MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

#RaportGKS: 10-12 czerwca

Udostępnij:

Przedstawiamy wyniki, jakie w ostatnich dniach zanotowały młodzieżowe zespoły Akademii GKS Bełchatów. Najważniejszym wydarzeniem była wyjazdowa wygrana z Widzewem, która drużynie U-16 zapewniła tytuł mistrzowski I Ligi Wojewódzkiej Juniorów Młodszych.

Poza niewątpliwym sukcesem, jakim było zwycięstwo naszych juniorów młodszych w Łodzi nad Widzewem, na szczególną uwagę zasługuje również drugie miejsce chłopców z rocznika 2012 uzyskane podczas turnieju Zgierz Cup. Podopieczni trenera Przemysława Marjana rywalizowali m.in. z rówieśnikami z Widzewa Łódź, AKS SMS Łódź, Boruty Zgierz, Sokoła Aleksandrów Łódzki i Włókniarza Pabianice. Królem strzelców całego turnieju został nasz zawodnik, Tymon Kwaśniewski – autor 16 goli. Gratulujemy! Poniżej prezentujemy komplet wyników wszystkich drużyn GKS Bełchatów.

 II Liga Wojewódzka Juniorów B1 / PGE GKS II 2005 – AKS SMS 1:4 (1:0)
Bramka dla GKS: Mikołaj Krzysztofik 21. (as. Adam Maciński).

Skład GKS: Krzysztof Ciecierski (46. Świderski) – Domański, Jakub Kiełbus, Damian Przybylski, Skrobek – Jan Nowak (46. Mateusz Książczyk), Adam Maciński (46. Gracjan Garlikowski), Jakub Mękarski, Piotr Kulka – Kaczmarek, Mikołaj Krzysztofik (66. Wiktor Klauz).

 I Liga Wojewódzka Juniorów Mł. B2 / Widzew Łódź – PGE GKS 2006 1:2 (0:0)
Bramki dla GKS: Bartosz Pietruszka 62. (as. Aleksy Jóźwik), Mikołaj Błaszczyk 71.

Skład GKS: Michał Jajus – Jakub Szczepański (80. Oskar Golec), Artiom Syreishchykov, Jakub Krawętek, Bartosz Stańdo, Adam Łaski (85. Jan Nowak), Aleksy Jóźwik, Anotni Eksman (55.Aleksander Skrobek), Bartosz Pietruszka (88. Adam Maciński), Wojciech Sewerynek, Adrian Golec (46. Mikołaj Błaszczyk).

 II Liga Wojewódzka Trampkarzy C1 / Ceramika Opoczno – PGE GKS 2007 1:4 (0:3)
Bramki dla GKS: gol samobójczy 12., Effe Batuar 20., Krzysztof Pazera 32., Jakub Mielczarek 67.

Skład GKS: Norbert Drechna (75. Jakub Kowalczyk) – Hubert Bujakowski (68. Julian Irzykowski), Marcin Kluska (75. Mateusz Sokołowski), Bogdan Gurin-Klupś, Damian Wróblewski – Bartosz Kwaśnik, Krzysztof Pazera, Bartłomiej Osuch, Effe Batuar, Franciszek Szymczyk – Patryk Porczyk (50. Jakub Mielczarek).

 Liga Młodzików D1, gr. 5 / PGE GKS 2009 GUKS Gorzkowice 2:1
Bramki dla GKS: Piotr Domagała 12. (as. Kacper Niewiadomski), Bartosz Terkalski 28. (Oskar Ciachorowski)

Kadra GKS: Jakub Wiśniewski, Alan Wódka – Kacper Woszczyk, Oskar Krakowski, Igor Wojtala, Piotr Kościelny, Piotr Domagała, Jakub Szulc, Oskar Ciachorowski, Sebastian Wolańczyk, Piotr Kuliberda, Kacper Niewiadomski, Wiktor Kwieciński, Filip Motyl, Bartosz Terkalski, Szymon Piekarski, Krystian Pasternak, Damian Zochniak.

 Liga Młodzików D2, gr. 5 / UKS Gmina Rozprza – PGE GKS 2010 1:9
Bramki dla GKS: Patryk Paradowski (as. Szymon Piekarski), Tomasz Sobolewski (as. Miłosz Salon), Jakub Sobolewski (as. Szymon Piekarski), Aleksander Kostrzewa, Kacper Niewiadomski (as. Patryk Paradowski), Kacper Niewiadomski (as. Bartosz Terkalski), Bartosz Terkalski, Miłosz Salon (as. Szymon Piekarski), Filip Murzyła (as. Filip Motyl).

Skład GKS: Alan Wódka, Jakub Wiśniewski – Filip Murzyła, Miłosz Salon, Wiktor Kwieciński, Marcin Lis, Kacper Niewiadomski, Filip Motyl, Krystian Pasternak, Bartosz Terkalski, Szymon Piekarski, Tomasz Sobolewski, Aleksander Kostrzewa, Sobolewski Jakub, Paradowski Patryk.

 Liga Orlików E1, gr. 13 /  PGE GKS 2011 – Szóstka Radomsko 3:3
Bramki dla GKS: Dawid Gaworski, Fabian Zawiasa, Tobiasz Król

Skład GKS: Dawid Gaworski, Borys Famulski, Mateusz Frąckiewicz, Filip Fryc, Jakub Wróblewski, Julian Sidek, Wojciech Pawłowski, Fabian Zawiasa, Szymon Kośka, Tobiasz Król.

 Liga Orlików E2, gr. 12 / PGE GKS 2012 – Turniej Zgierz Cup

Skład GKS: Michał Górecki, Wiktor Paradecki, Adam Sęk, Szymon Antczak, Jakub Marjan, Karol Kwiatek, Tymon Kwaśniewski, Leon Łuszcz, Mateusz Sońta, Kacper Pawłowski, Mateusz Banasiak, Jakub Gołąb.

▪ Festiwal gier w Kleszczowie z udziałem PGE GKS 2014 sekcji żeńskiej

Kadra GKS I: Nadia Kokocińska, Mieszko Zieliński, Piotr Galus, Mateusz Haładaj, Nicolas Oślizło, Jonasz Mras, Karol Wyszyński, Paweł Paradowski, Wojtek Trzykowski.
Kadra GKS II: Hanna Wejman, Izabela Walczak, Adam Tomski, Jan Sobański, Jan Łopata, Filip Marczyk, Aleksander Urban.

Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna