ostafijczuk, Karol Wyszyński, Bartosz Litewiak, Aleksander Nowak, Marcel Szulc, Filip Marczuk, Jan Sobański, Ksawery Wolny, Nikodem Famulski.

Trener: Michał Krawczyk

▪ Turniej „ABC Sportu Cup”w Zabrzu z udziałem GKS U-10

Kadra GKS U-10: Jan Rabiej, Artur Madejak, Marcel Misztela, Piotrek Galus, Gracjan Ciołek, Franciszek Broś, Paweł Paradowski, Damian Łągwa, Mieszko Zieliński, Nicolas Oślizło, Jonasz Mras.

Trener: Angelina Łąckiewicz

▪ Turniej „ABC Sportu Cup” w Zabrzu z udziałem GKS U-8

Kadra GKS U-8: Miłosz Niedzielski, Oliwier Chudzik, Jan Małecki, Nataniel Czerwiński, Natan Miłak, Hubert Polakiewicz, Mikołaj Grzejdziak, Jakub Ostrowski, Fabian Hoffman.

Trenerzy: Michał Krawczyk i Damian Bisaga

Mecenasem Bełchatowskiego Sportu jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/platne/serwer124745/tmp) in Unknown on line 0