MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Raport: 30 września – 1 października

Udostępnij:

Dwucyfrowe zwycięstwa juniorów starszych, trampkarzy, młodzików i orlików – tak w miniony weekend o ligowe punkty walczyły zespoły Akademii GKS. Oczywiście zdarzyły się też wpadki, a nawet mecz nierozstrzygnięty. Poznajcie komplet wyników z przełomu września i października.

Klasa A, grupa: Piotrków Tryb. II / 6. kolejka

GKS II – Motor Bujniczki 5:0 (1:0)
Bramki: Jakub Szczepaniak 30 (as. Damian Michalak), Tomasz Urban 53 (as. Dawid Woźniakowski), Dawid Woźniakowski 55 (as. Jakub Kowalski) i 65 (as. Tomasz Urban), Bartosz Pietruszka 74 (as. Artem Syreishchykov)

GKS II: Jakub Kowalski – Jakub Krawętek (70. Filip Kwapiński), Mikołaj Bociek, Jakub Szczepaniak – Kamil Mizera, Aleksy Jóźwik (70. Artem Syreishchykov), Damian Michalak, Piotr Więcławik (70. Wojciech Sewerynek), Dawid Woźniakowski – Gracjan Madajski, Tomasz Urban (70. Bartosz Pietruszka).
Na ławce pozostał: Hubert Gabrysiak

Trenerzy: Dawid Ciupiński, Adam Konstańczuk, Krystian Paprocki

I Liga Wojewódzka Juniorów starszych A1 / 4. kolejka

GKS U-19 LZS Justynów 11:0 (4:0)
Bramki: Bartosz Pietruszka 14 (karny), Jakub Mękarski 17 (as. Aleksander Skrobek), Bartosz Pietruszka 41, Wojciech Sewerynek 43 (as. Dominik Retkiewicz), Bartosz Kopański 62 (as. Jakub Szczepański), Bartosz Kopański 65 (as. Aleksander Skrobek), Bartosz Kopański 66 (as. Aleksander Skrobek), Aleksander Skrobek 68 (as. Adam Łaski), Dominik Retkiewicz 73 (as. Bartosz Kopański), Jan Nowak 86 (as. Adam Łaski), Adam Łaski 87 (as. Aleksander Skrobek)

GKS U-19: Hubert Gabrysiak – Filip Kwapiński, Jakub Szczepański, Damian Przybylski – Wojciech Sewerynek, Dominik Retkiewicz, Artem Syreishchykov, Aleksander Skrobek – Jakub Mękarski, Wiktor Retkiewicz, Bartosz Pietruszka.
Na zmiany wchodzili: Oskar Krzywdziński, Jan Nowak, Mikołaj Krzysztofik, Bartosz Kopański, Kamil Marciniec, Jerzy Wiśniewski, Adam Łaski.

Trenerzy: Adam Konstańczuk, Dawid Ciupiński

▪ Centralna Liga Juniorów U-17 / 8. kolejka

GKS U-17 Jagiellonia Białystok 0:4 (0:1)
Bramki: Patryk Łukasiewicz 45 i 62, Jakub Maćkun 82, Karol Stefański 89

GKS U-17: Mateusz Pasiecznik – Igor Drożdżyński, Filip Zimowski, Bogdan Gurin-Klupś, Alan Zimoch, Kaspian Jasiczek, Dawid Pawęta (85. Julian Irzykowski), Paweł Follmann (63. Effe Batuar), Krzysztof Pazera (77. Franciszek Szymczyk), Adam Wielgus, Michał Klimczyk (46. Dominik Bajurski).

Trenerzy: Romuald Solarek i Arkadiusz Tomczyk

I Liga Wojewódzka Juniorów młodszych B2 / 7. kolejka

GKS U-16 Lechia Tomaszów Maz. 1:3 (0:1)
Bramki: Dawid Jarzębowski 86 – Jakub Rzymkowski 26 i 63, Karol Świątek 81

GKS U-16: Fryderyk Ochap – Alan Rosiński (87. Kacper Wnuk), Vladislav Babkov (65. Filip Dziewięcki), Wojciech Bogacz, Mikołaj Miller (80. Maciej Nowak) – Bohdan Babkov, Franciszek Pietrzak, Jonasz Albert – Łukasz Jasiński (46. Wojciech Piotrowski), Igor Gawin, Filip Szczepaniak (70. Dawid Jarzębowski).
Rezerwowi: Piotr Olczyk, Marsel Chyla, Jakub Kopa.

