MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Raport gier: 13-14 kwietnia

Udostępnij:

Ze zmiennym szczęściem radzili sobie giekaesiacy w ostatniej serii gier. Z naszych najstarszych drużyn tylko „rezerwiści” i trampkarze zgarnęli komplety punktów. Prawdziwe strzelanie urządzili sobie trzynastolatkowie, którzy w meczach z Kasztelanem i Astorią zdobyli łącznie 16 bramek. Sprawdźcie komplet wyników z minionego weekendu.

▪ Klasa A, grupa: Piotrków Tryb. II / 17. kolejka

Świt Kamieńsk – GKS II 1:7 (1:0)
Bramki: Dawid Jadczyk 45 – Filip Kwapiński 51 (as. Damian Michalak), Tomasz Urban 55, Wojciech Sewerynek 70 (as. Aleksander Skrobek), Wiktor Danielski 78 (as. Aleksander Skrobek), Damian Michalak 84 (as. Wojciech Sewerynek) i 90 (as. Wojciech Sewerynek, Jakub Mękarski 86 (as. Wojciech Sewerynek)

GKS II: Hubert Gabrysiak – Jakub Krawętek (82. Mikołaj Krzysztofik), Aleksy Jóźwik, Filip Kwapiński, Wiktor Retkiewicz – Igor Czapla (70. Aleksander Skrobek), Damian Michalak, Tomasz Urban, Artem Syreishchykov (72. Dominik Retkiewicz), Marcel Sadziński (46. Wojciech Sewerynek) – Wiktor Danielski (80. Jakub Mękarski).

Żółta kartka: Hubert Gabrysiak

Trenerzy: Dawid Ciupiński i Adam Konstańczuk

▪ I Liga Wojewódzka Juniorów Starszych A1 / 5. kolejka

GKS U-19 – AKS SMS Łódź 0:6 (0:2)
Bramki: Emanuel Wiśniowski 22 i 85, Piotr Prokop 45+1, Bartosz Pinkowski 71, Kacper Cwajda 83, Witold Jajko 87

GKS U-19: Fryderyk Ochap – Mikołaj Krzysztofik, Michał Domański, Dominik Retkiewicz, Wojciech Sewerynek – Aleksander Skrobek, Marcel Sus (46. Tomasz Sujka), Julian Grill, Dawid Jarzębowski – Jakub Mękarski, Maciej Osuch.

Żółta kartka: Dawid Jarzębowski

Trenerzy: Adam Konstańczuk i Dawid Ciupiński

▪ Centralna Liga Juniorów U-17 (grupa I) / 24. kolejka

GKS U-17 – Wisła Płock 0:4 (0:1)
Bramki: Filip Bogusiewicz 7, 48 i 75, Mateusz Jurzyk 87

GKS U-17: Mateusz Pasiecznik – Damian Wróblewski (60. Juliusz Pobiedziński), Bogdan Gurin-Klupś, Marcin Kluska, Maciej Bauer (60. Adam Wielgus) – Marcel Sadziński, Bartosz Długosz, Krzysztof Pazera, Alan Zimoch, Paweł Follman (75. Bartosz Osuch) – Kaspian Jasiczek.
Na ławce pozostał: Fryderyk Ochap

Żółta kartka: Bogdan Gurin-Klupś

Trenerzy: Marcin Zimoch i Seweryn Michalski

▪ I Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B2 / 3. kolejka

GKS U-16 – UKS SMS Łódź 0:3 (0:2)
Bramki: Jędrzej Glapiak 10, Alan Bergiel 39, Jarosław Ternovsky 90+3

GKS U-16: Piotr Olczyk – Filip Dziewięcki, Patryk Kępiński, Mateusz Bystry (70. Vladyslav Babkov), Mikołaj Miller (85. Tomasz Sujka) – Filip Szczepaniak (76. Antoni Rajski), Bohdan Babkov (46. Wojciech Piotrowski), Igor Gawin, Maksymilian Sałata (82. Marcel Sus), Alan Rosiński (46. Mikołaj Pawełoszek) – Jonasz Albert.
Na ławce pozostał: Filip Zawadzki

