MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Raport gier: 19-21 kwietnia

Udostępnij:

Czas na podsumowanie dokonań naszych zespołów, które rywalizowały w swoich ligach oraz reprezentowały Akademię GKS Bełchatów podczas m. in. międzynarodowego turnieju w Gdańsku. Kilka rezultatów wbija w fotel, jak choćby zwycięstwa drużyny rezerw i GKS U-12 stosunkiem… 15:0! Poznajcie szczegóły.

▪ 18. kolejka A klasy (grupa 6)

GKS II VIS Gidle 15:0 (7:0)
Bramki: Mateusz Malec 11 (as. Adam Łaski), 23 (as. Damian Michalak) i 69 (as. Dawid Woźniakowski), Adam Łaski 12 (as. Dawid Woźniakowski), 49 i 56 (as. Mateusz Malec), Dawid Woźniakowski 16 (as. Adam Łaski), 24 (as. Adam Łaski) i 66 (as. Adam Łaski), Artem Syreishchykov 18 (as. Damian Michalak), Miłosz Nowak 37 (rzut karny) i 46 (as. Wiktor Danielski), Aleksy Jóźwik 83 (as. Adam Łaski), Tomasz Urban 84 (as. Igor Czapla), Damian Michalak 85 (as. Miłosz Nowak)

GKS II: Jakub Kowalski (75. Norbert Drechna) – Aleksander Skrobek (70. Jakub Krawętek), Aleksy Jóźwik, Miłosz Nowak, Wojciech Sewerynek – Adam Łaski, Damian Michalak, Mateusz Malec, Artem Syreishchykov, Dawid Woźniakowski (70. Igor Czapla) – Wiktor Danielski (75. Tomasz Urban).

Trenerzy: Dawid Ciupiński i Adam Konstańczuk

▪ 6. kolejka I Ligi Wojewódzkiej Juniorów Starszych A1

GKS U-19 UKS SMS Łódź 3:3 (1:0)
Bramki: Dominik Retkiewicz 32 (as. Bartosz Kopański), Tomasz Urban 84 (as. Bartosz Kopański), Mikołaj Błaszczyk 90+3 – Raman Skrobat 69, Szymon Podlipny 71, Damian Hes 80

GKS U-19: Hubert Gabrysiak (61. Jarosław Nowak) – Jakub Krawętek (61. Franciszek Szymczyk), Michał Domański (61. Bamory Diabate), Filip Kwapiński, Wiktor Retkiewicz – Igor Czapla (46. Gracjan Madajski), Mikołaj Błaszczyk, Dominik Retkiewicz, Tomasz Urban – Jakub Mękarski (61. Mikołaj Krzysztofik), Bartosz Kopański.

Trenerzy: Adam Konstańczuk i Dawid Ciupiński

▪ 25. kolejka Centralnej Ligi Juniorów U-17 (grupa I)

Stal Rzeszów GKS U-17 4:0 (1:0)
Bramki: Maciej Cynk 31 i 87, Hubert Leniart 78, Szymon Błędowski 82

GKS U-17: Mateusz Pasiecznik – Damian Wróblewski, Adam Wielgus (65. Juliusz Pobiedziński), Marcin Kluska, Maciej Bauer (80. Maciej Osuch) – Marcel Sadziński (70. Mikołaj Pawełoszek), Bartosz Długosz, Krzysztof Pazera, Alan Zimoch, Paweł Follman (66. Bartosz Osuch) – Kaspian Jasiczek.
Na ławce pozostał: Filip Zawadzki.

