MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Raport gier: 1-2 czerwca

Udostępnij:

Za nami pierwszy weekend czerwca, w którym to m.in. awans do I Ligi Wojewódzkiej wywalczyła drużyna młodzików U-12, a batalię na szczycie i zarazem mistrzostwo I Ligi Wojewódzkiej A1 wygrał zespół juniorów starszych U-19. Działo się na boiskach (nie tylko) województwa! Prezentujemy komplet wyników naszych drużyn.

▪ Klasa A, grupa: Piotrków Tryb. II / 24. kolejka

GKS II – LUKS Gomunice 9:1 (6:1)
Bramki: Tomasz Urban 11 (as. Wiktor Danielski), Wiktor Danielski 13 (as. Damian Michalak), 26 (as. Damian Michalak), 45+1 (as. Damian Michalak), 73 i 88 (as. Mikołaj Błaszczyk), Artem Syreishchykov 33 (as. Wojciech Sewerynek), Mikołaj Błaszczyk 35 (as. Wojciech Sewerynek), Damian Michalak 79 -– Jakub Tazbir 32

GKS II: Jakub Kowalski – Aleksander Skrobek (46. Jakub Krawętek), Wojciech Bogacz, Filip Kwapiński (60. Michał Domański), Wojciech Sewerynek – Gracjan Madajski (46. Igor Czapla), Artem Syreishchykov, Mikołaj Błaszczyk, Damian Michalak, Tomasz Urban (46. Wiktor Retkiewicz) – Wiktor Danielski.
Na ławce pozostał: Krystian Paprocki

Trenerzy: Dawid Ciupiński i Adam Konstańczuk

▪ I Liga Wojewódzka Juniorów Starszych A1 / 12. kolejka

AKS SMS Łódź – GKS U-19 1:8 (1:5)
Bramki: Bartosz Urbanowicz 27 – Wiktor Retkiewicz 32 (as. Gracjan Madajski), Krzysztof Pazera 33 (as. Aleksander Skrobek) i 79, Jakub Mękarski 34 (as. Krzysztof Pazera) i 53 (as. Dominik Retkiewicz), Kaspian Jasiczek 39 (as. Wiktor Retkiewicz) i 57 (as. Damian Wróblewski), Jerzy Wiśniewski 44 (as. Kaspian Jasiczek)

GKS U-19: Hubert Gabrysiak (71. Norbert Drechna) – Aleksander Skrobek (46. Jakub Krawętek), Michał Domański (46. Damian Wróblewski), Filip Kwapiński (46. Marcin Kluska), Jerzy Wiśniewski – Gracjan Madajski (46. Mikołaj Krzysztofik), Jakub Mękarski, Dominik Retkiewicz, Wiktor Retkiewicz (46. Wojciech Sewerynek) – Krzysztof Pazera, Kaspian Jasiczek.

Trenerzy: Adam Konstańczuk i Dawid Ciupiński

▪ I Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B2 / 12. kolejka

Sokół Aleksandrów Łódzki – GKS U-16 3:3 (1:1)
Bramki: Adam Zieliński 20, 87 i 90+3 – Jonasz Albert 14 (as. Igor Gawin) i 75 (as. Paweł Follmann), Paweł Follmann 60 (as. Jonasz Albert)

GKS U-16: Fryderyk Ochap (46. Piotr Olczyk) – Filip Dziewięcki (46. Antoni Rajski), Patryk Kępiński, Mateusz Bystry, Maciej Bauer – Paweł Follmann, Maksymilian Sałata (60. Wojciech Piotrowski), Mikołaj Pawełoszek (46. Igor Czapla), Jakub Kopa, Igor Gawin (60. Kacper Papuga) – Jonasz Albert (80. Filip Szczepaniak).
Na ławce pozostali: Bohdan Babkov, Dawid Jarzębowski, Mikołaj Miller

Żółte kartki: Gawin, Follmann, Papuga

Trenerzy: Marcin Szymak i Łukasz Wroński

▪ Okręgowa Liga Trampkarzy C1 (grupa 3) / 12. kolejka

Skalnik Sulejów – GKS II U-15 2:2 (1:0)
Bramki: Mateusz Malarz 20, Seweryn Gawin 80 – Krystian Pasternak 58, Krystian Kroc 62

GKS II U-15: Igor Świątek – Marcin Lis, Oskar Krakowski, Maciej Martyniak, Igor Wojtala, Szymon Sęk, Marcel Sobutkowski, Olgierd Wolf, Krystian Kroc, Dawid Krata, Piotr Ozga.
Na zmiany wchodzili: Dawid Chmielewski, Jakub Sobolewski, Jan Kurzawski, Krystian Pasternak, Kacper Więcławik, Szymon Gocyła, Daniel Fraj, Igor Majchrzak, Mikołaj Wiśniewski.

