MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Raport: 28-29 października

Udostępnij:

Kanonada w wykonaniu trampkarzy U-15, koncert strzelecki juniorów starszych U-19, zacięty pojedynek juniorów młodszych U-17 w Centralnej Lidze Juniorów i zwycięski gol w samej końcówce meczu młodzików U-16 – emocji i bramek w ostatni weekend października nie brakowało. Poznajcie szczegóły w cotygodniowym raporcie ligowym.

▪ Klasa A, grupa: Piotrków Tryb. II / 10. kolejka

GKS II – Start Niechcice 8:2 (4:1)
Bramki: Piotr Więcławik 22 (as. Jonasz Wiewiórowski), Tomasz Urban 31 (as. Damian Michalak), 42 (as. Bartosz Pietruszka), 57 (as. Damian Michalak), Bartosz Pietruszka 38 (as. Adam Łaski), Adam Łaski 55, Damian Michalak 60 (as. Dominik Retkiewicz), Dominik Retkiewicz 63

GKS II: Norbert Drechna – Jonasz Wiewiórowski, Filip Kwapiński, Artem Syreishchykov, Aleksander Skrobek (76. Mikołaj Krzysztofik) – Piotr Więcławik, Damian Michalak, Dominik Retkiewicz (76. Wiktor Retkiewicz), Tomasz Urban, Adam Łaski – Bartosz Pietruszka (76. Bartosz Kopański).

Trenerzy: Dawid Ciupiński i Adam Konstańczuk

▪ I Liga Wojewódzka Juniorów starszych A1 / 8. kolejka

GKS U-19 – Kolejarz Łódź 11:2 (3:0)
Bramki: Jakub Mękarski 23 (as. Wiktor Retkiewicz), 41 (as. Wiktor Retkiewicz), 47, 63 (rzut karny), Wiktor Retkiewicz 37 (as. Bartosz Kwaśnik), 57 (as. Bartosz Osuch), Bartosz Kopański 51 (as. Maciej Osuch), Franciszek Szymczyk 53 (as. Kamil Marciniec), Bartosz Osuch 62, 89 (as. Maciej Osuch), Kamil Marciniec 68 (as. Jakub Mękarski) – Paweł Pabjańczyk 69, Krzysztof Staniszewski 83

GKS U-19: Kacper Morze (61. Oskar Krzywdziński) – Jakub Szczepański, Michał Domański, Jerzy Wiśniewski – Jan Nowak, Bartosz Kwaśnik (46. Maciej Osuch), Kamil Marciniec, Mikołaj Krzysztofik (46. Franciszek Szymczyk) – Wiktor Retkiewicz (61. Julian Irzykowski), Bartosz Kopański (56. Bartosz Osuch), Jakub Mękarski.

Trenerzy: Adam Konstańczuk i Dawid Ciupiński

▪ Centralna Liga Juniorów U-17 / 12. kolejka

GKS U-17 – Escola Varsovia 3:4 (0:3)
Bramki: Igor Czapla 74, 85, Kaspian Jasiczek 77 – Mateusz Florczak 6, Jakub Jarecki 8, 38, Stanisław Kubiak 79

GKS U-17: Mateusz Pasiecznik – Damian Wróblewski (55. Dawid Pawęta), Filip Zimowski, Bogdan Gurin-Klupś, Marcin Kluska – Bartosz Osuch (25. Michał Klimczyk), Adam Wielgus, Krzysztof Pazera (25. Kaspian Jasiczek), Bartosz Długosz (55. Bartosz Kwaśnik), Marcel Sadziński – Igor Czapla.

Trenerzy: Romuald Solarek i Arkadiusz Tomczyk

▪ I Liga Wojewódzka Trampkarzy B2 / 11. kolejka

GKS U-16 – AKS SMS Łódź 2:1 (0:1)
Bramki: Jonasz Albert 79 (as. Kacper Papuga), Kacper Papuga 90 (as. Paweł Follman) – Alan Rudowski 44

GKS U-16: Fryderyk Ochap – Maciej Bauer, Vladislav Babkov, Wojciech Bogacz (55. Bohdan Babkov), Patryk Kępiński (68. Filip Dziewięcki) – Mateusz Bystry, Mikołaj Pawełoszek (46. Franciszek Pietrzak), Jonasz Albert – Wojciech Piotrowski (60. Igor Gawin), Paweł Follman (90. Alan Rosiński), Kacper Papuga.