Żółta kartka: Marcin Kluska

Trenerzy: Marcin Zimoch i Seweryn Michalski

▪ 4. kolejka I Ligi Wojewódzkiej Juniorów Młodszych B2

Lechia Tomaszów Maz. GKS U-16 8:2 (2:1)
Bramki: Leon Krakowiak 6, Mateusz Sarlej 15, Dominik Latocha 54, Jakub Rzymkowski 56, 64 i 87, Jakub Szewczyk 59 i 80 – Jonasz Albert 20 (as. Maksymilian Sałata), Alan Rosiński 90 (as. Igor Gawin)

GKS U-16: Piotr Olczyk – Filip Dziewięcki (80. Marcel Sus), Patryk Kępiński, Mateusz Bystry, Mikołaj Miller (85. Vladyslav Babkov) – Mikołaj Pawełoszek (46. Alan Rosiński), Bohdan Babkov (46. Franciszek Pietrzak), Wojciech Piotrowski (60. Igor Gawin), Maksymilian Sałata, Filip Szczepaniak (75. Antoni Rajski) – Jonasz Albert (75. Dawid Jarzębowski).
Na ławce pozostali: Filip Zawadzki – Tomasz Sujka.

Żółte kartki: Wojciech Piotrowski, Alan Rosiński

Trenerzy: Marcin Szymak i Łukasz Wroński

▪ 4. kolejka II Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy C1

GKS U-15 AKS SMS Łódź 1:2 (0:2)
Bramki: Piotr Kościelny 44 (as. Bartosz Terkalski) – Vitalii Kaplun 26, Ernest Kudla 40

GKS U-15: Szymon Jędrzejczyk – Szymon Wardęga, Borys Kacprzykowski, Kacper Woszczyk, Kacper Wnuk – Jakub Kopa, Nikodem Trawiński, Maciej Nowak – Maksym Kaczmarek, Adrian Szczepanik, Piotr Kościelny.
Z ławki wchodzili: Natan Krawczyk – Sebastian Bęben, Marsel Chyla, Piotr Domagała, Dawid Krata, Kacper Kulik, Bartosz Terkalski, Paul Würfele.

Trenerzy: Patryk Rachwał i Jacek Kałużny

▪ 5. kolejka Okręgowej Ligi Trampkarzy C1 (grupa 3)

GKS II U-15 Skalnik Sulejów 0:2 (0:1)
Bramki: Dawid Olczyk 38, Adam Malarz 52

GKS II U-15: Szymon Piotrowski – Piotr Domagała, Szymon Gocyła, Dawid Krata, Krystian Kroc, Patryk Kurowski, Marcin Lis, Piotr Ozga, Marcel Sobutkowski, Igor Wojtala, Olgierd Wolf.
Z ławki wchodzili: Michał Solecki – Sebastian Bęben, Dawid Chmielewski, Daniel Fraj, Kacper Kulik, Maciej Martyniak, Patryk Paradowski, Krystian Pasternak, Paul Würfele.

Trener: Paweł Wiśniewski

▪ 4. kolejka I Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy C2

Pogoń Zduńska Wola GKS U-14 2:3 (0:0)
Bramki: Aleksander Budka 64, Adam Jabłoński 78 – Alan Karolewski 54 i 58, Miłosz Salon 80+2

GKS U-14: Jakub Wiśniewski – Szymon Piekarski, Filip Pitek, Aleksander Rożentalski, Miłosz Salon – Błażej Światłowski, Bartłomiej Krasoń, Filip Murzyła – Igor Krakowski, Filip Motyl, Alan Karolewski.
Na zmiany wchodzili: Kacper Borowiecki, Aleks Krakowski, Patryk Paradowski, Tomasz Sobolewski, Kacper Więcławik, Damian Zochniak.

Czerwona kartka: Filip Murzyła 78 min.

