MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Raport gier: 8-9 czerwca

Udostępnij:

Nastał czerwiec i na horyzoncie coraz dokładniej widać linię mety sezonu dla większości naszych drużyn. W miniony weekend finiszowali m.in. juniorzy starsi, którzy przypieczętowali mistrzowski tytuł zwycięstwem z UKS SMS II Łódź oraz trampkarze z rocznika 2010, rywalizujący na finiszu z inną łódzką drużyną – Kolejrzem. Inni muszą jeszcze w swoich ostatnich meczach dać z siebie na boisku maksimum możliwości. Tradycyjnie komplet wyników minionych kolejek prezentujemy poniżej.

▪ Klasa A, grupa: Piotrków Tryb. II / 25. kolejka

Victoria Woźniki GKS II 0:5 (0:3)
Bramki: Wiktor Retkiewicz 3 (as. Mikołaj Błaszczyk) Wiktor Danielski 35 (as. Aleksy Jóźwik), 44 (as. Gracjan Madajski), Tomasz Urban 58 (as. Mikołaj Błaszczyk), Mikołaj Błaszczyk 72 (as. Tomasz Urban)

GKS II: Jarosław Nowak – Wojciech Sewerynek, Filip Kwapiński, Aleksy Jóźwik, Aleksander Skrobek – Wiktor Retkiewicz (46. Mikołaj Krzysztofik), Artem Syreishchykov, Mikołaj Błaszczyk, Gracjan Madajski – Tomasz Urban, Wiktor Danielski.

Trenerzy: Dawid Ciupiński i Adam Konstańczuk

▪ 13. kolejka I Ligi Wojewódzkiej Juniorów Starszych A1

UKS SMS II Łódź GKS U-19 4:6 (2:3)
Bramki: Sebastian Witkowski 5 i 67, Stanislav Mitskelevich 17 i 60 – Kaspian Jasiczek 10 (as. Igor Czapla), Kaspian Jasiczek 42 (as. Dominik Retkiewicz), Dominik Retkiewicz 45 (as. Kaspian Jasiczek), Jakub Krawętek 70 (as. Krzysztof Pazera), Kaspian Jasiczek 78 (as. Krzysztof Pazera), Igor Czapla 85 (as. Krzysztof Pazera)

GKS U-19: Hubert Gabrysiak – Wiktor Retkiewicz, Michał Domański, Damian Wróblewski, Jakub Krawętek – Igor Czapla, Dominik Retkiewicz, Jakub Mękarski, Mikołaj Krzysztofik – Krzysztof Pazera, Kaspian Jasiczek.
Na zmiany wchodzili: Norbert Drechna, Franciszek Szymczyk, Bogdan Gurin-Klupś.

Trenerzy: Adam Konstańczuk i Dawid Ciupiński

▪ 13. kolejka II Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy C1

GKS U-15 BAF Start Łódź 3:2 (2:0)
Bramki: Maksym Kaczmarek 33, Maciej Nowak 36, Sebastian Bęben 59 – Igor Czapnik 42, Natanael Krak 57

GKS U-15: Natan Krawczyk – Kacper Wnuk, Marsel Chyla, Kacper Woszczyk, Dawid Krata – Jakub Kopa, Maciej Nowak, Nikodem Trawiński, Maksym Kaczmarek – Adrian Szczepanik, Piotr Kościelny.
Na zmiany wchodzili: Szymon Jędrzejczyk – Borys Kacprzykowski, Mateusz Malinowski, Kacper Kulik, Szymon Wardęga, Paul Würfele, Sebastian Bęben.

Trenerzy: Patryk Rachwał i Jacek Kałużny

▪ 14. kolejka Okręgowej Ligi Trampkarzy C1 (grupa 3)

GUKS Gorzkowice GKS II U-15 6:2 (3:0)
Bramki: Filip Ziemba 8, 32, 41 i 80+2, Olivier Ryszka 5 i 60 – Piotr Ozga 80

GKS II U-15: Alan Wódka – Dawid Chmielewski, Aleksander Kostrzewa, Oskar Krakowski, Jan Kurzawski, Sebastian Wolańczyk, Patryk Kurowski, Fulip Murzyła, Olgierd Wolf, Igor Majchrzak, Piotr Ozga.
Na zmiany wchodzili: Igor Świątek – Szymon Gocyła, Piotr Domagała, Krystian Kroc, Igor Wojtala, Mikołaj Wiśniewski, Szymon Sęk, Maciej Martyniak, Marcel Sobutkowski.

