MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Raport: 2-3 września

Udostępnij:

Po raz pierwszy w tej rundzie, wszystkie drużyny Akademii GKS stanęły do rywalizacji w meczach o stawkę. Biorąc pod uwagę wyniki, niektórzy zaprezentowali jeszcze wakacyjną formę, co zważywszy na początek sezonu i trwający nabór (w grupach rocznikowych 2015-2019), nie jest niczym zaskakującym. Zapraszamy na raport z pierwszego weekendu września.

▪ Klasa A, grupa: Piotrków Tryb. II / 2. kolejka

GKS II – Wolanka Wola Krzysztoporska 3:0 (2:0)
Bramki: Gracjan Madajski 7 (as. Damian Michalak) i 19, Dawid Woźniakowski 63 (as. Sebastian Ochocki)

GKS II: Jakub Kowalski – Aleksander Skrobek (62. Piotr Więcławik), Jakub Krawętek (62. Kamil Jasiński), Mikołaj Bociek, Jakub Szczepaniak – Dawid Woźniakowski, Aleksy Jóźwik (72. Jonasz Wiewiórowski), Tomasz Urban (62. Adam Łaski), Damian Michalak, Kamil Mizera (62. Sebastian Ochocki) – Gracjan Madajski (62. Bartosz Pietruszka).
Na ławce pozostał: Hubert Gabrysiak

Trenerzy: Dawid Ciupiński, Adam Konstańczuk

▪ Centralna Liga Juniorów U-17 / 4. kolejka

GKS U-17 MKS Polonia Warszawa 1:5 (1:1)
Bramki: Dominik Bajurski 32 (as. Mikołaj Błaszczyk) – Błażej Tłaczała 34, Alexander Gawarecki 62 i 64, Paweł Pakieła 75, Mikołaj Zarzecki 89

GKS U-17: Antoni Stępień – Igor Czapla (83. Krzysztof Pazera), Leon Diabate (9. Adam Ciapczyński, 73. Bartosz Osuch), Bartosz Długosz (80. Kornel Pawłowski), Filip Zimowski – Marcel Sadziński (75. Effe Batuar), Adam Wielgus (65. Kaspian Jasiczek), Jakub Malinowski (65. Marcin Kluska), Alan Zimoch, Mikołaj Błaszczyk – Dominik Bajurski.

Trenerzy: Romuald Solarek, Arkadiusz Tomczyk, Krystian Paprocki

▪ I Liga Wojewódzka Juniorów młodszych B2 / 3. kolejka

GKS U-16 Widzew Łódź 0:6 (0:3)

GKS U-16: Piotr Olczyk – Mateusz Bystry (85. Rafał Matysiak), Wojciech Bogacz, Vladislav Babkov, Patryk Kępiński – Bogdan Babkov, Wojciech Piotrowski (80. Dawid Jarzębowski), Mikołaj Pawełoszek, Maciej Bauer (46. Filip Dziewięcki), Jonasz Albert – Paweł Follmann (46. Franciszek Pietrzak).
Na ławce pozostali: Fryderyk Ochap, Filip Szczepaniak

Trenerzy: Marcin Szymak i Łukasz Wroński

▪ Liga Okręgowa Trampkarzy C1, grupa 3 / 2. kolejka

GUKS Gorzkowice GKS U-15 3:0 (3:0)
Bramki: Bartosz Wiernicki 8 i 24, Filip Ziemba 40

GKS U-15: Szymon Jędrzejczyk – Paweł Zybura, Piotr Kuliberda, Kacper Woszczyk, Kacper Wnuk – Nikodem Trawiński, Oskar Krakowski, Jakub Kopa – Piotr Kościelny, Adrian Szczepanik, Maksym Kaczmarek.
Rezerwowi: Igor Świątek – Igor Wojtala, Piotr Ozga, Borys Kacprzykowski, Kacper Kulik, Sebastian Wolańczyk, Mateusz Malinowski, Paul Wurfele, Krystian Kroc.

Trenerzy: Jacek Kałużny, Marcin Szymak

▪ Liga Okręgowa Trampkarzy C1, grupa 4 / 3. kolejka

GKS II U-15 LUKS Gomunice 11:0 (6:0)
Bramki: Tomasz Sobolewski 3, Olgierd Wolf 10, Piotr Ozga 21 (as. Marcel Sobutkowski), samobójcza 35, Marsel Chyla 39 i 53, Sebastian Bęben 40 (as. Dawid Krata), Piotr Domagała 48, Marcel Sobutkowski 54, Jakub Sobolewski 67 (as. Sebastian Bęben), Kacper Więcławik 72 (as. Sebastian Bęben)

GKS II U-15: Szymon Piotrowski – Igor Wojtala, Marsel Chyla, Piotr Ozga, Oskar Ciachorowski – Aleksander Kostrzewa, Olgierd Wolf, Piotr Domagała – Marcel Sobutkowski, Sebastian Bęben, Tomasz Sobolewski.
Rezerwowi: Antoni Kupiec, Dawid Krata, Patryk Kurowski, Dawid Chmielewski, Jan Kurzawski, Jakub Sobolewski, Kacper Więcławik, Patryk Paradowski.