Trenerzy: Marcin Szymak i Łukasz Wroński

▪ II Liga Wojewódzka Trampkarzy C1 / 3. kolejka

Kasztelan Żarnów – GKS U-15 1:3 (1:0)
Bramki: Tomasz Ściubeł 18 – Nikodem Trawiński 51 (rzut karny) (as. Adrian Szczepanik), Jakub Kopa 53 (as. Adrian Szczepanik), Krystian Filipowski 61 (samobójczy)

GKS U-15: Szymon Jędrzejczyk – Kacper Wnuk, Jakub Kopa, Kacper Woszczyk, Borys Kacprzykowski – Maciej Nowak, Nikodem Trawiński, Mateusz Malinowski – Paul Würfele, Adrian Szczepanik, Piotr Kościelny.
Na zmiany wchodzili: Szymon Piotrowski – Sebastian Bęben, Maksym Kaczmarek, Kacper Kulik, Szymon Wardęga.

Trenerzy: Patryk Rachwał i Jacek Kałużny

▪ Okręgowa Liga Trampkarzy C1 (grupa 3) / 4. kolejka

Stal Niewiadów – GKS II U-15 2:0 (1:0)
Bramki: Kacper Klimek 16, Szymon Duzik 62

GKS II U-15: Natan Krawczyk – Piotr Ozga, Patryk Kurowski, Szymon Gocyła, Dawid Krata – Mikołaj Wiśniewski, Kacper Więcławik, Olgierd Wolf – Maciej Martyniak, Krystian Kroc, Marcel Sobutkowski
Na zmiany wchodzili: Igor Świątek – Daniel Fraj, Aleksander Kostrzewa, Marcin Lis, Krystian Pasternak, Tomasz Sobolewski, Igor Wojtala, Sebastian Wolańczyk.

Trener: Paweł Wiśniewski

▪ I Liga Wojewódzka Trampkarzy C2 / 3. kolejka

GKS U-14 – ŁAF Łódź 1:1 (0:0)
Bramki: Bartosz Terkalski 80+2 (rzut karny) – Aleksander Tokarek 54

GKS U-14: Jakub Wiśniewski – Kuba Światłowski, Filip Pitek, Miłosz Salon – Kacper Borowiecki, Bartłomiej Krasoń, Szymon Piekarski, Igor Krakowski – Alan Karolewski, Bartosz Terkalski, Filip Motyl.
Na zmiany wchodzili: Michał Solecki – Aleks Krakowski, Filip Murzyła, Patryk Paradowski, Błażej Światłowski, Damian Zochniak.

Trenerzy: Damian Chojka i Marcin Szymak

▪ Okręgowa Liga Młodzików D1 (grupa 5) / 4. kolejka

GKS U-13 – Kasztelan Żarnów 7:1 (2:0)
Bramki: Tymon Olejnik 16 (as. Błażej Szczęsny), Iwo Szymczyk 24, Błażej Szczęsny 57 (as. Adam Płuciennik), Bruno Janowski 58 (as. Kacper Kazimierczak) i 75, Karol Uchroński 65 (as. Wiktor Wędzonka), Igor Balcerzak 79 (as. Adam Płuciennik) – Jakub Leśniewski 63

GKS U-13: Franciszek Tkaczyński – Wojciech Pawłowski, Dawid Urbaniak, Adam Płuciennik, Iwo Szymczyk, Marcel Paprocki – Igor Balcerzak, Karol Uchroński – Jakub Krawczyk.
Na zmiany wchodzili: Bruno Janowski, Mikołaj Kozieł, Tymon Olejnik, Konrad Sałaciński, Błażej Szczęsny, Wiktor Wędzonka, Kacper Kazimierczak.