Trenerzy: Marcin Szymak i Łukasz Wroński

▪ Liga Okręgowa Trampkarzy C1, grupa 3 / 12. kolejka

GKS U-15 – MGKS Drzewica 15:0 (4:0)
Bramki: Nikodem Trawiński 9 (as. Oskar Krakowski), Adrian Szczepanik 14 (as. Jakub Kopa), Paul Wurfele 23, 26, 69 (as. Piotr Domagała), 73 (as. Dawid Krata), Mateusz Malinowski 41 (as. Kacper Wnuk), 72 (as. Borys Kacprzykowski), Dawid Krata 43, Kacper Kulik 55, 65 (as. Paul Wurfele), Oskar Krakowski 56 (as. Krystian Kroc), Krystian Kroc 60 (as. Adrian Szczepanik), 68 (as. Dawid Krata), Marsel Chyla 66 (as. Nikodem Trawiński)

GKS U-15: Igor Świątek – Kacper Wnuk, Kacper Woszczyk, Marsel Chyla, Borys Kacprzykowski – Nikodem Trawiński, Jakub Kopa, Oskar Krakowski – Adrian Szczepanik, Piotr Domagała, Paul Wurfele.
Na zmiany wchodzili: Szymon Piotrowski, Dawid Krata, Piotr Kuliberda, Kacper Kulik, Mateusz Malinowski, Krystian Kroc.

Trenerzy: Jacek Kałużny i Patryk Rachwał

▪ Liga Okręgowa Trampkarzy C1, grupa 4 / 11. kolejka

GKS II U-15 – Astoria Szczerców 3:1 (2:1)
Bramki: Maciej Martyniak 3 (as. Olgierd Wolf), Jakub Sobolewski 28 (as. Igor Wojtala), Olgierd Wolf 47 (rzut karny, as. Igor Wojtala) – Bartłomiej Kłos 22

GKS II U-15: Szymon Jędrzejczyk – Igor Majchrzak, Szymon Sęk, Patryk Kurowski, Maciej Martyniak – Kacper Więcławik, Igor Wojtala, Olgierd Wolf – Damian Zochniak, Jakub Sobolewski, Marcel Sobutkowski.
Na zmiany wchodzili: Dawid Chmielewski, Marcin Lis, Tomasz Sobolewski, Jan Kurzawski.

Trenerzy: Jacek Kałużny, Damian Chojka i Marcin Szymak

▪ I Liga Wojewódzka Trampkarzy C2 / 11. kolejka

Boruta Zgierz – GKS U-14 0:12 (0:7)
Bramki: Bartosz Terkalski 2 (as. Filip Pitek), 15 (as. Alan Karolewski), 19 (as. Miłosz Salon), 53 (as. Alan Karolewski), Alan Karolewski 5 (as. Filip Motyl), 50 (as. Bartosz Terkalski), Błażej Światłowski 10, 12, Kacper Borowiecki 21 (as. Bartłomiej Krasoń), 73 (as. Tomasz Sobolewski), Patryk Paradowski 70, Filip Murzyła 76 (as. Szymon Piekarski)

GKS U-14: Antoni Kupiec – Aleksander Rożentalski, Filip Pitek, Szymon Piekarski, Miłosz Salon – Błażej Światłowski, Filip Murzyła, Filip Motyl, Bartłomiej Krasoń – Bartosz Terkalski, Alan Karolewski.
Na zmiany wchodzili: Tomasz Sobolewski, Krystian Pasternak, Dawid Chmielewski, Daniel Fraj, Marcin Lis, Igor Krakowski, Patryk Paradowski, Kacper Borowiecki.

Trener: Damian Chojka

▪ Liga Okręgowa Młodzików D1, gr. 5 / 9. kolejka

GKS U-13 – Szczerbiec Wolbórz 13:0 (9:0)
Bramki: Błażej Szczęsny 1, 19 (as. Kacper Kazimierczak), 27 (as. Tymon Olejnik), 32 (as. Konrad Sałaciński), 35 (as. Wojciech Łaz), Wojciech Łaz 11, Konrad Sałacinski 31 (as. Tymon Olejnik), 34 (as. Szymon Wilczopolski), 38 (as. Tymon Olejnik), Klaudiusz Bartoszewski 46, 53 (as. Oskar Matyśkiewicz), Karol Uchroński 48, Kacper Kazimierczak 72

GKS U-13: Hubert Watała, Karol Uchroński, Tymon Olejnik, Wojciech Łaz, Jakub Krawczyk, Kacper Kazimierczak, Oskar Matyśkiewicz, Wiktor Wędzonka, Błażej Szczęsny.
Na zmiany wchodzili: Marcel Paprocki, Jakub Wróblewski, Konrad Sałaciński, Szymon Wilczopolski, Klaudiusz Bartoszewski.

