MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Raport gier: 18-19 maja

Udostępnij:

Wraz z początkiem nowego tygodnia tradycyjnie sprawdźmy, jak w miniony weekend na boiskach poradziły sobie zespoły Akademii GKS Bełchatów. A doszło do kilku interesujących i ważnych rozstrzygnięć, bowiem ogromny krok w kierunku promocji do wyższej ligi zrobiły rezerwy „Brunatnych” oraz trampkarze z rocznika 2009. Ponadto efektowne zwycięstwa odnieśli młodzi giekaesiacy z U-13 i U-12. Łącznie nasze drużyny zdobyły w weekend 52 bramki.

Klasa A, grupa: Piotrków Tryb. II / 22. kolejka

GKS II – Czarni Rozprza 15:2 (5:2)
Bramki: Bartosz Kopański 16 (as. Jakub Krawętek), 18 (as. Damian Michalak), 36 (as. Damian Michalak), 40 (rzut karny), 62 (as. Gracjan Madajski), 64 (as. Gracjan Madajski), 78 (as. Damian Michalak) i 83 (as. Gracjan Madajski), Bartosz Jagiełło 20 (samobójczy) (as. Mikołaj Błaszczyk), Wiktor Danielski 49 (as. Damian Michalak), Mateusz Malec 53 (as. Damian Michalak), Tomasz Urban 61 (as. Damian Michalak) i 80 (as. Bartosz Kopański), Gracjan Madajski 67 (as. Tomasz Urban), Mikołaj Błaszczyk 89 (as. Bartosz Kopański) – Igor Gałkowski 26 (rzut karny) i 32 (rzut karny)

GKS II: Jakub Kowalski – Jakub Krawętek, Aleksy Jóźwik, Damian Michalak, Wojciech Sewerynek (46. Filip Kwapiński) – Mikołaj Błaszczyk, Artem Syreishchykov, Igor Czapla (31. Norbert Drechna), Mateusz Malec (60. Gracjan Madajski) – Bartosz Kopański, Wiktor Danielski (60. Tomasz Urban).

Żółta kartka: Jakub Kowalski
Czerwona kartka: Jakub Kowalski 31 min.

Trenerzy: Dawid Ciupiński i Adam Konstańczuk

▪ I Liga Wojewódzka Juniorów Starszych A1 / 10. kolejka

Metalowiec Łódź – GKS U-19 3:8 (1:5)
Bramki: Michał Domański 25 (samobójczy), Dominik Krawczyk 55, Piotr Sałek 81 – Jakub Mękarski 6 (as. Tomasz Urban), Tomasz Urban 8 (as. Dominik Retkiewicz), Gracjan Madajski 15 (as. Tomasz Urban), Wiktor Retkiewicz 20 (as. Jakub Mękarski), Mikołaj Krzysztofik 43 (as. Gracjan Madajski) i 62, Jerzy Wiśniewski 63 (as. Michał Klimczyk), Jarosław Nowak 90+1 (as. Maciej Osuch)

GKS U-19: Hubert Gabrysiak – Aleksander Skrobek, Damian Wróblewski, Michał Domański, Jerzy Wiśniewski – Mikołaj Krzysztofik (71. Jarosław Nowak), Jakub Mękarski, Dominik Retkiewicz, Wiktor Retkiewicz – Gracjan Madajski (46. Michał Klimczyk), Tomasz Urban (46. Maciej Osuch).

Trenerzy: Adam Konstańczuk i Dawid Ciupiński

▪ Centralna Liga Juniorów U-17 (grupa I) / 29. kolejka

AKS SMS Łódź – GKS U-17 3:0 (1:0)
Bramki: Mateusz Bogusz 43, Adrian Żulewski 64, Filip Marcjanek 90+2

GKS U-17: Mateusz Pasiecznik – Franciszek Szymczyk, Wojciech Bogacz (80. Bogdan Gurin-Klupś), Marcin Kluska, Maciej Bauer (65. Patryk Kępiński) – Marcel Sadziński (77. Mikołaj Pawełoszek), Bartosz Długosz (70. Juliusz Pobiedziński), Krzysztof Pazera, Alan Zimoch, Paweł Follman (70. Jonasz Albert) – Kaspian Jasiczek.
Na ławce pozostali: Fryderyk Ochap – Bartosz Kwaśnik.

Żółta kartka: Jasiczek

Trenerzy: Marcin Zimoch i Seweryn Michalski

▪ I Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B2 / 9. kolejka

GKS U-16 – SAP Andrespolia Wiśniowa Góra 1:2 (1:1)
Bramki: Jonasz Albert 11 (as. Mateusz Bystry) – Oskar Bajorski 3, Kacper Kranc 81

GKS U-16: Piotr Olczyk (46. Fryderyk Ochap) – Antoni Rajski (65. Filip Dziewięcki), Mateusz Bystry, Vladyslav Babkov (46. Patryk Kępiński), Mikołaj Miller – Filip Szczepaniak (75. Franciszek Pietrzak), Maksymilian Sałata, Wojciech Piotrowski (46. Kacper Papuga), Marcel Sus (65. Bohdan Babkov), Igor Gawin (60. Alan Rosiński) – Jonasz Albert.
Na ławce pozostali: Tomasz Sujka, Dawid Jarzębowski.

