MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Raport gier: 25-26 maja

Udostępnij:

Drugi zespół „Brunatnych” wygrywając ze Startem Niechcice zapewnił sobie awans do wyższej klasy rozgrywkowej, z kolei GKS U-17 ulegając na własnym terenie Wiśle Kraków, zakończył sezon w Centralnej Lidze Juniorów spadkiem do I Ligi Wojewódzkiej. Zwycięstwa zanotowały m.in. drużyny U-19 i U-14, a trampkarze z rocznika 2009 stoczyli zacięte, lecz przegrane boje z AKS SMS Łódź i Stalą Niewiadów. Poznajcie wszystkie wyniki meczów rozegranych w poprzednim tygodniu.

Klasa A, grupa: Piotrków Tryb. II / 23. kolejka

Start Niechcice – GKS II 1:8 (0:5)
Bramki:
Filip Mizera 85 – Filip Kwapiński 3 (as. Damian Michalak), Wiktor Danielski 13 (as. Gracjan Madajski) i 89 (as. Jakub Mękarski), Wiktor Retkiewicz 27 (as. Damian Michalak), Tomasz Urban 36 (as. Wiktor Danielski), Gracjan Madajski 40 (as. Artem Syreishchykov), Jakub Mizera 66 (samobójczy) (as. Damian Michalak), Aleksander Skrobek 87 (as. Damian Michalak)

GKS II: Hubert Gabrysiak – Aleksander Skrobek, Aleksy Jóźwik, Filip Kwapiński, Wojciech Sewerynek – Gracjan Madajski, Damian Michalak, Tomasz Urban (46. Jakub Mękarski), Artem Syreishchykov (46. Dominik Retkiewicz), Wiktor Retkiewicz – Wiktor Danielski.
Na ławce pozostał: Norbert Drechna.

Żółta kartka: Syreishchykov

Trenerzy: Dawid Ciupiński i Adam Konstańczuk

▪ I Liga Wojewódzka Juniorów Starszych A1 / 11. kolejka

GKS U-19 – Salos Róża Kutno 10:1 (3:0)
Bramki: Tomasz Urban 8 (as. Jerzy Wiśniewski), Bartosz Kopański 10 (as. Jerzy Wiśniewski), 50 (as. Jerzy Wiśniewski) i 58 (as. Jakub Mękarski), Mikołaj Krzysztofik 27 (as. Jerzy Wiśniewski) i 48 (as. Bartosz Kopański), Maciej Osuch 46 (as. Kaspian Jasiczek), Norbert Drechna 56 (rzut karny), Kacper Krupski 86 (samobójczy) (as. Jakub Mękarski), Kaspian Jasiczek 88 (as. Bartosz Kwaśnik) – Gracjan Jaroszczak 85

GKS U-19: Norbert Drechna – Jakub Krawętek, Damian Wróblewski (51. Bogdan Gurin-Klupś), Michał Domański, Jerzy Wiśniewski – Mikołaj Krzysztofik, Jakub Mękarski, Artem Syreishchykov (46. Bartosz Kwaśnik), Tomasz Urban (46. Maciej Osuch) – Kaspian Jasiczek, Bartosz Kopański.

Żółta kartka: Kwaśnik

Trenerzy: Adam Konstańczuk i Dawid Ciupiński

▪ Centralna Liga Juniorów U-17 (grupa I) / 30. kolejka

GKS U-17 – Wisła Kraków 1:2 (0:1)
Bramki: Alan Zimoch 69 (rzut karny) – Szymon Kawała 35, Łukasz Staniów 73 (rzut karny)

GKS U-17: Fryderyk Ochap – Franciszek Szymczyk, Wojciech Bogacz, Marcin Kluska, Maciej Bauer (75. Damian Wróblewski) – Paweł Follmann, Bamory Diabate (60. Jonasz Albert), Krzysztof Pazera, Alan Zimoch, Mikołaj Pawełoszek (60. Maciej Osuch) – Mikołaj Błaszczyk (60. Juliusz Pobiedziński).
Na ławce pozostali: Piotr Olczyk – Bartosz Kwaśnik, Bogdan Gurin-Klupś.