Trenerzy: Damian Michalak i Marcin Zimoch

▪ Okręgowa Liga Młodzików D1 (grupa 6) / 4. kolejka

GKS II U-13 – Astoria Szczerców 9:1 (3:1)
Bramki: Mikołaj Dobrowolski 5, 60 i 73 (as. Dawid Gawroski), Jakub Wróblewski 16, Dominik Czerwiński 36 (as. Iwo Milczarek), 66 (as. Oskar Matyśkiewicz), Mateusz Banasiak 46, Wojciech Łaz 52 (as. Mateusz Banasiak), Szymon Wilczopolski 68 (as. Wojciech Łaz) – Astoria 20

GKS II U-13: Hubert Watała – Jakub Wróblewski, Wojciech Łaz, Mikołaj Dobrowolski, Hubert Cywiński, Dawid Gawroski, Mateusz Banasiak, Oskar Matyśkiewicz, Szymon Wilczopolski.
Na zmiany wchodzili: Wiktor Chojnicki, Dominik Czerwiński, Iwo Milczarek.

Trenerzy: Damian Michalak i Marcin Zimoch

▪ Okręgowa Liga Młodzików D2 (grupa 5) / 2. kolejka

Ceramika II Opoczno – GKS U-12 1:4 (1:3)
Bramki dla GKS-u: Wiktor Paradecki (2), Szymon Odoliński, Ksawery Klekociński

GKS U-12: Michał Górecki – Adam Sęk, Mateusz Sońta, Jan Grzejdziak, Szymon Antczak, Karol Kwiatek, Tymon Kwaśniewski, Szymon Odoliński, Dawid Mazerant.
Na zmiany wchodzili: Wiktor Paradecki, Ksawery Klekociński, Wiktor Olejnik, Jakub Gołąb.

Trenerzy: Marcin Szóstakiewicz i Tomasz Kowalski

▪ Okręgowa Liga Młodzików D2 (grupa 7) / 4. kolejka

Włókniarz Zelów – GKS II U-12 1:6 (1:3)
Bramki: Stanisław Sowała 1 – Aaron Wróblewski 16, 25 (as. Tobiasz Kwiecień) i 29 (as. Artur Adamczyk), Julian Mrugalski 41 (as. Julian Mrugalski), Artur Adamczyk 56, Tobiasz Kwiecień 77

GKS II U-12: Matteo Stoppa – Ksawery Kwiecień, Gracjan Zieliński, Filip Jaworski – Aleksander Kałużny, Wiktor Gorzelski – Julian Kustra, Antoni Siciński, Julian Mrugalski.
Na zmiany wchodzili: Artur Adamczyk, Kamil Hawrysz, Hubert Kozłowski, Tobiasz Kwiecień, Aaron Wróblewski, Sebastian Zieliński.

Trener: Jacek Kałużny

▪ Okręgowa Liga Orlików E1 (grupa 8) / 2. kolejka

GKS U-10 – UKS FA Bełchatów (mecz się nie odbył)

Trener: Angelina Łąckiewicz

▪ Trójmecz kontrolny z RAP Radomsko i UKS Gmina Rozprza

Kadra GKS U-9: Alan Kukuła, Jonasz Mras, Leon Andrzejewski, Stanisław Aleksandrowicz, Filip Smela, Aleksander Urban, Mateusz Sonciński, Piotr Kucharczyk, Mateusz Fryst.

Trenerzy: Marcin Szóstakiewicz i Krystian Wojtczyk

▪ Turniej „Varsovia Cup” z udziałem GKS U-8

Kadra GKS U-8: Kamil Gielniak, Miłosz Niedzielski, Fabian Hoffman, Natan Miłak, Jan Małecki, Mikołaj Grzejdziak, Oliwier Chudzik, Filip Czubała, Milan Dec, Nataniel Czerwiński.

Trener: Michał Krawczyk

▪ Turniej „Bełchatów Cup” z udziałem GKS U-7

Kadra GKS U-7: Nikodem Maciejewski, Aleksander Molo, Maria Rogozińska, Dawid Sarnik, Hanna Sterczyńska, Jacek Udalski, Kuba Watała, Iwo Wawrzyniak, Jan Wyczachowski.

Trenerzy: Jakub Bednarek i Jan Onyszkiewicz

Mecenasem Bełchatowskiego Sportu jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.