MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

#Raport: 7 września

Udostępnij:

Trzy zwycięstwa, jeden remis, dziesięć zdobytych i tylko jedna stracona bramka – to bilans naszych drużyn, które rozegrały swoje mecze w środku tygodnia. Ligową środę możemy uznać za niezwykle udaną.

Mnóstwo emocji i boiskowej walki dostarczyły kibicom oba pojedynki PGE GKS vs. UKS SMS Łódź. W I Lidze Wojewódzkiej B2, pomimo okazji z obu stron bramek nie oglądaliśmy. Natomiast spotkanie naszych dziewiętnastolatków w I LW A1, za sprawą bramki w przedłużonym czasie gry, autorstwa Kacpra Rybackiego, zakończyło się dla „Brunatnych” happy end’em. Zasłużonym triumfem swoje mecze finalizowały zespoły U-17 i U-13, odprawiając kolejno łódzki Metalowiec (6:1) oraz skierniewicki Widok (3:0). Domowe spotkanie w II Lidze Wojewódzkiej Trampkarzy C2 pomiędzy PGE GKS U-14 a Mazovią Rawa Maz. zostało odwołane.

▪ I Liga Wojewódzka Juniorów A1 / 4. kolejka

PGE GKS U-19 – UKS SMS Łódź 1:0 (0:0)
Bramka: Kacper Rybacki 90+5

Skład GKS: Kacper Foltyn – Dawid Kępniak, Maciej Bartkiewicz, Jakub Szczepaniak, Dominik Kurzydlak (80. Jakub Grałka) – Wiktor Klauz (55. Adam Łaski), Grzegorz Tomczyk (46. Filip Kwiecień), Bartosz Frątczak (75. Marcel Wojtasik), Kacper Czapla, Dawid Woźniakowski – Bartosz Wiśniewski (52. Kacper Rybacki).

Trenerzy: Dawid Ciupiński i Adam Konstańczuk

▪ I Liga Wojewódzka Juniorów młodszych B1 / 4. kolejka

Metalowiec Łódź – PGE GKS U-17 1:6 (0:4)
Bramki: Jakub Czarnecki 56 – Adrian Golec 9 (as. Wojciech Sewerynek), 30 i 33, Bartosz Kopański 38 (as. Aleksy Jóźwik), Aleksander Skrobek 53 (as. Jakub Szczepański), Jakub Szczepański 80 (as. Adrian Golec)

Skład GKS: Michał Jajus – Jakub Szczepański, Filip Kwapiński (46. Jakub Krawętek), Oskar Golec (60. Damian Przybylski), Bartosz Stańdo – Artiom Syreishchykov (60. Wiktor Kaczmarek), Aleksy Jóźwik, Bartosz Kopański (46. Franciszek Węglewski), Wojciech Sewerynek (46. Jan Nowak), Aleksander Skrobek (60. Michał Domański) – Adrian Golec.
Żółta kartka: Filip Kwapiński

Trenerzy: Michał Sikorski i Mikołaj Grzelak

▪ I Liga Wojewódzka Juniorów młodszych B2 / 4. kolejka

PGE GKS U-16 – UKS SMS Łódź 0:0

Skład GKS: Fryderyk Ochap – Marcin Kluska, Bogdan Gurin-Klupś, Damian Wróblewski, Hubert Bujakowski – Bartek Kwaśnik, Franek Szymczyk, Mikołaj Błaszczyk, Krzysztof Pazera, Marcel Sadziński, Paweł Follmann.
Na zmiany wchodzili: Jakub Kowalczyk, Jakub Mielczarek, Effe Batuar, Patryk Porczyk, Dawid Pawęta, Bartek Osuch, Julian Irzykowski.

Trenerzy: Arkadiusz Tomczyk i Adam Paluszek

▪ I Liga Wojewódzka Młodzików D1 / 4. kolejka

PGE GKS U-13 – Widok Skierniewice 3:0 (3:0)
Bramki: Filip Murzyła 3, Bartosz Terkalski 22, Tomasz Sobolewski 23

Kadra GKS: Jakub Wiśniewski, Alan Wódka, Filip Murzyła, Marcin Lis, Tomasz Sobolewski, Filip Motyl, Bartosz Terkalski, Damian Zochniak, Aleksander Kostrzewa, Miłosz Salon, Patryk Paradowski, Błażej Szczęsny.

Trenerzy: Damian Chojka i Szymon Lesiakowski

Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna