MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Raport gier: 22-24 marca

Udostępnij:

Za nami pierwszy (niemalże) pełny weekend ligowy. Od zwycięstw inaugurację rundy wiosennej rozpoczęli m. in. trampkarze z rocznika 2009, młodziki oraz drużyna rezerw. Jak burza idzie GKS U-19, który po dwóch meczach w I Lidze Wojewódzkiej Juniorów starszych A1 ma komplet punktów i bilans bramkowy 24:0! Emocji nie brakowało również w meczu CLJ. Poznajcie pełny zestaw wyników.

Klasa A, grupa: Piotrków Tryb. II / 14. kolejka

Piast Krzywanice GKS II 2:3 (1:1)
Bramki: Piast 31 i 57 – Bartosz Kopański 19 (as. Tomasz Urban), Wiktor Danielski 72 (as. Gracjan Madajski), Aleksander Skrobek 89 (as. Jakub Krawętek)

GKS II: Hubert Gabrysiak – Jakub Krawętek, Aleksy Jóźwik, Filip Kwapiński, Wiktor Retkiewicz – Adam Łaski (85. Aleksander Skrobek), Artem Syreishchykov, Mikołaj Błaszczyk (70. Wiktor Danielski), Damian Michalak, Tomasz Urban (65. Marcel Sadziński) – Bartosz Kopański (65. Gracjan Madajski).
Na ławce pozostali: Jarosław Nowak – Jakub Mękarski

Trenerzy: Dawid Ciupiński, Adam Konstańczuk

I Liga Wojewódzka Juniorów starszych A1 / 2. kolejka

UKS Piotrcovia Piotrków Tryb. – GKS U-19 0:6 (0:3)
Bramki: Jakub Mękarski 3 (as. Mikołaj Krzysztofik) i 11 (as. Gracjan Madajski), Gracjan Madajski 42 (as. Dominik Retkiewicz), Marcel Sadziński 66 (as. Dawid Jarzębowski) i 82 (as. Jerzy Wiśniewski), Dawid Jarzębowski 86 (as. Wojciech Sewerynek)

GKS U-19: Jarosław Nowak (46. Norbert Drechna) – Aleksander Skrobek (46. Antoni Rajski), Jerzy Wiśniewski, Bogdan Gurin-Klupś, Wojciech Sewerynek – Gracjan Madajski (46. Marcel Sadziński), Michał Domański, Dominik Retkiewicz, Mikołaj Krzysztofik – Dawid Jarzębowski, Jakub Mękarski (46. Tomasz Sujka).

Trenerzy: Adam Konstańczuk, Dawid Ciupiński

Centralna Liga Juniorów U-17 / 21. kolejka

KKP Korona Kielce – GKS U-17 3:2 (1:0)
Bramki: Lech Oliwier 22, Aleksander Mazurek 47, Hubert Ocios 81 – Juliusz Pobiedziński 63, Krzysztof Pazera 71

GKS U-17: Mateusz Pasiecznik – Franciszek Szymczyk, Bamory Diabate (70. Damian Wróblewski), Wojciech Bogacz, Marcin Kluska – Paweł Follman, Bartosz Długosz, Michał Klimczyk (55. Krzysztof Pazera), Alan Zimoch, Bartosz Osuch (55. Kaspian Jasiczek) – Juliusz Pobiedziński (70. Adam Wielgus).
Na ławce pozostali: Fryderyk Ochap – Maciej Osuch, Kacper Papuga

Trenerzy: Marcin Zimoch, Seweryn Michalski

I Liga Wojewódzka Juniorów młodszych B2 / 1. kolejka

GKS U-16 – Widzew Łódź 0:4 (0:1)
Bramki: Marcel Winciorek 20, Aleksander Turniak 47, Adam Podwalny 85, Szymon Małecki 87

GKS U-16: Piotr Olczyk – Filip Dziewięcki, Patryk Kępiński, Mateusz Bystry, Mikołaj Miller – Bohdan Babkov (46. Vladyslav Babkov), Wojciech Piotrowski (46. Jonasz Albert), Maksymilian Sałata (70. Marcel Sus) – Filip Szczepaniak (60. Alan Rosiński), Igor Gawin (60. Jakub Kopa), Mikołaj Pawełoszek.
Na ławce pozostał: Filip Zawadzki

Trenerzy: Marcin Szymak, Łukasz Wroński

II Liga Wojewódzka Trampkarzy C1 / 1. kolejka

Ceramika Opoczno – GKS U-15 2:4 (1:2)
Bramki: Ceramika 18 i 52 – Barosz Terkalski 29 (as. Jakub Kopa) i 31 (as. Maciej Nowak), Jakub Kopa 48, Maciej Nowak 58 (as. Paul Würfele)

GKS U-15: Szymon Jędrzejczyk – Kacper Wnuk, Marsel Chyla, Kacper Woszczyk, Borys Kacprzykowski – Jakub Kopa, Nikodem Trawiński, Maciej Nowak – Maksym Kaczmarek, Adrian Szczepanik, Piotr Kościelny
Na zmiany wchodzili: Natan Krawczyk – Oskar Krakowski, Krystian Kroc, Mateusz Malinowski, Bartosz Terkalski, Szymon Wardęga, Paul Würfele.

