MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

#RaportGKS: 13-15 maja

Udostępnij:

Zapraszamy do lektury weekendowego raportu, w którym prezentujemy składy i wyniki naszych zespołów, które rozegrały swoje spotkania ligowe i turniejowe.

Wysokie zwycięstwo PGE GKS 2005 nad Pogonią Zduńska Wola w meczu I LW B1 było drugim sukcesem bełchatowian w tej rundzie rozgrywek. Natomiast rocznik 2006 pokonując Pelikana Łowicz 3:1 po bramkach Bartosza Pietruszki, Mikołaja Błaszczyka i Wojciecha Sewerynka 82 zachowuje kontakt z liderującym Widzewem Łódź (strata dwóch punktów). Nasi 15-latkowie przywożąc trzy punkty z Radomska przedłużyli czas zasiadania na fotelu lidera II LW C1. Pokonanie tamtejszego RKS było możliwe dzięki realizacji przedmeczowych założeń i bramkom, które tego dnia zdobywali Bogdan Gurin-Klupś, Bartosz Kwaśnik, Patryk Porczyk oraz Antoni Koszur. Również GKS 2008 okazał się mocniejszy od przeciwnika z Radomska strzelając RKS-owi aż trzynaście (!) goli. Czterokrotnie na listę strzelców wpisał się duet Kacper Papuga – Igor Gawin.

W Lidze Młodzików dwa zwycięstwa drużyn naszej Akademii. „Jedynka” rocznika 2009 pokonała w meczu na szczycie Szóstkę Radomsko 4:3 po hat-tricku Piotra Domagały i golu Szymona Piekarskiego. Ten sukces pozwolił giekaesiakom zrównać się punktami (po 18 pkt.) z radomszczanami i współdzielić z nimi pozycję lidera grupy 5 „mistrzowskiej”. W gr. 6 „dwójka” pokonała VIS Gidle 5:2, co było szóstym zwycięstwem w siódmym spotkaniu. Za to w lidze młodzika D2 (gr. 6) PGE GKS 2010 pozostaje niepokonany, notując szóste kolejne zwycięstwo. Tym razem nad RAP-em Radomsko 5:1. Tego dnia Szymon Piekarski do trzech asyst dodał bramkę otwierającą wynik spotkania.

▪ I Liga Wojewódzka Juniorów B1 / Pogoń Zduńska Wola – PGE GKS 2005 0:7 (0:3)
Bramki dla GKS: Bartłomiej Bezulski 2, Mateusz Książczyk, Oliwier Urbaniak, Wiktor Retkiewicz, Jonasz Wiewiórowski, bramka samobójcza

Skład GKS: Kacper Foltyn (70. Krzysztof Ciecierski) – Mateusz Kubiszewski (Jakub Kiełbus), Jonasz Wiewiórowski, Maksymilian Przebierała, Mikołaj Kabziński, Dominik Retkiewicz (70. Grzegorz Tomczyk), Bartłomiej Frątczak (85. Kacper Markiewicz), Wiktor Retkiewicz (75. Eryk Świątek), Oliwier Urbaniak, Mateusz Książczyk (55. Gracjan Garlikowski), Kacper Sobala (55. Bartłomiej Bezulski)

▪ I Liga Wojewódzka Juniorów Mł. B2 / PGE GKS 2006 – Pelikan Łowicz 3:1 (0:0)
Bramki dla GKS: Bartosz Pietruszka 51. (as. Marcel Sadziński), Mikołaj Błaszczyk 64., Wojciech Sewerynek 82. (as. Aleksander Skrobek)

Skład GKS: Michał Jajus (72. Aleksander Świderski) – Jakub Szczepański, Oskar Golec (72. Damian Przybylski, Filip Kwapiński, Bartosz Stańdo, Marcel Sadziński, Aleksy Jóźwik, Antoni Eksman (46. Adrian Golec), Adam Łaski (57. Wojciech Sewerynek), Mikołaj Błaszczyk (68. Artiom Syreishchykov), Bartosz Pietruszka (68. Aleksander Skrobek)

▪ II Liga Wojewódzka Trampkarzy C1 / RAP Radomsko – PGE GKS 2007 2:4 (0:2)
Bramki dla GKS: Bogdan Gurin-Klupś 9., Bartosz Kwaśnik 37., Patryk Porczyk 70.(as.Bartek Osuch), Antoni Koszur 80.

Skład GKS: Norbert Drechna – Hubert Bujakowski (55. Julian Irzykowski), Marcin Kluska, Bogdan Gurin-Klupś, Damian Wróblewski, Antoni Koszur, Bartosz Kwaśnik (55. Dawid Pawęta), Franciszek Szymczyk (60. Maciej Osuch), Bartek Osuch, Paweł Follmann (65. Patryk Porczyk), Effe Batuar (65. Kornel Pawłowski) , Mateusz Sokołowski

▪ Liga Trampkarzy C2, gr. 3 / PGE GKS 2008 – RKS Radomsko 13:1
Bramki dla GKS: Filip Koszela 4., Fabian Gembicki 16., 20. i 77., Kacper Papuga 37., 39., 42. i 58., Igor Gawin 46., 48., 54. i 80. oraz Patryk Kępiński 70.