Żółta kartka: Kluska

Trenerzy: Marcin Zimoch i Seweryn Michalski

▪ I Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B2 / 10. kolejka

UKS SMS Łódź – GKS U-16 2:3 (1:0)
Bramki: Jędrzej Glapiak 7, Jarosław Ternovsky 81 – Wojciech Piotrowski 70 (as. Maksymilian Sałata) i 79, Franciszek Pietrzak 84 (as. Paweł Follmann)

GKS U-16: Fryderyk Ochap (46. Piotr Olczyk) – Filip Dziewięcki (60. Antoni Rajski), Wojciech Bogacz, Mateusz Bystry, Maciej Bauer (85. Patryk Kępiński) – Kacper Papuga (55. Franciszek Pietrzak), Maksymilian Sałata, Igor Czapla (55. Wojciech Piotrowski), Marcel Sus (46. Jakub Kopa), Paweł Follmann – Jonasz Albert (70. Igor Gawin).

Żółte kartki: Papuga, Kopa

Trenerzy: Marcin Szymak i Łukasz Wroński

▪ I Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B2 / 11. kolejka

GKS U-16 – Lechia Tomaszów Maz. 1:2 (0:0)
Bramki: Maksymilian Sałata 78 – Lechia 59 i 83

GKS U-16: Fryderyk Ochap (46. Piotr Olczyk) – Antoni Rajski (65. Filip Dziewięcki), Patryk Kępiński, Mateusz Bystry, Mikołaj Miller – Kacper Papuga (75. Dawid Jarzębowski), Maksymilian Sałata, Wojciech Piotrowski (70. Bohdan Babkov), Jakub Kopa, Franciszek Pietrzak (85. Alan Rosiński) – Igor Czapla (60. Igor Gawin).
Na ławce pozostali: Vladislav Babkov, Tomasz Sujka, Marcel Sus.

Żółte kartki: Miller, Pietrzak, Rosiński

Trenerzy: Marcin Szymak i Łukasz Wroński

II Liga Wojewódzka Trampkarzy C1 / 10. kolejka

GKS U-15 – Kasztelan Żarnów 3:0 (walkower) – rywale nie przyjechali na mecz

Trenerzy: Patryk Rachwał i Jacek Kałużny

II Liga Wojewódzka Trampkarzy C1 / 11. kolejka

AKS SMS II Łódź – GKS U-15 5:4 (3:2)
Bramki: Kacper Wnuk 10 (samobójczy), Jakub Kozłowski 29, Tymoteusz Wroniecki 31 i 60, Kasper Baraniak 44 – Marsel Chyla 40 (as. Kacper Kulik), Borys Kacprzykowski 40+2, Maksym Kaczmarek 50 (as. Maciej Nowak), Piotr Kościelny 59 (as. Marsel Chyla)

GKS U-15: Natan Krawczyk – Kacper Wnuk, Marsel Chyla, Kacper Woszczyk, Borys Kacprzykowski – Maciej Nowak, Nikodem Trawiński, Mateusz Malinowski – Maksym Kaczmarek, Adrian Szczepanik, Piotr Kościelny.
Na zmiany wchodzili: Szymon Jędrzejczyk – Bartosz Terkalski, Szymon Wardęga, Oskar Krakowski, Paul Würfele, Kacper Kulik, Sebastian Bęben.

Trenerzy: Patryk Rachwał i Jacek Kałużny

Okręgowa Liga Trampkarzy C1 (grupa 3) / 11. kolejka

GKS II U-15 – Stal Niewiadów 2:3 (1:1)
Bramki: Olgierd Wolf 11, Piotr Domagała 60 – Patryk Kubiak 3 i 78, Kacper Klimek 51

GKS II U-15: Szymon Piotrowski – Damian Zochniak, Bartosz Terkalski, Kacper Więcławik, Piotr Domagała, Aleks Krakowski, Marcel Sobutkowski, Olgierd Wolf, Krystian Kroc, Dawid Krata, Piotr Ozga.
Na zmiany wchodzili: Igor Świątek – Marcin Lis, Dawid Chmielewski, Aleksander Kostrzewa, Szymon Gocyła, Daniel Fraj, Mikołaj Wiśniewski, Igor Majchrzak, Maciej Martyniak.

Trenerzy: Paweł Wiśniewski i Jacek Kałużny

▪ I Liga Wojewódzka Trampkarzy C2 / 10. kolejka

ŁAF Łódź – GKS U-14 1:3 (0:1)
Bramki: Jakub Wiśniewski 48 (samobójczy) – Filip Pitek 39, Alan Karolewski 46 i 50

GKS U-14: Michał Solecki – Igor Krakowski, Kacper Borowiecki, Miłosz Salon, Filip Pitek – Bartłomiej Krasoń, Filip Murzyła, Filip Motyl – Alan Karolewski, Błażej Światłowski, Szymon Piekarski.
Na zmiany wchodzili: Jakub Wiśniewski, Patryk Paradowski, Daniel Fraj, Aleks Krakowski.