Trenerzy: Damian Chojka i Marcin Szymak

▪ 5. kolejka Okręgowej Ligi Młodzików D1 (grupa 5)

GUKS Gorzkowice GKS U-13 – mecz przełożony

▪ 5. kolejka Okręgowej Ligi Młodzików D1 (grupa 6)

UKS FA Bełchatów GKS II U-13 – mecz przełożony

▪ 3. kolejka Okręgowej Ligi Młodzików D2 (grupa 5)

GKS U-12 Pilica Tomaszów Maz. 15:0 (6:0)
Bramki: Szymon Odoliński (4), Ksawery Klekociński (3), Mikołaj Dobrowolski (2), Dawid
Mazerant (2), Jakub Marjan (2), Jakub Gołąb, Mateusz Banasiak

GKS U-12: Michał Górecki – Wiktor Olejnik, Adam Sęk, Szymon Antczak, Dawid Mazerant, Jan Grzejdziak, Mikołaj Dobrowolski, Tymon Kwaśniewski, Szymon Odoliński.
Na zmiany wchodzili: Alan Siewiera, Mateusz Sońta, Wiktor Paradecki, Mateusz Banasiak, Jakub Marjan, Jakub Gołąb, Ksawery Klekociński.

Trenerzy: Marcin Szóstakiewicz i Tomasz Kowalski

▪ 5. kolejka Okręgowej Ligi Młodzików D2 (grupa 7)

GKS II U-12 UKS Hattrick Bełchatów 6:0 (3:0)
Bramki: Aaron Wróblewski 11 (as. Filip Jaworski), 13 (as. Aleksander Kałużny), 56 (as. Julian Kustra) i 58 (as. Wiktor Gorzelski), Wiktor Gorzelski 37, Julian Kustra 51 (as. Wiktor Paradecki)

GKS II U-12: Matteo Stoppa – Ksawery Kwiecień, Gracjan Zieliński, Filip Jaworski – Wiktor Gorzelski, Aleksander Kałużny, Julian Mrugalski, Artur Adamczyk – Aaron Wróblewski.
Z ławki wchodzili: Kamil Hawrysz, Julian Kustra, Tobiasz Kwiecień, Wiktor Paradecki, Sebastian Zieliński.

Trener: Jacek Kałużny

Turniej „Number One CUP” w Gdańsku z udziałem GKS U-10

Kadra GKS U-10: Franciszek Broś, Gracjan Ciołek, Piotr Galus, Julian Jażdżyk, Artur Madejak, Marcel Misztela, Jonasz Mras, Nicolas Oślizło, Paweł Paradowski, Jan Rabiej, Mieszko Zieliński, Damian Łągwa.

Trenerzy: Angelina Łąckiewicz i Michał Krawczyk

▪ 3. kolejka Okręgowej Ligi Orlików E1 (grupa 8)

Włókniarz Zelów GKS U-10

Kadra GKS U-10: Artur Adamczyk, Kamil Hawrysz, Wojciech Irzykowski, Jan Sobański, Marcel Szulc, Izabela Walczak, Karol Wyszyński, Sebastian Zieliński.

Trener: Michał Krawczyk

▪ Liga Turniejowa Orlików E2 (grupa 1) z udziałem GKS U-9

GKS I U-9: Alan Kukuła, Aleksander Urban, Leon Krzesiak, Filip Czubała, Leon Andrzejewski, Piotr Kucharczyk, Jan Łopata.
GKS II U-9: Szymon Lipiński, Jakub Tokarek, Oskar Duraj, Mateusz Fryst, Nataniel Czerwiński, Stanisław Aleksandrowicz, Miłosz Niedzielski.

Trener: Marcin Szóstakiewicz i Krystian Wojtczyk

▪ Liga Turniejowa Orlików E2 (grupa 2)

UKS Parzniewice GKS II U-9

Kadra GKS II U-9: Nikodem Famulski, Wojciech Irzykowski, Bartosz Litewiak, Aleksander Nowak, Jan Sobański, Marcel Szulc, Izabela Walczak.

Trener: Michał Krawczyk

▪ Liga Turniejowa Skrzatów G1 (grupa 1)

UKS FA Bełchatów – GKS U-7 – mecz przełożony

Mecenasem Bełchatowskiego Sportu jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.