Trener: Damian Michalak

▪ Liga Okręgowa Młodzików D2, gr. 5 / 9. kolejka

GKS U-12 – Omega Kleszczów 0:5 (0:4)
Bramki: Aleksander Nita 8, Kacper Samojluk 16, Piotr Rejek 27, Alan Krawczykowski 38, Bartosz Kowalski 68

GKS U-12: Eryk Holak – Artur Adamczyk, Mateusz Banasiak, Wiktor Chojnicki, Hubert Cywiński, Mikołaj Dobrowolski, Nadia Kokocińska, Iwo Milczarek, Oskar Prockiw.

Trener: Marcin Szóstakiewicz i Jakub Ochocki

▪ „Pro Turnieje” w Licheniu z udziałem GKS U-12

Bramki dla GKS: Ksawery Klekociński 5, Wiktor Paradecki 1, Karol Kwiatek 2, Alan Siewiera 2, Jakub Gołąb 1, Tymon Kwaśniewski 1

Kadra GKS U-12: Michał Górecki, Wiktor Paradecki, Adam Sęk, Alan Siewiera, Mateusz Sońta, Leon Łuszcz, Szymon Antczak, Karol Kwiatek, Jan Grzejdziak, Tymon Kwaśniewski, Jakub Marjan, Jakub Gołąb, Dawid Mazerant, Ksawery Klekociński, Kacper Pawłowski, Dominik Czerwiński.

Trener: Jakub Ochocki

▪ Liga Okręgowa Orlików E1, gr. 12 / 9. kolejka

Junior Kleszczów – GKS II U-11 9:14 (4:6)
Bramki dla GKS: Eryk Holak (2), Hubert Kozłowski, Sebastian Zieliński, Mieszko Zieliński, Piotr Galus (2), Jakub Leszczyński (2), Artur Adamczyk (3), Ksawery Wolny, Artur Madejak

GKS U-11: Piotr Galus, Sebastian Zieliński, Eryk Holak, Hubert Kozłowski, Jakub Leszczyński, Artur Adamczyk, Artur Madejak.
Na zmiany wchodzili: Mieszko Zieliński, Ksawery Wolny.

Trener: Paweł Majchrowski

▪ Liga Okręgowa Orlików E2, gr. 10 / 9. kolejka

GKS U-10 – AS Sulmierzyce

Kadra GKS U-10: Jan Rabiej, Damian Łągwa, Artur Madejak, Marcel Misztela, Paweł Paradowski, Mieszko Zieliński, Piotr Galus, Nicolas Oślizło, Gracjan Ciołek.

Trener: Angelina Łąckiewicz

▪ Liga turniejowa „Orlików” E2, gr. 4 w Piotrkowie Tryb. z udziałem GKS U-10

Kadra GKS U-10: Karol Wyszyński, Kacper Miłak, Nikodem Famulski, Aleksander Nowak, Bartosz Litewiak, Marcel Szulc, Hanna Wejman, Izabela Walczak, Jan Sobański.

Trener: Michał Krawczyk

▪ Liga turniejowa „Orlików” E2, gr. 2 w Bełchatowie z udziałem GKS U-9

GKS I: Alan Kukuła, Leon Krzesiak, Gracjan Ciołek, Jan Rabiej, Jan Małecki, Mateusz Fryst, Jan Łopata, Nicolas Oślizło, Damian Łągwa.
GKS II: Szymon Lipiński, Aleksander Urban, Stanisław Aleksandrowicz, Piotr Kucharczyk, Oskar Duraj, Leon Andrzejewski, Miłosz Niedzielski, Filip Czubała, Jan Ławniczek.

Trenerzy: Marcin Szóstakiewicz i Jakub Ochocki

▪ Sparing / GKS U-8 – GKS U-7

GKS U-8: Fabian Hoffman, Nataniel Czerwiński, Natan Miłak, Hubert Polakiewicz, Mikołaj Grzejdziak, Oskar Kwiatkowski, Kasjan Rachwalik, Daniel Wdowiak, Piotr Szymanek, Igor Kapica, Szymon Świtała, Kamil Cubała, Milan Dec, Leon Daleszczyk, Aleksander Murzyła, Antoni Wroński, Dawid Kaczmarek.

Trenerzy: Michał Krawczyk, Damian Bisaga

Mecenasem Bełchatowskiego Sportu jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.