MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

#RaportGKS: 29 kwietnia-1 maja

Udostępnij:

Prezentujemy kompletne podsumowanie występów drużyn GKS Bełchatów w pojedynkach ligowych i towarzyskich, które zostały rozegrane w weekend na przełomie kwietnia i maja.

▪ I Liga Wojewódzka Juniorów B1 / PGE GKS 2005 – UKS SMS Łódź 1:1 (0:0)
Bramka dla GKS: Gracjan Garlikowski

Skład GKS: Kacper Foltyn – Mateusz Kubiszewski, Jonasz Wiewiórowski, Maksymilian Przebierała, Jakub Grałka, Bartosz Frątczak, Dominik Retkiewicz, Mateusz Książczyk (60. Kacper Sobala), Oliwier Urbaniak, Mikołaj Krzysztofik (55. Gracjan Garlikowski), Bartłomiej Bezulski (70. Wiktor Retkiewicz)

▪ II Liga Wojewódzka Juniorów B1 / AKS SMS II Łódź – PGE GKS II 2005 3:1 (1:1)
Bramka dla GKS: Franciszek Kołek 30. (rzut karny)

Skład GKS: Jarosław Nowak (46. Łukasz Smuga) – Damian Przybylski, Jakub Kiełbus, Oskar Golec (46. Bartosz Stańdo), Michał Domański, Wojciech Sewerynek (46. Jan Nowak), Adam Maciński, Franciszek Kołek, Piotr Kulka, Bartosz Kopański, Łukasz Smuga (46. Jarosław Nowak)

▪ I Liga Wojewódzka Juniorów Mł. B2 / PGE GKS 2006 – Widzew Łódź 0:3 (0:1)

Skład GKS: Michał Jajus (70. Jarosław Nowak) – Jakub Szczepański, Filip Kwapiński, Jakub Krawętek, Aleksander Skrobek (58. Bartosz Stańdo), Marcel Sadziński, Aleksy Jóźwik, Antoni Eksman (58. Wojciech Sewerynek), Adam Łaski, Mikołaj Błaszczyk (84. Oskar Golec), Adrian Golec (75. Jan Nowak)

▪ II Liga Wojewódzka Trampkarzy C1 / PGE GKS 2007 – Ceramika Opoczno 9:1 (7:0)
Bramki dla GKS: Paweł Follmann 6., 28., 33. i 36. (as. Antoni Koszur, Krzysztof Pazera i Bartek Osuch),Bartek Kwaśnik 12. (as.Paweł Follmann),Krzysztof Pazera 16. i 20. (as.Bartek Osuch i Bogdan Gurin-Klupś), Antoni Koszur 48., Effe Batuar 65. (as.Bartek Osuch).

Skład GKS: Norbert Drechna (50. Jakub Kowalczyk) – Hubert Bujakowski (41. Julian Irzykowski), Marcin Kluska (65. Bogdan Gurin-Klupś), Bogdan Gurin-Klupś (41. Mateusz Sokołowski), Damian Wróblewski , Antoni Koszur (65. Krzysztof Pazera) , Krzysztof Pazera ( 50. Effe Batuar), Bartosz Kwaśnik (50. Kornel Pawłowski), Franciszek Szymczyk (41. Maciej Osuch), Bartek Osuch (65. Franciszek Szymczyk), Paweł Follmann (50. Patryk Porczyk)

▪ Liga Trampkarzy C2, gr. 3 / Włókniarz Zelów – PGE GKS 2008 0:8 (0:6)
Bramki dla GKS: Kacper Papuga 5., 37., Fabian Gembicki 11., 70., Patryk Kępiński 17., Igor Gawin 25., Filip Koszela 29., bramka samobójcza 61.

