MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

#Raport: 4-5 lutego

Udostępnij:

Choć do rozpoczęcia ligowych rozgrywek pozostało jeszcze sporo czasu, nasze drużyny nie próżnowały. W pierwszy weekend lutego rozegrały łącznie dziesięć sparingów, dwie gry wewnętrzne oraz wzięły udział w dwóch turniejach halowych. Zapraszamy na raport z tych spotkań.

Juniorzy starsi, którzy tworzą również drużynę rezerw GKS Bełchatów, ze zmiennym szczęściem rywalizowali w sobotę z przedstawicielami piotrkowskiej okręgówki. W meczu ze Startem Lgota Wielka instynktem strzeleckim błysnął Wiktor Klauz, który ustrzelił klasycznego hattricka. Pasjonująca była potyczka juniorów młodszych, dowodzonych przez duet trenerski Arkadiusz Tomczyk – Adam Paluszek z MKS Kluczbork, zakończony remisem 3:3. W drugim spotkaniu drużyna U-16 nie dała szans ekipie z Wolborza, zwyciężając pewnie 5:1. Delegacje trampkarzy i młodzików do Wielunia i Warszawy, pod kątem szkoleniowym były bardzo owocne, choć nie przełożyły się na korzystne rezultaty. W tym momencie przygotowań do ligowej wiosny, nie wyniki są jednak najważniejsze. Najmłodsi adepci futbolu z roczników 2016 i 2017 stanęli naprzeciw siebie, rozgrywając sparing wewnętrzny, a przy tym doskonale się bawiąc.

▪️ PGE GKS U-19 Start Lgota Wielka 4:1 (3:1)
Bramki: Wiktor Klauz 5 (karny), 7 (as. Kacper Rybacki) i 19 (karny), Oliwier Urbaniak 87 (as. zawodnik testowany)

Skład GKS: Kacper Foltyn – Jakub Grałka, Jakub Kiełbus, Maksymilian Przebierała, zawodnik testowany – Wiktor Klauz, Dominik Retkiewicz (30. Oliwier Urbaniak), Filip Kwiecień (60 Dominik Retkiewicz), Kacper Frączyk – Kacper Rybacki (60. Jakub Mękarski), Jakub Mękarski (30. Mikołaj Krzysztofik).

Trenerzy: Dawid Ciupiński, Adam Konstańczuk, Zygmunt Łuszcz

▪ PGE GKS U-19 Szczerbiec Wolbórz 1:3 (1:0)
Bramka: Gracjan Madajski 35 (as. Dominik Kurzydlak)

Skład GKS: Kacper Foltyn – zawodnik testowany, Maciej Bartkiewicz, zawodnik testowany, Dominik Kurzydlak – Piotr Więcławik, Aleksy Jóźwik, Adam Łaski, Dawid Kmiecik – Bartosz Wiśniewski (60. zawodnik testowany), zawodnik testowany (30. Gracjan Madajski).

Trenerzy: Dawid Ciupiński, Adam Konstańczuk, Zygmunt Łuszcz

▪ PGE GKS U-17 Polonia Gorzędów 0:3

Skład GKS: Michał Jajus – Aleksander Skrobek, Filip Kwapiński (60. Piotr Kulka), Jakub Szczepański (60. Jan Nowak), Jakub Krawętek (60. Damian Przybylski) – Artiom Syreishchykov, Bartosz Stańdo, Antoni Eksman, Mikołaj Błaszczyk (60. Franciszek Węglewski) – Adrian Golec (60. Bartosz Kopański), Bartosz Pietruszka (60. Marcel Sadziński).

Trenerzy: Michał Sikorski, Mikołaj Grzelak i Damian Michalak

▪ PGE GKS U-16 MKS Kluczbork 3:3
Bramki: Paweł Follmann (2), Kaspian Jasiczek

Skład GKS: Norbert Drechna – Dawid Pawęta, Marcin Kluska, Patryk Kępińki, Julian Irzykowski – Bartek Kwaśnik, Kornel Pawłowski, Franek Szymczyk, Kaspian Jasiczek – Paweł Follmann, Patryk Porczyk.
Na zmianę wchodził: Dawid Wolankiewicz.

Trenerzy: Arkadiusz Tomczyk i Adam Paluszek

▪ PGE GKS U-16 Szczerbiec Wolbórz 5:1
Bramki: Maciej Osuch, Effe Batuar, Kacper Papuga, Franciszek Pietrzak, Oliwier Sadowski

Skład GKS: Zawodnik testowany – Hubert Bujakowski, Patryk Cużytek, Filip Zawiasa, Franciszek Pietrzak – Zawodnik testowany, Effe Batuar, Bartek Osuch, Kacper Papuga – Maciej Osuch, Oliwier Sadowski.
Na zmianę wchodził: Kacper Filipczak.