Trenerzy: Marcin Szymak i Łukasz Wroński

▪ Liga Okręgowa Trampkarzy C1, grupa 3 / 8. kolejka

Piotrcovia GKS U-15 0:4 (0:1)
Bramki: Piotr Domagała 27 i 60 (as. Mateusz Malinowski), Mateusz Malinowski 53 (as. Piotr Domagała), Borys Kacprzykowski 68 (as. Piotr Kościelny)

GKS U-15: Igor Świątek – Kacper Woszczyk, Marsel Chyla, Kacper Wnuk, Piotr Kuliberda – Nikodem Trawiński, Kacper Kulik, Jakub Kopa – Piotr Kościelny, Piotr Domagała, Mateusz Malinowski.
Na zmiany wchodzili: Szymon Jędrzejczyk, Borys Kacprzykowski, Maciej Nowak,  Krystian Kroc, Adrian Szczepanik, Maksym Kaczmarek.

Trenerzy: Jacek Kałużny i Patryk Rachwał

▪ Liga Okręgowa Trampkarzy C1, grupa 4 / 7. kolejka

GKS II U-15 Pilica Przedbórz 12:1 (5:0)
Bramki: Sebastian Bęben 12 (as. Oskar Ciachorowski), Oskar Ciachorowski 17 (karny), Marcin Lis 25, Patryk Paradowski 33, Jan Kurzawski 39 (as. Jakub Sobolewski), Sebastian Bęben 42 (as. Oskar Ciachorowski), Krystian Pasterniak 46 (rzut wolny), Sebastian Bęben 47 (as. Igor Wojtala), Olgierd Wolf 58, Jan Kurzawski 63 (as. Krystian Pasterniak), Igor Wojtala 67 (as. Marcin Lis), Jan Kurzawski 77 (as. Jakub Sobolewski)

GKS U-16: Igor Świątek – Patryk Kurowski, Szymon Sęk, Oskar Ciachorowski, Dawid Krata – Aleksander Kostrzewą, Olgierd Wolf, Patryk Paradowski – Igor Wojtala, Sebastian Bęben, Marcel Sobutkowski.
Na zmiany wchodzili: Jan Kurzawski, Jakub Sobolewski, Igor Majchrzak, Daniel Fraj, Dawid Chmielewski, Krystian Pasterniak, Marcin Lis

Trenerzy: Marcin Szymak i Jacek Kałużny

▪ I Liga Wojewódzka Trampkarzy C2 / 7. kolejka

Pogoń Zduńska Wola GKS U-14 2:2 (0:2)
Bramki: Miłosz Salon 6, Szymon Piekarski 12

GKS U-14: Michał Solecki – Aleksander Rożentalski, Igor Krakowski, Kacper Borowiecki, Miłosz Salon – Błażej Światłowski, Filip Motyl, Filip Murzyła – Bartosz Terkalski, Igor Szewczyk, Szymon Piekarski.
Na zmiany wchodzili: Franciszek Tkaczyński, Bartłomiej Krasoń, Damian Zochniak, Filip Pitek, Tomasz Sobolewski.

Trener: Damian Chojka

▪ Liga Okręgowa Młodzików D1, gr. 5 / 5. kolejka

GKS U-13 Pilica Tomaszów Maz. 7:1 (3:1)
Bramki: Błażej Światłowski 10 (as. Marcel Nowak), 20 (as. Marcel Nowak), Błażej Szczęsny 26 (as. Marcel Nowak), Kacper Borowiecki 50 (as. Błażej Światłowski), Tymon Olejnik 54 (as. Kacper Borowiecki), 75 (as. Oskar Matyśkiewicz), Konrad Sałaciński 76

GKS U-13: Franciszek Tkaczyński, Bruno Janowski, Tymon Olejnik, Igor Balcerzak, Jakub Krawczyk, Kacper Borowiecki, Marcel Nowak, Błażej Światłowski, Błażej Szczęsny.
Na zmianę wchodzili: Dawid Urbaniak, Kacper Kazimierczak, Wiktor Wędzonka, Konrad Sałaciński, Mikołaj Kozieł, Oskar Matyśkiewicz, Wojciech Łaz.

Trener: Damian Michalak

▪ Liga Okręgowa Młodzików D1, gr. 6 / 8. kolejka

GKS II U-13 – Astoria Szczerców 5:3 (2:3)
Bramki: Mikołaj Dobrowolski 7 i 32, Adam Płuciennik 60 i 68, Dawid Mazerant 65 – Lena Dyła 8 i 20, Wiktoria Froszek 11

GKS II U-13: Marcel Paprocki – Mateusz Banasiak, Wiktor Chojnicki, Hubert Cywiński, Mikołaj Dobrowolski, Nadia Kokocińska, Dawid Mazerant, Kacper Pawłowski, Oskar Prockiw, Adam Płuciennik.
Na zmiany wchodzili: Adam Sęk, Karol Uchroński, Szymon Wilczopolski, Jakub Wróblewski, Iwo Szymczyk.

