MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Raport: 26-27 sierpnia

Udostępnij:

Wrócili, nareszcie wrócili do gry o ligowe punkty! W ostatni weekend sierpnia najstarsze roczniki drużyn Akademii GKS oficjalnie rozpoczęły rundę jesienną sezonu 2023/24. Poza jednym małym wyjątkiem, nasi „rezerwiści”, juniorzy i trampkarze przywitali swoje ligi efektownymi zwycięstwami, które miejmy nadzieję – będą zwiastunem udanego sezonu. Poznajcie szczegóły.

▪ Klasa A, grupa: Piotrków Tryb. II / 1. kolejka

GKS II – Piast Krzywanice 7:0 (6:0)
Bramki: Gracjan Madajski 16, 36 i 51, Jonasz Wiewiórowski 20, Aleksy Jóźwik 24 i 41, Adam Łaski 28

GKS II: Hubert Gabrysiak – Aleksander Skrobek (57. Piotr Więcławik), Jakub Krawętek, Jonasz Wiewiórowski, Filip Kwapiński (66. Damian Przybylski) – Adam Łaski (66. Jan Nowak), Aleksy Jóźwik (57. Artem Syreishchykov), Tomasz Urban, Damian Michalak (62. Jakub Mękarski), Kamil Mizera (62. Mikołaj Krzysztofik) – Gracjan Madajski (57. Bartosz Pietruszka).
Na ławce pozostał: Oskar Krzywdziński

Trenerzy: Dawid Ciupiński, Adam Konstańczuk

▪ Centralna Liga Juniorów U-17 / 3. kolejka

GKS U-17 Motor Lublin 3:0 (0:0)
Bramki: Dominik Bajurski 53, Marcel Sadziński 70 i 75

GKS U-17: Antoni Stępień – Filip Zimowski (86. Bogdan Gurin-Klupś), Adam Ciapczyński, Adam Wielgus (85. Kornel Pawłowski) – Alan Zimoch, Leon Diabate, Marcel Sadziński (83. Wojciech Piotrowski), Mikołaj Błaszczyk, Jakub Malinowski (65. Krzysztof Pazera) – Igor Czapla, Dominik Bajurski (90. Bartosz Osuch).

Trenerzy: Romuald Solarek, Arkadiusz Tomczyk, Krystian Paprocki

▪ I Liga Wojewódzka Juniorów młodszych B2 / 1. kolejka

GKS U-16 UKS SMS Łódź 0:3 (0:2)

GKS U-16: Fryderyk Ochap – Mateusz Bystry, Vladislav Babkov, Wojciech Bogacz, Patryk Kępiński, Bohdan Babkov, Mikołaj Pawełoszek, Rafał Matysiak, Maciej Bauer, Jonasz Albert, Igor Gawin.
Rezerwowi: Piotr Olczyk, Filip Dziewięcki, Filip Szczepaniak, Dawid Jarzębowski.

Trenerzy: Marcin Szymak i Łukasz Wroński

▪ Liga Okręgowa Trampkarzy C1, grupa 3 / 1. kolejka

GKS U-15 Piotrcovia Piotrków Tryb. 6:1 (1:0)
Bramki dla GKS-u: Kacper Woszczyk 40(+1) (as. Kacper Wnuk), Kacper Wnuk 43 (as. Oskar Krakowski), Piotr Kościelny 46 (as. Oskar Krakowski), Maksym Kaczmarek 51 (as. Kacper Wnuk) i 64, Kacper Kulik 71

GKS U-15: Szymon Jędrzejczyk – Paweł Zybura, Piotr Kuliberda, Kacper Woszczyk, Kacper Wnuk – Nikodem Trawiński, Oskar Krakowski, Jakub Kopa – Piotr Kościelny, Adrian Szczepanik, Maksym Kaczmarek.
Rezerwowi: Szymon Piotrowski, Piotr Ozga, Borys Kacprzykowski, Kacper Kulik, Piotr Domagała, Mateusz Malinowski, Paul Wurfele.

Trenerzy: Jacek Kałużny i Marcin Szymak

▪ Liga Okręgowa Trampkarzy C1, grupa 4 / 1. kolejka

GUKS II Gorzkowice GKS II U-15 1:9 (1:2)
Bramki dla GKS-u: Sebastian Wolańczyk 21 (as. Aleksander Kostrzewa), Krystian Kroc 26 (as. Igor Majchrzak), Jakub Sobolewski 42 (as. Kacper Więcławik), Marcel Sobutkowski 47 (as. Aleksander Kostrzewa), Sebastian Wolańczyk 73 (as. Igor Wojtala), Tomasz Sobolewski 75 (as. Jan Kurzawski), Krystian Kroc 78 (as. Igor Wojtala), Krystian Kroc 80 (as. Sebastian Bęben), Sebastian Wolańczyk 80(+4) (as. Igor Wojtala)

GKS II U-15: Igo Świątek, Igor Wojtala, Igor Majchrzak, Patryk Kurowski, Dawid Chmielewski, Aleksander Kostrzewa, Olgierd Wolf, Sebastian Wolańczyk, Marcel Sobutkowski, Krystian Kroc, Sebastian Bęben.
Rezerwowi: Michał Sołecki, Jan Kurzawski, Jakub Sobolewski, Tomasz Sobolewski, Kacper Więcławik.

Trenerzy: Jacek Kałużny i Marcin Szymak

▪ I Liga Wojewódzka Trampkarzy C2 / 1. kolejka

Pelikan Łowicz GKS U-14 3:7
Bramki dla GKS-u: Bartosz Terkalski (2), Bartłomiej Krasoń, Igor Krakowski, Błażej Światłowski, Filip Murzyła, Aleksander Rożentalski

GKS U-14: Antoni Kupiec, Jakub Wiśniewski – Igor Krakowski, Miłosz Salon, Bartosz Terkalski, Damian Zochniak, Filip Motyl, Szymon Piekarski, Filip Pitek, Aleksander Rożentalski, Błażej Światłowski, Kacper Borowiecki, Bartłomiej Krasoń, Filip Murzyła, Igor Szewczyk, Krystian Pasternak.

Trener: Damian Chojka

Turniej „Świderski Cup” w Łodzi z udziałem GKS U-10

Kadra GKS U-10: Jonasz Mras, Paweł Paradowski, Damian Łągwa, Nicolas Oślizło, Gracjan Ciołek, Jan Rabiej, Aleksander Nowak, Piotr Galus, Mieszko Zieliński, Hanna Wejman, Artur Madejak, Kacper Miłak, Marcel Misztela.

Trenerzy: Angelina Łąckiewicz i Michał Krawczyk

Sponsorem Głównym Akademii GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.