Trenerzy: Jacek Kałużny, Marcin Szymak, Damian Chojka

▪ I Liga Wojewódzka Trampkarzy C2 / 2. kolejka

GKS U-14 – Widzew TMRF 4:2 (1:2)
Bramki: Filip Murzyła 39, Bartosz Terkalski 61, Aleksander Kostrzewa 66 i 75

GKS U-14: Antoni Kupiec, Jakub Wiśniewski – Igor Krakowski, Miłosz Salon, Bartosz Terkalski, Damian Zochniak, Filip Motyl, Szymon Piekarski, Filip Pitek, Aleksander Rożentalski, Błażej Światłowski, Kacper Borowiecki, Bartłomiej Krasoń, Filip Murzyła, Igor Szewczyk, Krystian Pasternak, Aleksander Kostrzewa, Dawid Chmielewski.

Trenerzy: Damian Chojka i Patryk Rachwał

▪ I Liga Wojewódzka Trampkarzy C2 / 3. kolejka

Łódzka Akademia Futbolu GKS U-14 3:5 (1:3)
Bramki: Adam Pawłowski 37, Kajetan Smokowski 41, Błażej Richter 71 – Błażej Światłowski 7, Bartosz Terkalski 32, 48 i 56, Bartłomiej Krasoń 35

GKS U-14: Antoni Kupiec, Jakub Wiśniewski – Igor Krakowski, Miłosz Salon, Bartosz Terkalski, Damian Zochniak, Filip Motyl, Szymon Piekarski, Filip Pitek, Aleksander Rożentalski, Błażej Światłowski, Kacper Borowiecki, Bartłomiej Krasoń, Filip Murzyła, Igor Szewczyk, Krystian Pasternak, Aleksander Kostrzewa, Dawid Chmielewski.

Trener: Damian Chojka

▪ Liga Okręgowa Młodzików D1, gr. 5 / 1. kolejka

Concordia II Piotrków Tryb. GKS U-13 0:4 (0:3)
Bramki: Marcel Nowak 7 (rzut karny), Błażej Szczęsny 10 (as. Marcel Nowak), Oskar Matyśkiewicz 25 (as. Dawid Urbaniak), Klaudiusz Bartoszewski 76 (as. Konrad Sałaciński)

GKS U-13: Marcel Paprocki – Bruno Janowski, Igor Balcerzak, Olejnik Tymon – Jakub Krawczyk, Kacper Kazimierczak, Marcel Nowak, Wiktor Wędzonka – Błażej Szczęsny.
Na zmianę wchodzili: Dawid Urbaniak, Dawid Gaworski, Mikołaj Kozieł, Klaudiusz Bartoszewski, Konrad Sałacinski, Iwo Szymczyk, Jakub Wróblewski, Szymon Wilczopolski, Wojciech Pawłowski, Wojciech Łaz, Oskar Matyśkiewicz.

Trener: Damian Michalak

▪ Liga Okręgowa Młodzików D2, gr. 5 / 1. kolejka

BAP Soccer Bełchatów GKS U-12 1:8

▪ Liga Okręgowa Orlików E1, gr. 12 / 1. kolejka

GKS U-11 Polonia Gorzędów 15:1 (10:1)
Bramki: Antoni Siciński (5) (as. Filip Jaworski, Julian Kustra, Kamil Hawrysz), Wojciech Irzykowski (2) (as. Aron Wróblewski), Aron Wróblewski (2) (as. Wojciech Irzykowski), Filip Jaworski (as. Wiktor Gorzelski), Julian Kustra, Aleksander Kałużny, Wiktor Gorzelski (as. Aleksander Kałużny), samobójcza

Kadra GKS U-11: Wojciech Irzykowski, Filip Jaworski, Wiktor Gorzelski, Antoni Siciński, Aron Wróblewski, Julian Kustra, Aleksander Kałużny, Kamil Hawrysz, Matteo Stoppa, Gracjan Zieliński, Tobiasz Kwieciński, Ksawery Kwieciński.

Trenerzy: Paweł Majchrowski, Jacek Kałużny

▪ Liga Orlika starszego E1, gr. 10 / 1. kolejka

BAP Soccer Bełchatów GKS U-10

Kadra GKS U-10: Jonasz Mras, Paweł Paradowski, Damian Łągwa, Gracjan Ciołek, Mieszko Zieliński, Nadia Kokocińska, Artur Madejak, Kacper Miłak, Karol Wyszyński.

Trenerzy: Angelina Łąckiewicz i Michał Krawczyk

Sponsorem Głównym Akademii GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/platne/serwer124745/tmp) in Unknown on line 0