Kadra GKS: Mateusz Wilk, Alan Rosiński, Patryk Kępiński, Franciszek Pietrzak, Mikołaj Pawełoszek, Adrian Juszyński, Rafał Matysiak, Filip Koszela, Milan Latocha, Fabian Gembicki, Kacper Papuga, Daniel Grzybowski, Tomasz Sujka, Igor Gawin

▪ Liga Młodzików D1, gr. 5 / PGE GKS 2009 – Szóstka Radomsko 4:3
Bramki dla GKS: Piotr Domagała 8., 12 i 35. (Wiktor Kwieciński, Filip Motyl 2), Szymon Piekarski 25. (Krystian Pasternak)

Kadra GKS: Igor Świątek, Jakub Wiśniewski – Kacper Woszczyk, Oskar Krakowski, Igor Wojtala, Piotr Kościelny, Piotr Domagała, Jakub Szulc, Oskar Ciachorowski, Sebastian Wolańczyk, Kacper Niewiadomski, Wiktor Kwieciński, Filip Motyl, Damian Zochniak, Szymon Piekarski, Krystian Pasternak, Bartosz Terkalski

▪ Liga Młodzików D1, gr. 6 / PGE GKS II 2009 – LKS VIS Gidle 5:2
Bramki dla GKS: Julian Pazera 10. (Igor Krakowski), Jan Kurzawski 25., Igor Krakowski 29., Jakub Sobolewski 35. (Igor Krakowski), Maciej Martyniak 47. (Jakub Sobolewski)

Kadra GKS: Szymon Piotrowski, Antoni Kupiec – Patryk Kurowski, Igor Majchrzak, Igor Krakowski, Stanisław Maciąg, Maciej Martyniak, Jan Kurzawski, Jakub Sobolewski, Aleksander Rożentalski, Julian Pazera

▪ Liga Młodzików D2, gr. 5 / PGE GKS 2010 – RAP Radomsko 5:1
Bramki dla GKS: Szymon Piekarski (as. Filip Motyl), Kacper Niewiadomski 2 (as. Szymon Piekarski 2), Marcin Lis 2 (as. Filip Motyl, Szymon Piekarski)

Kadra GKS: Jakub Wiśniewski, Alan Wódka, Aleksander Kostrzewa, Miłosz Salon, Wiktor Kwieciński, Marcin Lis, Kacper Niewiadomski, Filip Motyl, Krystian Pasternak, Bartosz Terkalski, Patryk Paradowski, Tomasz Sobolewski, Szymon Piekarski

▪ Liga Orlików E1, gr. 10 / AS Pajęczno – PGE GKS 2011

Kadra GKS: Wojciech Pawłowski – Tymon Olejnik, Dawid Urbaniak, Błażej Szczęsny, Jakub Krawczyk, Oskar Matyśkiewicz, Konrad Sałaciński, Mikołaj Kozieł, Karol Uchroński

▪ Liga Orlików E1, gr. 13 / PGE GKS II 2011 – RKS Radomsko

Kadra GKS: Marcel Paprocki – Fabian Zawiasa, Mateusz Frąckiewicz, Dawid Gaworski, Borys Famulski, Szymon Kośka, Jakub Wróblewski, Julian Sidek, Filip Fryc

▪ Mecz kontrolny / Okęcie Warszawa – PGE GKS 2011 1:1
Bramka dla GKS: Błażej Szczęsny (as. Borys Famulski)

Kadra GKS: Wojciech Pawłowski – Tymon Olejnik, Szymon Wilczopolski, Mikołaj Kozieł, Karol Uchroński, Dawid Urbaniak, Iwo Szymczyk, Błażej Szczęsny, Jakub Krawczyk, Dawid Urbaniak, Konrad Sałaciński, Fabian Zawiasa, Borys Famulski

▪ Liga Orlików E1, gr. 12 / PGE GKS 2012 – RAP Radomsko

Kadra GKS: Michał Matyśkiewicz , Dominik Czerwiński, Mateusz Sońta, Kacper Pawłowski, Hubert Cywiński, Bartosz Dzitkowski, Julian Kustra, Mateusz Banasiak, Wiktor Chojnicki, Karol Jaros, Leon Łuszcz

▪ Liga Orlików E1, gr. 14 / Skalnik Sulejów – PGE GKS II 2012

Kadra GKS: Michał Górecki, Szymon Antczak, Alan Siewiera, Wiktor Paradecki, Karol Kwiatek, Jakub Gołąb, Jakub Marjan, Adam Sęk, Tymon Kwaśniewski

▪ Liga turniejowa E2 „Orlik młodszy” z udziałem PGE GKS 2013

Kadra GKS: Hubert Kozłowski, Filip Jaworski, Ksawery Kwiecień, Aleksander Kałużny, Kamil Hawrysz, Franciszek Baranowicz, Wiktor Gorzelski, Tobiasz Kwiecień, Antoni Siciński, Krzysztof Walerianowicz

▪ Liga turniejowa F1 „Żak” z udziałem PGE GKS 2013-2014

Kadra GKS I: Hubert Kozłowski, Nikodem Grabowski, Julian Mrugalski, Tobiasz Kwiecień, Ksawery Kwiecień, Eryk Holak, Wojciech Irzykowski, Antoni Siciński

▪ Liga turniejowa G1 „Skrzat” z udziałem PGE GKS 2016-2017

Kadra GKS: Leon Krzesiak, Jan Małecki, Filip Czubała, Fabian Wiśniewski, Miłosz Niedzielski, Hubert Polakiewicz, Aleksander Urban, Jan Łopata, Adam Tomski, Barbara Rogozińska

Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/platne/serwer124745/tmp) in Unknown on line 0