Trenerzy: Paweł Wiśniewski i Jacek Kałużny

▪ I Liga Wojewódzka Trampkarzy C2 / 12. kolejka

Kolejarz Łódź – GKS U-14 – mecz przerwany po pierwszej połowie i przełożony na 7 czerwca

▪ I Liga Wojewódzka Trampkarzy C2 / 13. kolejka

GKS U-14 – Warta Sieradz 1:1 (1:0)
Bramki: Kacper Borowiecki 5 – Igor Kolasa 80

GKS U-14: Jakub Wiśniewski – Filip Pitek, Kacper Borowiecki, Filip Motyl, Szymon Piekarski, Błażej Światłowski, Miłosz Salon, Bartosz Terkalski, Patryk Paradowski, Alan Karolewski, Igor Krakowski.
Na zmiany wchodzili: Alan Wódka – Aleks Krakowski, Filip Murzyła, Damian Zochniak, Tomasz Sobolewski, Daniel Fraj.

Trenerzy: Damian Chojka i Marcin Szymak

▪ Okręgowa Liga Młodzików D1 (grupa 5) / 13. kolejka

UKS Concordia II Piotrków Trybunalski – GKS U-13 1:5 (1:2)
Bramki: Sebastian Rosiński 32 – Tymon Olejnik 1 (rzut karny), Adam Płuciennik 39 (as. Wojciech Pawłowski), Błażej Światłowski 52 (as. Oskar Matyśkiewicz), 69 (as. Błażej Szczęsny) i 70 (as. Oskar Matyśkiewicz)

GKS U-13: Franciszek Tkaczyński – Błażej Światłowski, Dawid Urbaniak, Igor Balcerzak, Oskar Matyśkiewicz, Jakub Krawczyk, Tymon Olejnik, Błażej Szczęsny, Kacper Kazimierczak.
Na zmiany wchodzili: Marcel Paprocki – Wojciech Łaz, Adam Płuciennik, Iwo Szymczyk, Wojciech Pawłowski, Mikołaj Kozieł, Bruno Janowski, Wiktor Wędzonka

Trenerzy: Damian Michalak i Marcin Zimoch

▪ Okręgowa Liga Młodzików D1 (grupa 5) / 12. kolejka

GKS U-13 – GUKS Gorzkowice 3:2 (1:0)
Bramki: Błażej Szczęsny 23 (as. Oskar Matyśkiewicz), 53 (as. Kacper Kazimierczak) i 62 (as. Błażej Światłowski) – Igor Balcerzak 56 (samobójczy), Jan Zieliński 68

GKS U-13: Franciszek Tkaczyński – Błażej Światłowski, Dawid Urbaniak, Igor Balcerzak, Oskar Matyśkiewicz, Jakub Krawczyk, Tymon Olejnik, Błażej Szczęsny, Kacper Kazimierczak.
Na zmiany wchodzili: Wojciech Łaz, Adam Płuciennik, Iwo Szymczyk, Wojciech Pawłowski, Karol Uchroński, Mikołaj Kozieł, Konrad Sałaciński, Bruno Janowski, Wiktor Wędzonka.

Trenerzy: Damian Michalak i Marcin Zimoch

▪ Okręgowa Liga Młodzików D1 (grupa 6) / 11. kolejka

Astoria Szczerców – GKS II U-13 0:14 (0:7)
Bramki: Mateusz Banasiak 6, Szymon Odoliński 15, 23, 24, 34 i 36, Szymon Antczak 26, Tymon Kwaśniewski 45 i 52, Jakub Gołąb 47 i 55, Dawid Mazerant 48, Adam Sęk 56, Mateusz Sońta 75

GKS II U-13: Michał Górecki – Adam Sęk, Alan Siewiera, Tymon Kwaśniewski, Karol Kwiatek, Szymon Odoliński, Mateusz Banasiak, Szymon Antczak, Dawid Mazerant.
Na zmiany wchodzili: Mateusz Sońta, Jakub Gołąb, Mikołaj Dobrowolski.