Trener: Paweł Wiśniewski

▪ 12. kolejka I Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy C2

Kolejarz Łódź GKS U-14 1:0 (0:0)
Bramka: Marcel Dudek 63

GKS U-14: Jakub Wiśniewski – Kacper Borowiecki, Igor Krakowski, Miłosz Salon, Filip Pitek – Filip Motyl, Błażej Światłowski, Aleks Krakowski, Filip Murzyła – Alan Karolewski, Szymon Piekarski.
Na zmiany wchodzili: Alan Wódka – Marcin Lis, Patryk Paradowski, Daniel Fraj.

Trenerzy: Damian Chojka i Marcin Szymak

▪ 14. kolejka Okręgowej Ligi Młodzików D1 (grupa 5)

GKS U-13 UKS Pilica Tomaszów Maz. 1:2 (1:2)
Bramki: Wojciech Pawłowski 14 – Ksawery Jaworski 23, Stanisław Krotosz 24

GKS U-13: Franciszek Tkaczyński – Bruno Janowski, Tymon Olejnik, Igor Balcerzak, Wojciech Łaz, Kacper Borowiecki, Wiktor Wędzonka, Błażej Światłowski, Wojciech Pawłowski.
Na zmiany wchodzili: Hubert Watała, Dawid Urbaniak, Kacper Kazimierczak, Adam Płuciennik, Karol Uchroński.

Trener: Damian Michalak

▪ 13. kolejka Okręgowej Ligi Młodzików D1 (grupa 6)

UKS Piotrcovia Piotrków Tryb. GKS II U-13 3:3 (1:2)
Bramki: Adam Kałuża 15, 40 i 59 – Ksawery Klekociński 26 (as. Jakub Gołąb), Kacper Pawłowski 42, Jakub Gołąb 63

GKS II U-13: Mateusz Banasiak – Jakub Wróblewski, Mateusz Sońta, Oskar Prockiw, Dawid Gaworski, Kacper Pawłowski, Nadia Kokocińska, Wiktor Chojnicki, Ksawery Klekociński.
Na zmianę wchodzili: Dominik Czerwiński, Szymon Wilczopolski, Jakub Gołąb.

Trener: Damian Michalak

▪ 10. kolejka Okręgowej Ligi Młodzików D2 (grupa 5)

Omega Kleszczów GKS U-12 1:7 (1:3)
Bramki: Piotr Rejek 7 – Aleksander Nita 1 i 33 (obie samobójcze), Jakub Marjan 5, Szymon Odoliński 43 i 57, Michał Górecki 68, Adam Sęk 74

GKS U-12: Michał Górecki – Karol Kwiatek, Jan Grzejdziak, Wiktor Olejnik, Tymon Kwaśniewski, Adam Sęk, Jakub Marjan, Dawid Mazerant, Szymon Odoliński.
Na zmiany wchodzili: Wiktor Paradecki, Iwo Milczarek, Mikołaj Dobrowolski.

Trener: Marcin Szóstakiewicz

▪ Turniej „VII Festiwal Piłkarski Akademia CUP” w Konstantynowie Łódzkim z udziałem GKS U-10

Kadra GKS U-10: Nicolas Oślizło, Piotr Galus, Marcel Misztela, Gracjan Ciołek, Jan Rabiej, Artur Madejak, Franciszek Broś, Julian Jażdżyk, Mieszko Zieliński, Damian Łągwa.

Trener: Angelina Łąckiewicz

▪ 10. kolejka Okręgowej Ligi Orlików E1 (grupa 8)

GKS U-10 AS Sulmierzyce

Kadra GKS U-10: Paweł Paradowski, Nicolas Oślizło, Piotr Galus, Marcel Misztela, Gracjan Ciołek, Jan Rabiej, Artur Madejak, Franciszek Broś, Julian Jażdżyk, Mieszko Zieliński, Damian Łągwa.

Trener: Angelina Łąckiewicz i Michał Krawczyk

▪ Turniej „Progress CUP” w Kleszczowie z udziałem GKS U-9

Trenerzy: Marcin Szóstakiewicz i Krystian Wojtczyk

▪ Liga Turniejowa G1 (grupa 1) na PCS w Bełchatowie z udziałem GKS U-7

Kadra GKS I U-7: Aleksander Molo, Nikodem Maciejewski, Iwo Wawrzyniak, Jacek Udalski, Antoni Szczepaniak.
Kadra GKS II U-7: Hanna Sterczyńska, Maria Rogozińska, Julian Pawlikowski, Jan Wyczachowski, Kuba Watała, Tymon Foltyn, Mikołaj Foltyn.

Trener: Jakub Bednarek

Mecenasem Bełchatowskiego Sportu jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.