Trener: Jakub Ochocki i Marcin Szóstakiewicz

▪ Liga Okręgowa Młodzików D2, gr. 5 / 5. kolejka

Włókniarz Zelów GKS U-12 1:25 (0:14)
Bramki: Szymon Odoliński (7), Tymon Kwaśniewski (4), Karol Kwiatek (3), Jakub Gołąb (3), Ksawery Klekociński (2), Jakub Marjan, Alan Siewiera, Jan Grzejdziak, Julian Kustra, Leon Łuszcz, Iwo Milczarek

GKS U-12: Michał Górecki – Mateusz Sońta, Alan Siewiera, Wiktor Paradecki, Julian Kustra, Karol Kwiatek, Jakub Gołąb, Tymon Kwaśniewski, Szymon Odoliński.
Na zmiany wchodzili: Jakub Marjan, Ksawery Klekociński, Jan Grzejdziak, Leon Łuszcz, Iwo Milczarek.

Trenerzy: Jakub Ochocki i Marcin Szóstakiewicz

▪ Liga Okręgowa Orlików E1, gr. 12 / 5. kolejka

GUKS Gorzkowice GKS II U-11 1:19 (1:10)
Bramki: Antoni Siciński (5), Wiktor Gorzelski (4), Filip Jaworski (3), Wojciech Irzykowski (3), Julian Mrugalski, Gracjan Zieliński, Ksawery Kwiecień, gol samobójczy

Kadra GKS U-11: Artur Adamczyk, Filip Jaworski, Wiktor Gorzelski, Antoni Siciński, Julian Mrugalski , Aleksander Kałużny, Kamil Hawrysz, Matteo Stoppa, Gracjan Zieliński, Tobiasz Kwieciński, Ksawery Kwieciński, Irzykowski Wojciech, Holak Eryk.

Trenerzy: Paweł Majchrowski i Jacek Kałużny

▪ Liga turniejowa „Orlików” E2, gr. 4 w Piotrkowie Tryb. z udziałem GKS U-10

Kadra GKS U-10:  Bartosz Litewiak, Karol Wyszyński, Franciszek Broś, Mieszko Zieliński, Jan Sobański, Filip Marczak, Paweł Paradowski, Piotr Galus, Jan Rabiej.

Trener: Michał Krawczyk

▪ Liga turniejowa „Żaków” E2, gr. 2 w Rozprzy z udziałem GKS U-9

GKS U-9 I: Alan Kukuła – Leon Krzesiak – Piotr Kucharczyk – Stanisław Aleksandrowicz – Jan
Ławniczek – Leon Andrzejewski – Jan Łopata
GKS U-9 II: Oskar Duraj, Miłosz Niedzielski, Jan Małecki, Mateusz Fryst, Oliwier Chudzik, Jakub Tokarek, Milan Dec.

Trenerzy: Marcin Szóstakiewicz i Jakub Ochocki

▪ Liga turniejowa „Żaków” F2, gr. 1 w Piotrkowie Tryb. z udziałem GKS U-8

Kadra GKS U-8: Fabian Hoffman, Nataniel Czerwiński, Natan Miłak, Hubert Polakiewicz, Mikołaj Grzejdziak, Dawid Kaczmarek, Oskar Kwiatkowski, Kasjan Rachwalik, Daniel Wdowiak, Piotr Szymanek, Aleksander Murzyła, Igor Kapica, Mikołaj Szelka, Leon Daleszczyk, Jakub Ostrowski, Leon Szmigielski.

Trener: Michał Krawczyk i Damian Bisaga

▪ Liga turniejowa „Skrzatów” G1, gr. 2 w Bełchatowie z udziałem GKS U-7

Kadra GKS U-7: Jacek Udalski, Antoni Szczepaniak, Iwo Wawrzyniak, Aleksander Molo, Dominik Frąckowicz, Tymon Foltyn, Mikołaj Foltyn, Maria Rogozińska, Nikodem Maciejewski, Jan Wyczachowski, Tymon Budzyński, Aron Holak.

Trenerzy: Jakub Bednarek i Jan Onyszkiewicz

Sponsorem Głównym Akademii GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.