MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Raport: 4-5 listopada

Udostępnij:

Pierwszy weekend listopada okazał się owocny dla biało-zielono-czarnych, bowiem w rywalizacji ze swoimi przeciwnikami zapunktowała większość naszych drużyn. Szczególnie cenne okazały się wyjazdowe zwycięstwa juniorów starszych z GKS U-19 oraz trampkarzy z GKS U-16, którzy na trudnym terenie w Łodzi wygrali kolejno z Metalowcem i PSV. Zapoznajcie się ze wszystkimi wynikami.

▪ Klasa A, grupa: Piotrków Tryb. II / 11. kolejka

LUKS Gomunice GKS II 1:3 (1:2)
Bramki: Jonasz Wiewiórowski 45 (sam.) – Adam Łaski 10, Jakub Mękarski 23, Dominik Retkiewicz 85

GKS II: Norbert Drechna – Jonasz Wiewiórowski, Kamil Jasiński, Artem Syreishchykov, Aleksander Skrobek – Adam Łaski (66. Gracjan Madajski), Jakub Mękarski (56. Dominik Retkiewicz), Tomasz Urban, Damian Michalak, Piotr Więcławik (56. Wojciech Sewerynek) – Bartosz Pietruszka.

Trenerzy: Dawid Ciupiński i Adam Konstańczuk

▪ I Liga Wojewódzka Juniorów starszych A1 / 9. kolejka

Metalowiec Łódź GKS U-19 3:5 (2:2)
Bramki: Aleksander Rowiński 12, Oskar Mikołajczyk 15, Radosław Jackiewicz 73 – Wiktor Retkiewicz 28 (as. Julian Grill), Adam Maciński 32, 62 (as. Patryk Cużytek), Julian Irzykowski 80 (as. Bartosz Kopański), 83 (as. Michał Domański)

GKS U-19: Jarosław Nowak – Jakub Szczepański (56. Patryk Cużytek), Michał Domański, Damian Przybylski – Mikołaj Krzysztofik, Julian Grill (61. Dawid Pawęta), Maciej Osuch, Franciszek Szymczyk (46. Julian Irzykowski), Wiktor Retkiewicz – Bartosz Kopański, Adam Maciński.

Trenerzy: Adam Konstańczuk i Dawid Ciupiński

▪ Centralna Liga Juniorów U-17 / 13. kolejka

Legia Warszawa GKS U-17 7:1 (2:0)
Bramki: Igor Busz 27, 77, Dawid Nos 43, 50, 66, 79, Pascal Mozie 62 – Bartosz Kwaśnik 65

GKS U-17: Mateusz Pasiecznik – Leon Diabate (46. Damian Wróblewski), Filip Zimowski, Bogdan Gurin-Klupś, Marcin Kluska – Bartosz Osuch (71. Krzysztof Pazera), Adam Wielgus (85. Adam Ciapczyński), Effe Batuar (58. Kaspian Jasiczek), Bartosz Kwaśnik (80. Kornel Pawłowski), Marcel Sadziński (80. Michał Klimczyk) – Igor Czapla.

Trenerzy: Romuald Solarek i Arkadiusz Tomczyk

▪ I Liga Wojewódzka Trampkarzy B2 / 12. kolejka

PSV Łódź GKS U-16 1:3 (1:1)
Bramki: Jakub Jurda 18 – Kacper Papuga 36 (as. Franciszek Pietrzak), Jonasz Albert 59 (as. Mikołaj Pawełoszek), Mateusz Bystry 89 (rzut wolny)

GKS U-16: Fryderyk Ochap – Maciej Bauer, Vladislav Babkov, Mateusz Bystry, Patryk Kępiński (80. Filip Dziewięcki) – Franciszek Pietrzak (85. Bohdan Babkov), Mikołaj Pawełoszek, Jonasz Albert, Paweł Follman (90. Mikołaj Miller) – Igor Gawin (35. Wojciech Piotrowski), Kacper Papuga.

Trenerzy: Marcin Szymak i Łukasz Wroński

▪ Liga Okręgowa Trampkarzy C1, grupa 3 / 13. kolejka

Stal Niewiadów GKS U-15 1:5 (1:2)
Bramki dla GKS-u: Jakub Kopa 18 (as. Kacper Wnuk), Adrian Szczepanik 23, Piotr Domagała 43 (as. Nikodem Trawiński), Oskar Krakowski 53 (as. Nikodem Trawiński), Paul Wurfele 61 (as. Jakub Kopa)

GKS U-15: Szymon Jędrzejczyk – Kacper Wnuk, Kacper Woszczyk, Marsel Chyla, Borys Kacprzykowski – Nikodem Trawiński, Jakub Kopa, Mateusz Malinowski, Adrian Szczepanik – Piotr Domagała, Paul Wurfele.
Na zmiany wchodzili: Igor Świątek, Piotr Kuliberda, Kacper Kulik, Oskar Krakowski, Maciej Nowak, Maksym Kaczmarek, Piotr Kościelny, Krystian Kroc

Trenerzy: Jacek Kałużny i Patryk Rachwał

▪ Liga Okręgowa Trampkarzy C1, grupa 4 / 12. kolejka

FA Bełchatów GKS II U-15 4:4 (2:2)
Bramki: Kacper Szeligowski 12, 49, Witold Urbaniak 13, Jan Majcherek 80(+2) – Patryk Paradowski 34 (as. Maciej Martyniak), Jakub Sobolewski 40 (as. Maciej Martyniak), 51 (as. Jan Kurzawski), Jan Kurzawski 66 (as. Dawid Krata)

GKS II U-15: Szymon Piotrowski – Dawid Krata, Igor Majchrzak, Szymon Sęk, Maciej Martyniak – Aleksander Kostrzewa, Patryk Paradowski, Olgierd Wolf, Igor Wojtala – Krystian Pasternak, Marcel Sobutkowski.
Na zmiany wchodzili: Michał Solecki, Oskar Ciachorowski, Kacper Więcławik, Jan Kurzawski, Jakub Sobolewski.

