MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Raport: 9-10 września

Udostępnij:

Wysyp bramek, jaki w ten weekend można było zaobserwować podczas meczów z udziałem drużyn Akademii GKS był naprawdę imponujący. W samym tylko bloku U-19 – U-14 młodzi giekaesiacy strzelili łącznie 26 goli! Poznajcie rezultaty wszystkich spotkań.

I Liga Wojewódzka Juniorów starszych A1 / 1. kolejka

GKS-19 UKS SMS Łódź 1:4 (0:1)
Bramki: Gracjan Madajski 53 (as. Tomasz Urban) – Filip Dąbrowski 19, Mateusz Czajka 56, Jakub Pieczarka 78 (rzut karny), Jakub Płuciennik 81

GKS U-19: Hubert Gabrysiak – Jakub Krawętek, Jonasz Wiewiórowski, Kamil Jasiński (63. Filip Kwapiński), Aleksander Skrobek (55. Jerzy Wiśniewski) – Aleksy Jóźwik, Artem Syreishchykov (71. Dominik Retkiewicz), , Piotr Więcławik (81. Mikołaj Krzysztofik), Tomasz Urban, Adam Łaski (71. Wiktor Retkiewicz) – Gracjan Madajski (81. Jakub Mękarski).
Na ławce pozostał: Jarosław Nowak

Trenerzy: Dawid Ciupiński, Adam Konstańczuk, Krystian Paprocki

▪ Centralna Liga Juniorów U-17 / 5. kolejka

Igloopol Dębica GKS U-17 2:1 (2:0)
Bramki: Maksymilian Lis 16 i 32 (obie z rzutów karnych) – Paweł Follman 74

GKS U-17: Antoni Stępień – Filip Zimowski, Marcin Kluska, Igor Czapla (60. Krzysztof Pazera), Marcel Sadziński, Igor Drożdżyński, Kornel Pawłowski (46. Kaspian Jasiczek), Bartosz Osuch (46. Paweł Follman), Mikołaj Błaszczyk (70. Effe Batuar), Alan Zimoch (82. Bartosz Długosz), Michał Klimczyk (79. Maciej Osuch).

Trenerzy: Romuald Solarek, Arkadiusz Tomczyk, Krystian Paprocki

fot. Akademia Igloopol Dębica

I Liga Wojewódzka Juniorów młodszych B2 / 4. kolejka

AKS SMS Łódź GKS U16 0:3 (0:1)
Bramki: Franciszek Pietrzak 12 (as. Mikołaj Pawełoszek), Jonasz Albert 68 (as. Mikołaj Pawełoszek), Kacper Papuga 89

GKS U-16: Piotr Olczyk – Mateusz Bystry, Wojciech Bogacz, Patryk Kępiński, Bohdan Babkov – Franciszek Pietrzak, Mikołaj Pawełoszek, Filip Szczepaniak, Maciej Bauer – Jonasz Albert, Wojciech Piotrowski.
Rezerwowi: Fryderyk Ochap, Dawid Jarzębowski. Vladislav Babkov, Kacper Papuga, Rafał Matysiak.

Trenerzy: Marcin Szymak i Łukasz Wroński

▪ Liga Okręgowa Trampkarzy C1, grupa 3 / 4. kolejka

GKS U-15 Concordia Piotrków Tryb. 9:1 (3:1)
Bramki: Nikodem Trawiński 7 (rzut karny), Maksym Kaczmarek 17 (as. Adrian Szczepanik), Piotr Kościelny 22 (as. Maksym Kaczmarek), 51 (as. Kacper Kulik) i 59 (as. Maksym Kaczmarek), Marsel Chyla 64 (as. Piotr Kuliberda), Maksym Kaczmarek 68 (as. Piotr Domagała), Kacper Woszczyk 74 (as. Kacper Kulik), Piotr Domagała 79 (as. Mateusz Malinowski)

GKS U-15: Szymon Jędrzejczyk – Borys Kacprzykowski, Piotr Kuliberda, Marsel Chyla, Kacper Wnuk – Nikodem Trawiński, Oskar Krakowski, Jakub Kopa – Piotr Kościelny, Adrian Szczepanik, Maksym Kaczmarek.
Rezerwowi: Igor Świątek – Kacper Woszczyk, Oskar Ciachorowski, Kacper Kulik, Sebastian Wolańczyk, Mateusz Malinowski, Piotr Domagała, Krystian Kroc.

Trenerzy: Jacek Kałużny i Patryk Rachwał

▪ Liga Okręgowa Trampkarzy C1, grupa 4 / 4. kolejka

Astoria Szczerców – GKS II U-15 0:6 (0:3)
Bramki: Marcel Sobutkowski 8 (as. Piotr Ozga), Jakub Sobolewski 20, Alan Karolewski 23 (as. Daniel Fraj), Sebastian Bęben 32 (as. Tomasz Sobolewski) i 80 (as. Jakub Sobolewski), Piotr Ozga 60 (as. Jakub Sobolewski)

GKS II U-15: Szymon Piotrowski – Igor Wojtala, Igor Majchrzak, Piotr Ozga, Dawid Krata – Patryk Paradowski, Olgierd Wolf, Piotr Domagała – Marcel Sobutkowski, Sebastian Bęben, Jakub Sobolewski.
Rezerwowi: Igor Świątek, Tomasz Sobolewski, Kacper Więcławik, Alan Karolewski, Daniel Fraj, Sebastian Wolańczyk.