Trenerzy: Damian Chojka i Marcin Szymak

▪ I Liga Wojewódzka Trampkarzy C2 / 11. kolejka

GKS U-14 – Pogoń Zduńska Wola 1:4 (1:2)
Bramki: Alan Karolewski 19 – Piotr Linka 26, Igor Mataśka 40+1, Gracjan Kaczmarek 53, Alan Zawierucha 80

GKS U-14: Jakub Wiśniewski – Igor Krakowski, Kacper Borowiecki, Miłosz Salon, Filip Pitek – Patryk Paradowski, Filip Murzyła, Filip Motyl – Alan Karolewski, Błażej Światłowski, Szymon Piekarski.
Na zmiany wchodzili: Michał Solecki – Marcin Lis, Aleksander Kostrzewa, Damian Zochniak, Kacper Więcławik, Daniel Fraj, Aleks Krakowski.

Trenerzy: Damian Chojka i Marcin Szymak

▪ Okręgowa Liga Młodzików D1 (grupa 5) / 11. kolejka

Kasztelan Żarnów – GKS U-13 1:10 (0:3)
Bramki: Jakub Jabłoński 80 – Błażej Szczęsny 18, Karol Uchroński 27 (as, Kacper Kazimierczak), Adam Płuciennik 29 (as. Wojciech Pawłowski) i 62 (as. Karol Uchroński), Wiktor Wędzonka 44 (as. Jakub Krawczyk), 50 (as. Błażej Szczęsny) i 60 (as. Błażej Szczęsny), Wojciech Pawłowski 68 (as. Szymon Wilczopolski), 75 (as. Adam Płuciennik) i 80+1 (as. Szymon Wilczopolski)

GKS U-13: Franciszek Tkaczyński – Dawid Urbaniak, Tymon Olejnik, Igor Balcerzak, Jakub Krawczyk, Kacper Kazimierczak, Wiktor Wędzonka, Błażej Szczęsny, Oskar Matyśkiewicz.
Na zmiany wchodzili: Hubert Watała – Iwo Szymczyk, Wojciech Łaz, Adam Płuciennik, Wojciech Pawłowski, Karol Uchroński, Mikołaj Kozieł, Konrad Sałaciński, Szymon Wilczopolski.

Trenerzy: Damian Michalak i Marcin Zimoch

▪ Okręgowa Liga Młodzików D1 (grupa 6) / 5. kolejka

UKS FA Bełchatów – GKS II U-13 4:1 (1:1)
Bramki: Karol Gąsiorowski 31 i 57, Damian Pawelczyk 47, Bartosz Rzepa 73 – Mikołaj Kozieł 19

GKS II U-13: Marcel Paprocki – Iwo Szymczyk, Wojciech Łaz, Adam Płuciennik, Oskar Matyśkiewicz, Mikołaj Kozieł, Tymon Olejnik, Bruno Janowski, Błażej Szczęsny.
Na zmiany wchodzili: Hubert Watała – Dawid Urbaniak, Dawid Gaworski, Igor Balcerzak, Jakub Krawczyk, Jakub Wróblewski, Konrad Sałaciński, Szymon Wilczopolski, Wiktor Wędzonka.

Trenerzy: Damian Michalak i Marcin Szóstakiewicz

▪ Okręgowa Liga Młodzików D1 (grupa 6) / 10. kolejka

BAP Soccer Bełchatów – GKS II U-13 6:1 (2:0)
Bramki: Daniel Marek 8, Filip Krużołek 19, 57 i 76, Oliwier Wójcik 47, Fabian Zawiasa 64 – Ksawery Klekociński 45

GKS II U-13: Marcel Paprocki – Hubert Cywiński, Jakub Gołąb, Wiktor Chojnicki, Oskar Prockiw, Ksawery Klekociński, Dominik Czerwiński, Dawid Gaworski, Jakub Wróblewski.

Trenerzy: Damian Michalak i Marcin Szóstakiewicz

▪ Okręgowa Liga Młodzików D2 (grupa 5) / 8. kolejka

UKS Pilica Tomaszów Maz. – GKS U-12 1:10 (0:1)
Bramki: Ignacy Koziarski 75 – Szymon Odoliński 28 i 42, Wiktor Olejnik 53, Jakub Marjan 54 i 64, Dawid Mazerant 58 i 61, Tymon Kwaśniewski 65, Alan Siewiera 70 i 73

GKS U-12: Michał Górecki – Wiktor Paradecki, Adam Sęk, Alan Siewiera, Jakub Marjan, Tymon Kwaśniewski, Karol Kwiatek, Szymon Odoliński, Mateusz Banasiak.
Na zmiany wchodzili: Mateusz Sońta, Wiktor Olejnik, Dawid Mazerant.