Trenerzy: Jacek Kałużny, Damian Chojka i Marcin Szymak

▪ I Liga Wojewódzka Trampkarzy C2 / 12. kolejka

GKS U-14 ŁKS Łódź 2:6 (1:3)
Bramki: Kacper Drwal 39 (sam.) (as. Szymon Piekarski), Tomasz Sobolewski 41 (as. Bartosz Terkalski) – Kryspin Tomkowski 15, 56, 67, Aleksander Fuks 33, Adam Owczarek 36, Oskar Barylski 68

GKS U-14: Antoni Kupiec – Filip Pitek, Kacper Borowiecki, Aleksander Rożentalski, Miłosz Salon – Alan Karolewski, Szymon Piekarski, Filip Motyl, Błażej Światłowski, Igor Szewczyk – Bartosz Terkalski.
Na zmiany wchodzili: Bartłomiej Krasoń, Tomasz Sobolewski, Igor Krakowski, Filip Murzyła.
Na ławce pozostał: Michał Solecki.

Trener: Damian Chojka

▪ Liga Okręgowa Młodzików D1, gr. 5 / 10. kolejka

Pilica Tomaszów Mazowiecki GKS U-13 0:3 (0:3)
Bramki: Konrad Sałaciński 4 (as. Marcel Nowak), 20 (as. Marcel Nowak), Marcel Nowak 7 (as. Kacper Kazimierczak)

GKS U-13: Franciszek Tkaczyński, Wojciech Łaz, Jakub Wróblewski, Tymon Olejnik, Jakub Krawczyk, Kacper Kazimierczak, Marcel Nowak, Błażej Szczęsny, Konrad Sałaciński.
Na zmiany wchodzili: Hubert Watała, Karol Uchroński, Dawid Urbaniak, Bruno Janowski, Adam Płuciennik, Klaudiusz Bartoszewski, Oskar Matyśkiewicz, Wiktor Wędzonka.

Trener: Damian Michalak

▪ Liga Okręgowa Młodzików D1, gr. 6 / 13. kolejka

GKS II U-13 Świt Kamieńsk 10:2 (6:1)
Bramki: Ksawery Klekociński 7, 34, Jakub Marjan 14, 21, Tymon Kwaśniewski 31, 35, Mikołaj Dobrowolski 45, Szymon Antczak 53, Dawid Mazerant 57, 64 – Adam Krupa 3, 49

GKS II U-13: Marcel Paprocki – Wiktor Paradecki, Adam Sęk, Leon Łuszcz, Szymon Antczak, Karol Kwiatek, Tymon Kwaśniewski, Jakub Marjan, Ksawery Klekociński.
Na zmiany wchodzili: Dominik Czerwiński, Mikołaj Dobrowolski, Dawid Mazerant.

Trener: Jakub Ochocki i Marcin Szóstakiewicz

▪ Liga Okręgowa Młodzików D2, gr. 5 / 10. kolejka

Włókniarz Zelów GKS U-12 3:9 (0:3)
Bramki: Filip Franc 50, 55, Dominik Szymański 71 – Jan Grzejdziak 1, Wiktor Chojnicki 12, 78, Alan Siewiera 30, Jakub Gołąb 52, 60, 66, Oskar Prockiw 67, Dawid Mazerant 74

GKS U-12: Michał Górecki – Hubert Cywiński, Mateusz Sońta, Alan Siewiera, Jan Grzejdziak, Mateusz Banasiak, Iwo Milczarek, Dominik Czerwiński, Jakub Gołąb.
Na zmiany wchodzili: Nadia Kokocińska, Wiktor Chojnicki, Oskar Prockiw, Dawid Mazerant, Kacper Pawłowski.

Trenerzy: Marcin Szóstakiewicz i Jakub Ochocki

▪ Liga Okręgowa Orlików E1, gr. 12 / 10. kolejka

GKS II U-11 GUKS Gorzkowice

▪ Liga Okręgowa Orlików E2, gr. 10 / 10. kolejka

Włókniarz II Zelów GKS U-10

Kadra GKS U-10: Nicolas Oślizło, Karol Wyszyński, Franciszek Broś, Gracjan Ciołek, Piotr Galus, Jonasz Mras, Marcel Misztela, Hanna Wejman, Izabela Walczak, Artur Madejak, Jan Rabiej.

Trener: Angelina Łąckiewicz i Michał Krawczyk

▪ Sparing / GKS U-8 AP Champions Piotrków Tryb.

Kadra GKS U-8: Nataniel Czerwiński, Natan Miłak, Hubert Polakiewicz, Mikołaj Grzejdziak, Daniel Wdowiak, Piotr Szymanek, Igor Kapica, Kamil Cubała, Milan Dec, Leon Daleszczyk, Antoni Wroński, Dawid Kaczmarek.

Trenerzy: Michał Krawczyk i Damian Bisaga

▪ Sparing / GKS U-7 Hattrick Bełchatów

Kadra GKS U-7: Jacek Udalski, Antoni Szczepaniak, Aleksander Molo, Aleksander Liwocha, Nikodem Maciejewski, Hanna Sterczyńska, Maria Rogozińska, Tymon Foltyn, Tymon Budzyński, Mikołaj Foltyn, Iwo Wawrzyniak.

Trenerzy: Jakub Bednarek i Jan Onyszkiewicz

Mecenasem Bełchatowskiego Sportu jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.