Trenerzy: Jacek Kałużny, Marcin Szymak, Damian Chojka

▪ I Liga Wojewódzka Trampkarzy C2 / 3. kolejka

GKS U-14 Boruta Zgierz 6:1 (2:0)
Bramki: Błażej Światłowski (2), Filip Murzyła, Bartosz Terkalski, Igor Szewczyk, Filip Motyl

Kadra GKS U-14: MIchał Solecki, Jakub Wiśniewski – Igor Krakowski, Miłosz Salon, Bartosz Terkalski, Damian Zochniak, Filip Motyl, Szymon Piekarski, Filip Pitek, Aleksander Rożentalski, Błażej Światłowski, Kacper Borowiecki, Bartłomiej Krasoń, Filip Murzyła, Igor Szewczyk, Krystian Pasternak, Aleksander Kostrzewa, Dawid Chmielewski.

Trener: Damian Chojka

▪ Liga Okręgowa Młodzików D1, gr. 6 / 4. kolejka

Concordia III Piotrków Tryb. GKS U-13 2:0 (0:0)
Bramki: Adam Kałuża 50 i 53

Kadra GKS U-13: Marcel Paprocki – Jakub Wróblewski, Iwo Szymczyk, Wojciech Łaz, Jan Grzejdziak, Mateusz Banasiak, Klaudiusz Bartoszewski, Konrad Sałaciński, Iwo Milczarek.
Na zmiany wchodzili: Mikołaj Dobrowolski, Szymon Wilczopolski, Ksawery Klekociński.

Trenerzy: Jakub Ochocki i Damian Michalak

▪ Liga Okręgowa Młodzików D2, gr. 5 / 2. kolejka

GKS U-12 RAP Radomsko 14:1 (8:1)
Bramki: Szymon Odoliński 1, 19, 36, 39 i 73, Szymon Antczak 8 i 27, Karol Kwiatek 18, Jakub Marjan 23, Mateusz Sońta 49, Wiktor Chojnicki 50, Dominik Czerwiński 69, Dawid Mazerant 74, Jakub Gołąb 75

Kadra GKS U-12: Michał Górecki – Julian Kustra, Tymon Kwaśniewski, Jakub Marjan, Leon Łuszcz, Dawid Mazerant, Szymon Antczak, Wiktor Chojnicki, Mateusz Sońta, Karol Kwiatek, Dominik Czerwiński, Jakub Gołąb, Szymon Odoliński.

Trenerzy: Jakub Ochocki i Marcin Szóstakiewicz

▪ Liga Okręgowa Orlików E1, gr. 12 / 2. kolejka

GKS II U-11 RAP Radomsko 20:1 (10:1)
Bramki: Filip Jaworski (8), Antoni Siciński (5), Aron Wróblewski (3), Ksawery Kwieciński (2), Artur Adamczyk, Wiktor Gorzelski

Kadra GKS U-11: Artur Adamczyk, Filip Jaworski, Wiktor Gorzelski, Antoni Siciński, Aron Wróblewski, Julian Mrugalski , Aleksander Kałużny, Kamil Hawrysz, Matteo Stoppa, Gracjan Zieliński, Tobiasz Kwieciński, Ksawery Kwieciński.

Trenerzy: Paweł Majchrowski i Jacek Kałużny

▪ Liga Orlika starszego E1, gr. 10 / 2. kolejka

FA Bełchatów GKS U-10

Kadra GKS U-10: Nicolas Oślizło, Jonasz Mras, Paweł Paradowski, Damian Łągwa, Gracjan Ciołek, Mieszko Zieliński, Piotr Galus, Artur Madejak, Kacper Miłak, Karol Wyszyński.

Trenerzy: Angelina Łąckiewicz i Michał Krawczyk

▪ Turniej „AKS Niwka Cup X” w Sosnowcu z udziałem GKS U-10

Kadra GKS U-10 (biali): Nicolas Oślizło, Jonasz Mras, Paweł Paradowski, Damian Łągwa, Gracjan Ciołek, Mieszko Zieliński, Piotr Galus, Artur Madejak, Kacper Miłak, Jan Rabiej.

Kadra GKS U-10 (zieloni): Karol Wyszyński, Jan Sobański, Filip Marczyk, Aleksander Nowak, Nikodem Famulski, Bartek Litewiak, Marcel Szulc, Marcel Misztela, Franciszek Broś.

Trenerzy: Angelina Łąckiewicz i Michał Krawczyk

▪ Turniej „Lion Cup” w Rozprzy z udziałem GKS U-9

▪ Turniej „Bełchatów Cup” w Bełchatowie z udziałem GKS U-8 i U-7

Kadra GKS U-8: Filip Czubała, Leon Krzesiak, Oliwier Chudzik, Miłosz Niedzielski, Jan Małecki, Natan Miłak, Fabian Hoffman, Filip Michalak, Nataniel Czerwiński, Milan Dec.

Trenerzy: Michał Krawczyk i Damian Bisaga

Kadra GKS U-7 (drużyna A): Nikodem Maciejewski, Antoni Szczepaniak, Aleksander Liwocha, Aleksander Molo, Tymon Foltyn, Jacek Udalski.
Kadra GKS U-7 (drużyna B): Mikołaj Foltyn, Aron Holak, Hanna Sterczyńska, Maria Rogozińska, Tymon Budzyński, Julian Pawlikowski.

Trenerzy: Jakub Bednarek i Jan Onyszkiewicz

Sponsorem Głównym Akademii GKS Bełchatów jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/platne/serwer124745/tmp) in Unknown on line 0