Trenerzy: Marcin Szymak i Łukasz Wroński

▪ II Liga Wojewódzka Trampkarzy C1 / 9. kolejka

UKS RAP Radomsko – GKS U-15 2:6 (0:4)
Bramki: Iwo Daros 50, Mateusz Bałut 78 – Bartosz Terkalski 27 (as. Marsel Chyla), 37 (as. Sebastian Bęben) i 40 (as. Nikodem Trawiński), Sebastian Bęben 35 (as. Jakub Kopa), Adrian Szczepanik 53 (as. Jakub Kopa), Jakub Kopa 56 (as. Oskar Krakowski)

GKS U-15: Natan Krawczyk – Kacper Wnuk, Marsel Chyla, Kacper Woszczyk, Borys Kacprzykowski – Maciej Nowak, Nikodem Trawiński, Jakub Kopa – Maksym Kaczmarek, Adrian Szczepanik, Piotr Kościelny.
Na zmiany wchodzili: Szymon Jędrzejczyk – Bartosz Terkalski, Piotr Domagała, Szymon Wardęga, Oskar Krakowski, Paul Würfele, Sebastian Bęben, Mateusz Malinowski.

Trenerzy: Patryk Rachwał i Jacek Kałużny

▪ Okręgowa Liga Młodzików D1 (grupa 5) / 9. kolejka

Ceramika II Opoczno – GKS U-13 0:1 (0:0)
Bramka: Błażej Szczęsny 50

GKS U-13: Franciszek Tkaczyński – Dawid Urbaniak, Wojciech Pawłowski, Igor Balcerzak, Oskar Matyśkiewicz, Jakub Krawczyk, Tymon Olejnik, Błażej Szczęsny, Kacper Kazimierczak.
Na zmiany wchodzili: Hubert Watała – Iwo Szymczyk, Adam Płuciennik, Karol Uchroński, Jakub Wróblewski, Mikołaj Kozieł, Konrad Sałaciński, Szymon Wilczopolski, Wiktor Wędzonka.

Trenerzy: Damian Michalak i Marcin Zimoch

▪ Okręgowa Liga Młodzików D1 (grupa 5) / 10. kolejka

GKS U-13 – Szczerbiec Wolbórz 5:0 (2:0)
Bramki: Tymon Olejnik 1 (as. Kacper Kazimierczak), Błażej Szczęsny 5 (as. Oskar Matyśkiewicz), 45 i 57, Wiktor Wędzonka 60 (as. Kacper Kazimierczak)

GKS U-13: Franciszek Tkaczyński – Iwo Szymczyk, Dawid Urbaniak, Oskar Matyśkiewicz, Jakub Krawczyk, Tymon Olejnik, Wiktor Wędzonka, Błażej Szczęsny, Kacper Kazimierczak.
Na zmiany wchodzili: Wojciech Łaz, Adam Płuciennik, Wojciech Pawłowski, Karol Uchroński, Igor Balcerzak, Mikołaj Kozieł, Konrad Sałaciński.

Trenerzy: Damian Michalak i Marcin Zimoch

▪ Okręgowa Liga Młodzików D1 (grupa 6) / 9. kolejka

GKS II U-13 – UKS Concordia III Piotrków Tryb. 8:0 (5:0)
Bramki: Jakub Gołąb 10, Szymon Wilczopolski 15 (as. Jakub Gołąb) i 39 (as. Hubert Watała), Bruno Janowski 26 (as. Kacper Pawłowski), Dominik Czerwiński 37, 53 (as. Nadia Kokocińska) i 60 (as. Dawid Gaworski), Marcel Paprocki 77

GKS II U-13: Hubert Watała – Jakub Wróblewski, Wiktor Olejnik, Hubert Cywiński, Dawid Gaworski, Bruno Janowski, Wiktor Chojnicki, Szymon Wilczopolski, Jakub Gołąb.
Na zmiany wchodzili: Marcel Paprocki – Oskar Prockiw, Kacper Pawłowski, Nadia Kokocińska, Dominik Czerwiński, Iwo Milczarek.

Trenerzy: Damian Michalak i Marcin Szóstakiewicz

▪ Okręgowa Liga Młodzików D2 (grupa 5) / 7. kolejka

GKS U-12 – Ceramika II Opoczno 8:0 (5:0)
Bramki: Karol Kwiatek 7 i 42, Szymon Odoliński 8 i 38, Jakub Marjan 20, Wiktor Paradecki 30, Mikołaj Dobrowolski 48 i 68

GKS U-12: Matteo Stoppa – Adam Sęk, Alan Siewiera, Jakub Marjan, Tymon Kwaśniewski, Karol Kwiatek, Szymon Odoliński, Mateusz Banasiak, Szymon Antczak.
Na zmiany wchodzili: Wiktor Paradecki, Mateusz Sońta, Jakub Gołąb, Wiktor Olejnik, Dawid Mazerant, Mikołaj Dobrowolski.

Trenerzy: Marcin Szóstakiewicz i Tomasz Kowalski

▪ 7. kolejka Okręgowej Ligi Orlików E1 (grupa 8)

UKS FA Bełchatów GKS U-10

Kadra GKS U-10: Franciszek Broś, Mieszko Zieliński, Paweł Paradowski, Piotr Galus, Marcel Misztela, Artur Adamczyk, Tobiasz Kwiecień, Ksawery Kwiecień, Julian Kustra, Hubert Kozłowski, Sebastian Zieliński, Wiktor Gorzelski, Kamil Hawrysz.

Trenerzy: Angelina Łąckiewicz i Michał Krawczyk

▪ Liga Turniejowa F2 (grupa 1) z udziałem GKS U-8

Kadra GKS U-8: Natan Miłak, Fabian Hoffman, Mikołaj Grzejdziak, Nataniel Czerwiński, Kamil Gielniak, Kasjan Rachwalik, Hubert Polakiewicz, Witold Łuszcz, Dawid Kaczmarek, Daniel Wdowiak, Piotr Szymanek, Antoni Wroński, Fabian Wiśniewski, Milan Dec, Mikołaj Szelka, Jakub Ostrowski, Igor Kapica.

Trenerzy: Michał Krawczyk i Damian Bisaga

Mecenasem Bełchatowskiego Sportu jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.