MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Raport: 25-26 listopada

Udostępnij:

Ostatni weekend listopada przyniósł rozstrzygnięcia w meczach barażowych, w których gra toczyła się o awans do II Ligi Wojewódzkiej C1 i D1. Sukces był połowiczny, ponieważ o ile trampkarze GKS U-15 po efektownym 4:0 w Działoszynie, skutecznie zniechęcili Wartę do przyjazdu na mecz rewanżowy (walkower na naszą korzyść), o tyle drużyna młodzików GKS U-13 nie sprostała ekipie AKS SMS Łódź i z awansu cieszyli się rywale. Pozostałe wyniki prezentujemy w poniższym raporcie.

III liga futsalu (grupa łódzka) / 1. kolejka

GKS  KS Tartak Futsal Opoczno 4:2 (2:1)
Bramki: Mateusz Wroński 4 i 23, Marek Grabowski 9, Mateusz Stolarczyk 26 – Damian Jaworski 18, Daniel Stolarczyk 30

GKS: Krzysztof Kupisz – Dawid Pałyska – Marek Grabowski, Mariusz Zawodziński – Bartłomiej Tomski.
Na zmiany wchodzili: Wojciech Kretek, Rafał Kucharski, Tomasz Siewiera, Rafał Staszczyk, Mateusz Stolarczyk, Mateusz Wroński.

Trener: Marcin Zimoch

▪ Centralna Liga Juniorów U-17 / 16. kolejka

Hutnik Kraków GKS U-17 2:0 (0:0)
Bramki: 
Piotr Rogóż 55 i 70

GKS U-17: Mateusz Pasiecznik – Bartosz Kwaśnik (75. Kornel Pawłowski), Bartosz Długosz, Filip Zimowski, Bogdan Gurin-Klupś – Bartosz Osuch (59. Wojciech Piotrowski), Kaspian Jasiczek, Mikołaj Błaszczyk, Alan Zimoch, Adam Wielgus (46. Marcel Sadziński) – Michał Klimczyk (59. Maciej Osuch).
Na ławce pozostali: Fryderyk Ochap – Mateusz Bystry, Bamory Diabate, Krzysztof Pazera.

Trenerzy: Romuald Solarek i Arkadiusz Tomczyk

▪ Mecz kontrolny (grano 4 x 30 minut)

Omega Kleszczów GKS U-16 4:11 (1:2, 1:5, 3:7)
Bramki dla GKS-u:
Franciszek Pietrzak 27 (as. Bohdan Babkov), Jonasz Albert 30 (as. Paweł Follman), 105 (as. Kacper Papuga), 113 (as. Paweł Follman), Kacper Papuga 32 (as. Paweł Follman), 58 (as. Filip Dziewięcki), 118, Łukasz Jasiński 44 (as. Mikołaj Pawełoszek), 65 (as. Jonasz Albert), Wojciech Bogacz 76, Paweł Follman 112 (as. Jonasz Albert)

GKS U-16:
Filip Zawadzki – Mikołaj Miller, Wojciech Bogacz, Vladislav Babkov, Filip Dziewięcki – Bohdan Babkov, Franciszek Pietrzak, Jonasz Albert – Alan Rosiński, Paweł Follman, Kacper Papuga.
Na zmiany wchodzili: Mikołaj Pawełoszek, Łukasz Jasiński, Rafał Matysiak

Trenerzy: Marcin Szymak i Łukasz Wroński

▪ 1. mecz barażowy o awans do II Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy C1

Warta Działoszyn GKS U-15 0:4 (0:1)
Bramki:
Piotr Domagała 2, Paul Wurfele 55 (as. Kacper Kulik), Oskar Krakowski 57, Kacper Kulik 60 (as. Piotr Domagała)

GKS U-15: Szymon Jędrzejczyk – Kacper Woszczyk, Piotr Kuliberda, Marsel Chyla, Borys Kacprzykowski – Nikodem Trawiński, Jakub Kopa, Oskar Krakowski – Adrian Szczepanik, Piotr Domagała, Paul Wurfele.
Na zmiany wchodzili: Igor Świątek – Kacper Wnuk, Mateusz Malinowski, Kacper Kulik, Maciej Nowak, Maksym Kaczmarek, Piotr Kościelny, Krystian Kroc.