Trenerzy: Marcin Szóstakiewicz i Tomasz Kowalski

▪ Okręgowa Liga Młodzików D2 (grupa 7) / 9. kolejka

Astoria Szczerców – GKS II U-12 1:9 (0:3)
Bramki: Patryk Wiśniewski 78 – Aaron Wróblewski 11 (as. Julian Kustra), 21 (as. Tobiasz Kwiecień) i 44 (as. Filip Jaworski), Wiktor Gorzelski 32 (as. Wiktor Paradecki), Aleksander Kałużny 48 i 74, Tobiasz Kwiecień 60 (as. Aaron Wróblewski), Artur Adamczyk 65 (as. Julian Kustra), Ksawery Kwiecień 68 (as. Aleksander Kałużny)

GKS II U-12: Matteo Stoppa – Wiktor Paradecki, Filip Jaworski, Kamil Hawrysz – Aleksander Kałużny – Julian Kustra, Wiktor Gorzelski, Julian Mrugalski – Aaron Wróblewski.
Na zmiany wchodzili: Ksawery Kwiecień, Sebastian Zieliński, Tobiasz Kwiecień, Gracjan Zieliński, Artur Adamczyk.

Trener: Jacek Kałużny

▪ Okręgowa Liga Młodzików D2 (grupa 7) / 10. kolejka

GKS II U-12 – LUKS Gomunice 16:1 (7:1)
Bramki: Aaron Wróblewski 4 (as. Tobiasz Kwiecień), 11 (as. Wiktor Gorzelski), 43 (as. Kamil Hawrysz) i 80 (as. Julian Mrugalski), Julian Kustra 17 (as. Antoni Siciński) i 40+1, Wiktor Gorzelski 29 (as. Julian Kustra), 47 (as. Antoni Siciński) i 69, Artur Adamczyk 37 (as. Wiktor Gorzelski) i 61 (as. Ksawery Kwiecień), Tobiasz Kwiecień 40+2, Aleksander Kałużny 65 (as. Julian Kustra), Ksawery Kwiecień 73 (as. Artur Adamczyk), Antoni Siciński 79 (as. Filip Jaworski) i 80 (as. Tobiasz Kwiecień) – Grzegorz Turlejski 30

GKS II U-12: Matteo Stoppa – Kamil Hawrysz, Aleksander Kałużny, Filip Jaworski – Wiktor Gorzelski, Tobiasz Kwiecień – Julian Kustra, Aaron Wróblewski, Julian Mrugalski.
Na zmiany wchodzili: Ksawery Kwiecień, Antoni Siciński, Sebastian Zieliński, Gracjan Zieliński, Artur Adamczyk.

Trener: Jacek Kałużny

▪ Liga Turniejowa E2 (grupa 2) z udziałem GKS U-10

GKS U-10: Piotr Galus, Gracjan Ciołek, Marcel Misztela, Damian Łągwa, Bartosz Litewiak, Marcel Szulc, Izabela Walczak, Nikodem Famulski, Kacper Miłak, Artur Madejak.

 Trener: Michał Krawczyk

▪ Mecz sparingowy GKS U-8 RAP Radomsko

GKS U-9: Natan Miłak, Fabian Hoffman, Mikołaj Grzejdziak, Kasjan Rachwalik, Nataniel Czerwiński, Kamil Gielnak, Hubert Polakiewicz, Milan Dec, Kuba Ostrowski, Daniel Wdowiak, Igor Kapcia, Dawid Kaczmarek.

Trener: Michał Krawczyk i Damian Bisaga

▪ Liga Turniejowa G1 (grupa 1) w Porębach z udziałem GKS U-7

Kadra GKS U-7 (biali): Jacek Udalski, Iwo Wawrzyniak, Dawid Sarnik, Aleksander Molo.
Kadra GKS U-7 (zieloni): Antoni Szczepaniak, Julian Pawlikowski, Jakub Watała, Jan Wyczachowski, Mikołaj Foltyn.

Trenerzy: Jakub Bednarek i Jan Onyszkiewicz

Mecenasem Bełchatowskiego Sportu jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.