MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Raport: 20-22 października

Udostępnij:

Miniony weekend obfitował w mecze o stawkę z udziałem biało-zielono-czarnych. W jednych nasze drużyny wygrywały znacząco, aplikując rywalom po kilka bramek, w innych toczyły zacięte boje, nie zawsze kończące się pomyślnie. Sprawdźcie, jak na boiskach radzili sobie giekaesiacy.

Klasa A, grupa: Piotrków Tryb. II / 9. kolejka

Czarni Rozprza GKS II 0:8 (0:3)
Bramki: Bartosz Pietruszka 13 (as. Damian Michalak), 35 (as. Tomasz Urban), 85 (as. Aleksander Skrobek) i 88 (as. Aleksy Jóźwik), Damian Michalak 17 (as. Wojciech Sewerynek), 64 (as. Bartosz Pietruszka), Urban 51 (as. Bartosz Pietruszka), 67 (as. Mękarski)

GKS II: Jakub Kowalski (71. Norbert Drechna) – Filip Kwapiński, Artem Syreishchykov, Jonasz Wiewiórowski – Wojciech Sewerynek (46. Aleksander Skrobek), Damian Michalak, Aleksy Jóźwik, Piotr Więcławik – Bartosz Pietruszka, Tomasz Urban, Adam Łaski (61. Jakub Mękarski).

Trenerzy: Dawid Ciupiński i Adam Konstańczuk

I Liga Wojewódzka Juniorów starszych A1 / 7. kolejka

Salos Róża Kutno GKS U-19 2:2 (1:2)
Bramki: Bartosz Jaskuła 9 i 47 – Bartosz Kotliński 23 (samobójczy), Bartosz Kopański 28

GKS U-19: Hubert Gabrysiak – Jakub Szczepański (46. Bartosz Kwaśnik), Jerzy Wiśniewski, Damian Przybylski (38. Mikołaj Błaszczyk) – Adam Maciński, Patryk Cużytek, Mikołaj Krzysztofik (49. Franciszek Szymczyk), Dominik Retkiewicz, Julian Grill (56. Maciej Osuch) – Wiktor Retkiewicz, Bartosz Kopański.

Trenerzy: Adam Konstańczuk i Dawid Ciupiński

▪ Centralna Liga Juniorów U-17 / 11. kolejka

Sandecja Nowy Sącz GKS U-17 1:0 (1:0)
Bramka: Florian Szeptak 32

GKS U-17: Mateusz Pasiecznik – Bogdan Gurin-Klupś, Marcin Kluska (61. Dawid Pawęta), Filip Zimowski – Alan Zimoch (75. Michał Klimczyk), Marcel Sadziński, Damian Wróblewski, Kaspian Jasiczek (46. Adam Wielgus), Igor Czapla – Effe Batuar (67. Krzysztof Pazera), Bartosz Osuch (58. Paweł Follman).

Trenerzy: Romuald Solarek i Arkadiusz Tomczyk

▪ Liga Okręgowa Trampkarzy C1, grupa 3 / 11. kolejka

Concordia Piotrków Tryb. GKS U-15 1:7 (1:2)
Bramki: Filip Augustyniak 30 – Adam Zapart 33 (samobójczy), Adrian Szczepanik 36 (as. Nikodem Trawiński), Maksym Kaczmarek 44 (as. Borys Kacprzykowski), Marsel Chyla 58, Paul Wurfele 62 (as. Kacper Wnuk), Jakub Kopa 71 (as. Mateusz Malinowski), Piotr Domagała 72(as. Paul Wurfele)

GKS U-15: Igor Świątek – Kacper Wnuk, Kacper Woszczyk, Marsel Chyla, Borys Kacprzykowski – Nikodem Trawiński, Maciej Nowak, Oskar Krakowski – Piotr Kościelny, Piotr Domagała, Paul Wurfele.
Na zmiany wchodzili: Szymon Jędrzejczyk, Kacper Kulik, Jakub Kopa, Mateusz Malinowski, Maksym Kaczmarek, Adrian Szczepanik.

Trenerzy: Jacek Kałużny i Patryk Rachwał

▪ Liga Okręgowa Trampkarzy C1, grupa 4 / 10. kolejka

LUKS Gomunice GKS II U-15 1:4 (0:2)
Bramki: Sebastian Bęben 18 (as. Sebastian Wolańczyk), Dawid Chmielewski 33 (karny), Sebastian Bęben 57 (as. Igor Wojtala), Olgierd Wolf 76 (karny)

GKS U-15: Szymon Piotrowski – Igor Wojtala, Szymon Sęk, Igor Majchrzak, Marcin Lis – Aleksander Kostrzewa, Sebastian Wolańczyk, Olgierd Wolf – Jan Kurzawski, Sebastian Bęben, Maciej Martyniak.
Na zmiany wchodzili: Dawid Chmielewski, Patryk Paradowski, Jakub Sobolewski, Kacper Więcławik.