Trenerzy: Jacek Kałużny i Patryk Rachwał

▪ Mecz kontrolny

Piast Gliwice GKS U-15 5:4 (1:1)
Bramki dla GKS-u: Marsel Chyla 25 (as. Oskar Krakowski), zawodnik testowany 57 (as. Maksym Kaczmarek), Piotr Domagała 76 (as. Mateusz Malinowski), Maciej Nowak 77 (as. Piotr Domagała)

GKS U-15: Szymon Jędrzejczyk – Kacper Wnuk, Kacper Woszczyk, Marsel Chyla, Borys Kacprzykowski – Nikodem Trawiński, Jakub Kopa, Oskar Krakowski – Maksym Kaczmarek, Piotr Domagała, Paul Wurfele.
Na zmiany wchodzili: Zawodnik testowany, Kacper Kulik, zawodnik testowany, Mateusz Malinowski, Maciej Nowak, Piotr Kościelny, Krystian Kroc.

Trenerzy: Jacek Kałużny i Patryk Rachwał

▪ Turniej „Kleszczów CUP” z udziałem GKS II U-15
Piątek – Niedziela (24-26 listopada), ul. Sportowa 8, Kleszczów

▪ Mecz kontrolny

Piast Gliwice GKS U-14 2:4 (2:2)
Bramki dla GKS-u: Kacper Borowiecki (as. Błażej Światłowski), Błażej Światłowski (as. Bartłomiej Krasoń), Igor Krakowski, Filip Murzyła (as. Szymon Piekarski)

GKS U-14: Franciszek Tkaczyński – Aleksander Rożentalski, zawodnik testowany, Szymon Piekarski, Miłosz Salon – Błażej Światłowski, Kacper Borowiecki, Filip Motyl, Filip Murzyła – Bartłomiej Krasoń, Alan Karolewski.
Na zmiany wchodzili: Michał Solecki – Tomasz Sobolewski, Filip Pitek, Igor Krakowski, Igor Szewczyk, Patryk Paradowski, zawodnik testowany, Kuba Światłowski.

Trenerzy: Damian Chojka i Marcin Szymak

▪ 2. mecz barażowy o awans do II Ligi Wojewódzkiej Młodzików D1

AKS SMS Łódź GKS U-13 9:2 (2:1)
Bramki:
Kamil Awęcki 16, 29, Igor Czubak 44, 55, 74, Oskar Tarajda 46, 63, Antoni Świątek 64, 68 – Marcel Nowak 12, Szymon Frankiewicz 60 (samobójczy)

GKS U-13:
Franciszek Tkaczyńśki – Dawid Urbaniak, Tymon Olejnik, Kacper Borowiecki – Jakub Krawczyk, Marcel Nowak, Oskar Matyśkiewicz, Błażej Światłowski – Błażej Szczęsny.
Na zmiany wchodzili: Hubert Watała – Igor Balcerzak, Bruno Janowski, Kacper Kazimierczak, Wojciech Łaz, Wiktor Wędzonka.

Trener: Damian Michalak

▪ Mecz kontrolny

Raków Częstochowa GKS U-12

GKS U-12: Michał Górecki – Wiktor Paradecki, Adam Sęk, Alan Siewiera, Karol Kwiatek, Szymon Antczak, Tymon Kwaśniewski, Ksawery Klekociński, Jakub Marian.
Na zmiany wchodzili: Jakub Gołąb, Szymon Odolioński, Julian Kustra, Mateusz Banasiak, Jan Grzejdziak.

Trenerzy: Jakub Ochocki i Marcin Szóstakiewicz

▪ Turniej „MFC Elite International CUP” w Gliwicach z udziałem GKS U-10

Kadra GKS U-10: Jan Rabiej, Artur Madejak, Marcel Misztela, Piotr Galus, Gracjan Ciołek, Franciszek Broś, Paweł Paradowski, Damian Łągwa, Mieszko Zieliński, Kacper Miłak, Nicolas Oślizło, Jonasz Mras.

Trenerzy: Angelina Łąckiewicz i Michał Krawczyk

▪ Memoriał im. P. Kożucha w Częstochowie z udziałem GKS U-9

Rywalami giekaesiaków były drużyny: Banik Ostrawa, GKS Katowice, Skra Częstochowa, RAP Radomsko, Odra Opole, FC Wrocław Academy, Juventus Piekary Śląskie i Znicz Kłobuck.

Kadra GKS U-9: Alan Kukuła, Leon Krzesiak, Aleksander Urban, Oliwier Chudzik, Piotr Kucharczyk, Leon Andrzejewski, Filip Czubała, Jan Łopata, Miłosz Niedzielski, Mateusz Sonciński.

Trenerzy: Marcin Szóstakiewicz i Jakub Ochocki

Mecenasem Bełchatowskiego Sportu jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.