Trenerzy: Patryk Rachwał, Jacek Kałużny

Liga Okręgowa Trampkarzy C1 (grupa 3) / 1. kolejka

Inter Sławno – GKS II U-15 2:4 (1:1)
Bramki: Jan Czechowicz 28, Wiktor Nowak 71 – Marcin Lis 36, Sebastian Wolańczyk 43, Igor Wojtala 46, Kacper Kulik 51

GKS II U-15: Igor Świątek – Daniel Fraj, Patryk Kurowski, Szymon Gocyła, Marcin Lis – Kacper Kulik, Kacper Więcławik, Olgierd Wolf – Maciej Martyniak, Sebastian Bęben, Igor Wojtala.
Na zmiany wchodzili: Aleksander Kostrzewa, Jan Kurzawski, Igor Majchrzak, Piotr Ozga, Jakub Sobolewski, Mikołaj Wiśniewski, Sebastian Wolańczyk.

Trener: Paweł Wiśniewski

▪ I Liga Wojewódzka Trampkarzy C2 / 1. kolejka

Widzew Łódź – GKS U-14 4:1 (1:1)
Bramki: Tobiasz Nowakowski 35, 48, Marcel Tomasik 77, Szymon Kindel 80+1 – Alan Karolewski 9 (as. Jakub Wiśniewski)

GKS U-14: Jakub Wiśniewski – Igor Krakowski, Aleksander Rożentalski, Filip Pitek, Damian Zochniak – Filip Motyl, Filip Murzyła, Kacper Borowiecki, Błażej Światłowski – Alan Karolewski, Bartosz Terkalski.
Na zmiany wchodzili: Michał Solecki – Bartłomiej Krasoń, Patryk Paradowski, Krystian Pasternak, Miłosz Salon, Kuba Światłowski.

Trener: Damian Chojka

▪ Liga Okręgowa Młodzików D1 (grupa 6) / 1. kolejka

GKS U-13 – Astoria Szczerców Junior 2:1 (2:1)
Bramki: Wojciech Łaz 19 (as. Adam Płuciennik), Konrad Sałaciński 27 (as. Wiktor Chojnicki) – Lena Dyła 16

GKS U-13: Hubert Watała – Dawid Urbaniak, Igor Balcerzak, Jakub Krawczyk, Wojciech Łaz, Kacper Kazimierczak, Wiktor Wędzonka, Adam Płuciennik, Karol Uchroński.
Na zmiany wchodzili: Wiktor Chojnicki, Dominik Czerwiński, Mikołaj Dobrowolski, Bruno Janowski, Nadia Kokocińska, Konrad Sałaciński, Iwo Szymczyk, Jakub Wróblewski.

Trener: Damian Michalak, Marcin Zimoch

▪ Turniej „Progres Cup” w Kleszczowie z udziałem GKS U-12

GKS U-12 zajął 5. miejsce w turnieju, a najlepszym zawodnikiem naszej drużyny uznano Szymona Antczaka. Wśród wyróżnionych był również Jakub Marjan i Michał Górecki, który obronił sześć rzutów karnych!

▪ Liga Okręgowa Młodzików D2 (grupa 7) / 1. kolejka

AS Sulmierzyce – GKS U-11 0:5 (0:2)
Bramki: Aaron Wróblewski 16 (as. Filip Jaworski) i 57 (as. Wiktor Gorzelski), Jakub Waloszczyk 20 (samobójczy), Wiktor Gorzelski 63 (as. Artur Adamczyk), Antoni Siciński 73 (as. Tobiasz Kwiecień)

GKS U-11: Matteo Stoppa – Ksawery Kwiecień, Gracjan Zieliński, Filip Jaworski – Julian Kustra, Aleksander Kałużny, Wiktor Gorzelski, Julian Mrugalski – Antoni Siciński.
Na zmiany wchodzili: Artur Adamczyk, Kamil Hawrysz, Wojciech Irzykowski, Tobiasz Kwiecień, Aaron Wróblewski.

Trener: Jacek Kałużny

▪ Turniej „Radomsko CUP” z udziałem GKS U-10

Kadra GKS I: Artur Madejak, Gracjan Ciołek, Paweł Paradowski, Piotr Galus, Damian Łągwa, Jan Rabiej, Franciszek Broś, Marcel Misztela, Julian Jażdżyk.

Trener: Angelina Łąckiewicz

Kadra GKS II: Izabela Walczak, Nikodem Famulski, Jan Sobański, Aleksander Nowak, Marcel Szulc, Karol Wyszyński, Bartosz Litewiak, Kacper Milak, Filip Marczuk.

Trener: Michał Krawczyk

GKS I zajął 2. miejsce, a GKS II zakończył turniej na 9. miejscu. Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Piotra Galusa.

▪ Mecz kontrolny / MKS Kluczbork – GKS U-9

GKS U-9: Alan Kukuła – Piotr Kucharczyk, Leon Krzesiak, Aleksander Urban – Filip Czubała, Jonasz Mras, Leon Andrzejewski, Mateusz Sonciński – Jan Łopata.

Trener: Marcin Szóstakiewicz

▪ Mecz kontrolny / Hattrick Bełchatów – GKS U-8

Kadra GKS U-8: Nataniel Czerwiński, Fabian Hoffman, Kamil Gielniak, Mikołaj Grzejdziak, Hubert Polakiewicz, Jan Małecki, Oliwier Chudzik, Leon Daleszczyk, Daniel Wdowiak, Igor Kapica, Filip Michalak, Witek Łuszcz, Dawid Kaczmarek, Fabian Wiśniewski, Kuba Ostrowski, Mikołaj Szelka, Fabian Herudziński, Milan Dec

Trener: Damian Bisaga

▪ Mecz kontrolny / Soccer Bełchatów – GKS U-7

GKS U-7: Jan Wyczachowski, Maria Rogozińska, Kuba Watała, Dawid Sarnik, Nikodem Maciejewski, Iwo Wawrzyniak, Antoni Szczepaniak, Jacek Udalski, Julian Pawlikowski.

Trener: Jakub Bednarek

Mecenasem Bełchatowskiego Sportu jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.