Trenerzy: Damian Michalak i Marcin Szóstakiewicz

▪ Okręgowa Liga Młodzików D1 (grupa 6) / 12. kolejka

GKS II U-13 – UKS FA Bełchatów 2:3 (0:1)
Bramki: Wiktor Chojnicki 58, Dominik Czerwiński 60 (as. Wiktor Chojnicki) – Natan Kowalczyk 37, Filip Dobrodziej 57, Franciszek Skrzypiec 66

GKS II U-13: Marcel Paprocki – Iwo Milczarek, Hubert Cywiński, Wiktor Chojnicki, Nadia Kokocińska, Kacper Pawłowski, Dawid Gaworski, Jakub Wróblewski, Szymon Wilczopolski.
Na zmiany wchodził: Dominik Czerwiński.

Trenerzy: Damian Michalak i Marcin Szóstakiewicz

▪ Okręgowa Liga Młodzików D2 (grupa 5) / 9. kolejka

GKS U-12 – UKS RAP Radomsko 5:1 (2:1)
Bramki: Szymon Antczak 3 i 58, Tymon Kwaśniewski 18, Jakub Gołąb 66, Jakub Marjan 69 – Cyryl Struzik 17

GKS U-12: Michał Górecki – Wiktor Paradecki, Adam Sęk, Alan Siewiera, Jakub Marjan, Tymon Kwaśniewski, Karol Kwiatek, Szymon Odoliński, Szymon Antczak.
Na zmiany wchodzili: Mateusz Sońta, Jakub Gołąb, Mateusz Banasiak, Wiktor Olejnik, Mikołaj Dobrowolski.

Trenerzy: Marcin Szóstakiewicz i Tomasz Kowalski

▪ Okręgowa Liga Młodzików D2 (grupa 7) / 11. kolejka

GKS II U-12 – Włókniarz Zelów 8:3 (4:2)
Bramki: Julian Kustra 5, Julian Mrugalski 10 i 78 (as. Aaron Wróblewski), Aaron Wróblewski 21 (as. Sebastian Zieliński) i 52 (as. Wiktor Gorzelski), Wiktor Gorzelski 26 (as. Tobiasz Kwiecień), Antoni Siciński 45 (as. Aaron Wróblewski) i 62 (as. Damian Łągwa) – Oskar Matys 24, Filip Jaworski 33 (samobójczy), Tomasz Mikołajczyk 44

GKS II U-12: Nicolas Oślizło – Ksawery Kwiecień, Filip Jaworski, Julian Kustra, Wiktor Gorzelski, Aleksander Kałużny, Julian Mrugalski, Aaron Wróblewski, Antoni Siciński.
Na zmiany wchodzili: Matteo Stoppa – Damian Łągwa, Sebastian Zieliński, Tobiasz Kwiecień, Gracjan Zieliński

Trener: Jacek Kałużny

▪ Okręgowa Liga Orlików E1 (grupa 8) / 8. kolejka

GKS U-10 – Włókniarz Zelów

Kadra GKS U-10: Nicolas Oślizło, Marcel Misztela, Piotr Galus, Artur Madejak, Franciszek Broś, Gracjan Ciołek, Damian Łągwa, Paweł Paradowski, Mieszko Zieliński, Julian Jażdżyk, Jonasz Mras, Jan Rabiej.

Trenerzy: Angelina Łąckiewicz i Michał Krawczyk

▪ Liga Turniejowa E2 (grupa 2) z udziałem GKS U-10

Kadra GKS U-10: Paweł Paradowski, Marcel Misztela, Bartosz Litewiak, Karol Wyszyński, Piotr Galus, Artur Madejak, Hanna Wejman, Izabela Walczak, Jan Sobański, Filip Marczyk, Franciszek Broś, Damian Łągwa.

Trener: Michał Krawczyk

▪ Turniej „KWADRrat Cup” w Końskich z udziałem GKS U-9

Trenerzy: Marcin Szóstakiewicz i Tomasz Kowalski

▪ Liga Turniejowa G1 (grupa 1) z udziałem GKS U-7 i GKS II U-7

Kadra GKS U-7: Aleksander Molo, Nikodem Maciejewski, Iwo Wawrzyniak, Jacek Udalski, Antoni Szczepaniak.
Kadra GKS II U-7: Hanna Sterczyńska, Maria Rogozińska, Julian Pawlikowski, Jan Wyczachowski.

Trenerzy: Jakub Bednarek i Jan Onyszkiewicz

Mecenasem Bełchatowskiego Sportu jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.