Trenerzy: Jacek Kałużny, Damian Chojka, Marcin Szymak

▪ I Liga Wojewódzka Trampkarzy C2 / 10. kolejka

GKS U-14 Łódzka Akademia Futbolu 2:1 (0:0)
Bramki: Bartłomiej Krasoń 52 i 70 – Kajetan Smakowski 77

GKS U-14: Antoni Kupiec – Aleksander Rożentalski, Igor Krakowski, Szymon Piekarski, Miłosz Salon – Kacper Borowiecki, Filip Murzyła, Filip Motyl, Bartłomiej Krasoń – Bartosz Terkalski, Alan Karolewski.
Na zmiany wchodzili: Michał Solecki, Tomasz Sobolewski, Kuba Światłowski, Krystian Pasternak, Damian Zochniak, Daniel Fraj.

Trener: Damian Chojka

▪ Liga Okręgowa Młodzików D1, gr. 5 / 8. kolejka

Ceramika Opoczno GKS U-13 1:9 (1:3)
Bramki: 32 – Tymon Olejnik 3 (as. Oskar Matyśkiewicz), Błażej Szczęsny 15 (as. Wiktor Wędzonka), Karol Uchroński 36 (as. Konrad Sałaciński), Kacper Kazimierczak 42, Błażej Szczęsny 43 (as. Wiktor Wędzonka), Wiktor Wędzonka 54 (as. Oskar Matyśkiewicz), Oskar Matyśkiewicz 58 (as. Wiktor Wędzonka), Adam Płuciennik 71 (as. Wiktor Wędzonka), Oskar Matyśkiewicz 75 (as. Adam Płuciennik)

GKS U-13: Hubert Watała, Dawid Urbaniak, Tymon Olejnik, Wojciech Łaz, Jakub Krawczyk, Kacper Kazimierczak, Oskar Matyśkiewicz, Wiktor Wędzonka, Błażej Szczęsny.
Na zmianę wchodzili: Karol Uchroński, Konrad Sałaciński, Mikołaj Kozieł, Adam Płuciennik.

Trener: Damian Michalak

▪ Liga Okręgowa Młodzików D1, gr. 6 / 11. kolejka

GKS II U-13 Concordia III Piotrków Tryb. 1:6

▪ Liga Okręgowa Młodzików D2, gr. 5 / 8. kolejka

GKS U-12 Gmina Rozprza 14:0
Bramki: Szymon Odoliński (7), Dominik Czerwiński (3), Tymon Kwaśniewski, Karol Kwiatek, Ksawery Klekociński, Adam Sęk

GKS U-12: Szymon Odoliński, Michał Górecki, Wiktor Paradecki, Adam Sęk, Alan Siewiera, Szymon Antczak, Karol Kwiatek, Tymon Kwaśniewski, Jakub Marjan.
Na zmiany wchodzili: Dawid Mazerant, Jakub Gołąb, Ksawery Klekociński, Mateusz Sońta, Dominik Czerwiński.

Trenerzy: Marcin Szóstakiewicz i Jakub Ochocki

▪ Liga Okręgowa Orlików E1, gr. 10 / 8. kolejka

Grabka Grabica GKS U-10

Kadra GKS U-10: Jan Rabiej, Damian Łągwa, Artur Madejak, Marcel Misztela, Paweł Paradowski, Kacper Miłak, Mieszko Zieliński, Piotrek Galus, Jan Łopata.

Trener: Angelina Łąckiewicz

▪ Liga turniejowa „Orlików” E2, gr. 4 w Bełchatowie z udziałem GKS U-10

Kadra GKS U-10: Izabela Walczak, Karol Wyszyński, Franciszek Broś, Piotr Galus, Jan Rabiej, Damian Łągwa, Paweł Paradowski, Kacper Miłak, Mieszko Zieliński, Aleksander Nowak.

Trener: Angelina Łąckiewicz

▪ Liga turniejowa „Orlików” E2, gr. 2 w Bełchatowie z udziałem GKS U-9

Kadra GKS I: Alan Kukuła, Leon Krzesiak, Izabela Walczak, Jan Ławniczek, Piotr Kucharczyk, Leon Andrzejewski, Filip Czubała, Jan Łopata.
Kadra GKS II: Jan Sobański, Jan Małecki, Miłosz Niedzielski, Mateusz Fryst, Oskar Duraj, Nikodem Famulski, Szymon Lipiński, Marcel Szulc.

Trenerzy: Marcin Szóstakiewicz i Jakub Ochocki

Mecenasem Bełchatowskiego Sportu i Sponsorem Głównym Akademii GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.