Trenerzy: Arkadiusz Tomczyk i Adam Paluszek

▪ PGE GKS U-15 Warta Sieradz 3:2
Bramki: Milan Latocha 30, Kacper Papuga 60, Patryk Kępiński 90

Skład GKS: Daniel Grzybowski – Tomasz Sujka, Jan Gruszka, Patryk Kępiński, Milan Latocha, Mateusz Bystry, Franciszek Pietrzak, Jonasz Albert, Igor Gawin, Filip Dziewięcki, Kacper Papuga.
Na zmiany wchodzili: Fryderyk Ochap, Rafał Matysiak, Łukasz Jasiński, Alan Rosiński

Trenerzy: Arkadiusz Tomczyk i Adam Paluszek

▪ WKS Wieluń PGE GKS U-14 9:4
Bramki: Oskar Krakowski 8, Adrian Szczepanik 29 (testowany), Piotr Domagała 62 (k), Zawodnik testowany 84

Skład GKS: Szymon Piotrowski – Piotr Kuliberda, Szymon Sęk, Sebastian Wolańczyk – Kacper Woszczyk, zawodnik testowany, Oskar Krakowski, Igor Wojtala, zawodnik testowany – Piotr Domagała, Adrian Szczepanik.
Rezerwowi: Igor Świątek, Filip Cyran, Maciej Martyniak, Jakub Szulc

Trenerzy: Jacek Kałużny i Jakub Bednarek

▪ Turniej halowy IX Memoriał im. Romana Kaźmierczaka w Moszczenicy z udziałem PGE GKS U-13

Skład GKS: Antoni Kupiec, Jakub Wiśniewski – Igor Krakowski, Bartosz Terkalski, Aleksander Kostrzewa, Damian Zochniak, Filip Motyl, Szymon Piekarski, Alan Wódka.

Trenerzy: Damian Chojka i Marcin Szymak

▪ Polonia Warszawa PGE GKS U-13 9:4
Bramki: Bartosz Terkalski (2), Tomasz Sobolewski, Miłosz Salon

Kadra GKS: Antoni Kupiec – Jakub Wiśniewski, Marcin Lis, Igor Krakowski, Bartosz Terkalski, Aleksander Kostrzewa, Tomasz Sobolewski, Filip Motyl, Szymon Piekarski, Filip Murzyła, Allan Wódka, Miłosz Salon, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany.

Trenerzy: Damian Chojka i Marcin Szymak

▪ PGE GKS U-12 PGE GKS U-11 4:0
Bramki:
Zawodnik testowany (2), Dawid Gaworski, Szymon Wilczopolski

Skład GKS U-12: Marcel Paprocki – Jakub Krawczyk, Dawid Urbaniak, Konrad Sałaciński, Igor Balcerzak, Dawid Gaworski, Fabian Zawiasa, Mateusz Frąckiewicz, Tymon Olejnik, Szymon Wilczopolski, Zawodnik testowany.

Trenerzy: Szymon Lesiakowski i Jacek Kałużny

Skład GKS U-11: Adam Sęk, Szymon Antczak, Jakub Marjan, Ksawery Klekociński, Jakub Gołąb, Karol Kwiatek, Tymon Kwaśniewski, Nadia Kokocińska, Hubert Cywiński, Wiktor Paradecki, Oskar Prockiw.

Trenerzy: Szymon Lesiakowski i Radosław Kozoń

▪ Turniej Bełchatów CUP z udziałem PGE GKS U-10

Skład GKS (zieloni): Tobiasz Kwiecień, Hubert Kozłowski, Eryk Holak, Kamil Hawrysz,Julian Mrugalski, Gracjan Zieliński, Kuba Leszczyński, Alan Słomian.
Skład GKS (biali): Wiktor Gorzelski, Filip Jaworski, Franciszek Baranowicz, Julian Kustra, Aleksander Kałużny,Ksawery Kwiecień,Antoni Siciński, Aaron Wróblewski.

Trenerzy: Jakub Bednarek i Radosław Drogosz

▪ Polonia Warszawa PGE GKS U-9

Kadra GKS: Nicolas Oślizło, Karol Wyszyński, zawodnik testowany, Jonasz Mras, Paweł Paradowski, Jan Rabiej, Wojciech Irzykowski, zawodnik testowany, Gracja Ciołek, Filip Marczyk.

Trenerzy: Radosław Kozoń i Michał Krawczyk

▪ PGE GKS U-8 MABO Piotrków Tryb.

Kadra GKS: Leon Krzesiak, Milan Dec, Jan Małecki, Miłosz Niedzielski, Alan Kukuła, Aleksander Urban, Jan Łopata, Stanisław Aleksandrowicz, Leon Andrzejewski, Mikołaj Zawodziński.

Trener: Marcin Szóstakiewicz

▪ PGE GKS U-7 PGE GKS U-6

Kadra GKS U-7: Oliwier Chudzik, Filip Michalak, Aleksander Murzyła, Hubert Polakiewicz, Szymon Świtała, Leon Szmigielski, Fabian Wiśniewski, Witek Łuszcz, Fabian Hoffman, Daniel Wdowiak, Dawid Kaczmarek, Leon Daleszczyk.

Trener: Michał Krawczyk

Kadra GKS U-6: Nataniel Czerwiński, Nikodem Maciejewski, Antoni Szczepaniak, Mikołaj Pomorski, Maria Rogozińska, Barbara Rogozińska, Aleksander Liwocha, Aleksander Molo, Iwo Wawrzyniak, Jan Wyczachowski, Amelia Kałużna, Antoni Kałużny, Jacek Udalski, Julian Pawlikowski, Mateusz Fryst, Oskar Duraj, Bartosz Bartoszewski.

Trener: Marcin Szóstakiewicz

Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/platne/serwer124745/tmp) in Unknown on line 0