Kadra GKS: Mateusz Wilk, Alan Rosiński, Patryk Kępiński, Mikołaj Pawełoszek, Adrian Juszyński, Tomasz Sujka, Rafał Matysiak, Filip Koszela, Fabian Gembicki, Igor Gawin, Kacper Papuga, Daniel Grzybowski

▪ Liga Młodzików D1, gr. 5 / GUKS Gorzkowice – PGE GKS 2009 1:0

Kadra GKS: Igor Świątek, Jakub Wiśniewski – Kacper Woszczyk, Oskar Krakowski, Piotr Kościelny, Igor Wojtala, Piotr Domagała, Oskar Ciachorowski, Sebastian Wolańczyk, Adrian Szczepanik, Kacper Niewiadomski, Szymon Piekarski, Wiktor Kwieciński, Filip Motyl, Bartosz Terkalski

▪ Liga Młodzików D1, gr. 6 / PGE GKS II 2009 – AP Soccer Bełchatów 1:4
Bramka dla GKS: Filip Cyran 25.

Kadra GKS: Szymon Piotrowski, Antoni Kupiec – Patryk Kurowski, Szymon Wesołowski, Igor Majchrzak, Igor Krakowski, Maciej Martyniak, Filip Cyran, Stanisław Maciąg, Jan Kurzawski, Jakub Sobolewski, Aleksander Rożentalski, Julian Pazera, Dawid Chmielewski, Filip Murzyła, Patryk Paradowski, Miłosz Salon

▪ Liga Młodzików D2, gr. 5 / Concordia Piotrków Tryb. – PGE GKS 2010 4:6
Bramki dla GKS: Krystian Pasternak, Tomasz Sobolewski (as. Filip Motyl), Filip Murzyła (as. Filip Motyl) Tomasz Sobolewski (as. Filip Murzyła), Tomasz Sobolewski (as. Kacper Niewiadomski), Tomasz Sobolewski (as. Filip Motyl)

Kadra GKS: Jakub Wiśniewski, Alan Wódka, Aleksander Kostrzewa, Filip Murzyła, Miłosz Salon, Wiktor Kwieciński,
Marcin Lis, Kacper Niewiadomski, Filip Motyl, Krystian Pasternak, Bartosz Terkalski, Patryk Paradowski, Tomasz Sobolewski, Witold Zadumiński, Damian Zochniak

▪ Liga Orlików E1, gr. 10 / PGE GKS 2011 – UKS Gmina Rozprza

Kadra GKS: Wojciech Pawłowski – Tymon Olejnik, Dawid Urbaniak, Iwo Szymczyk, Błażej Szczęsny, Jakub Krawczyk, Dawid Urbaniak, Konrad Sałaciński, Mikołaj Kozieł, Karol Uchroński

▪  Liga Orlików E1, gr. 13 /  GUKS Gorzkowice – PGE GKS II 2011

Kadra GKS: Marcel Paprocki – Fabian Zawiasa, Oliwier Rzepa, Mateusz Frąckiewicz, Dawid Gaworski, Tobiasz Król, Borys Famulski, Szymon Kośka, Jakub Wróblewski

▪ Liga Orlików E1, gr. 12 / UKS Hattrick Bełchatów – PGE GKS 2012

Kadra GKS: Michał Matyśkiewicz, Hubert Cywiński, Mateusz Sońta, Mateusz Banasiak, Kacper Pawłowski, Julian Kustra, Dominik Czerwiński, Leon Łuszcz, Karol Jaros

▪ Liga Orlików E1, gr. 14 / PGE GKS II 2012 – Szczerbiec Wolbórz

Kadra GKS: Michał Górecki, Wiktor Paradecki, Alan Siewiera, Adam Sęk, Szymon Antczak, Jakub Marjan, Karol Kwiatek, Jakub Gołąb, Tymon Kwaśniewski

▪ Mecz kontrolny / PGE GKS 2012 – DAP Kielce

Kadra GKS: Michał Górecki, Wiktor Paradecki, Alan Siewiera, Szymon Antczak, Jakub Marjan, Karol Kwiatek, Tymon Kwaśniewski, Adam Sęk, Kacper Pawłowski, Mateusz Banasiak Jakub Gołąb

▪  Turniej towarzyski z udziałem PGE GKS 2013 w Zduńskiej Woli

Kadra GKS: Hubert Kozłowski, Ksawery Kwiecień, Tobiasz Kwiecień, Antoni Siciński, Wiktor Gorzelski,  Filip Jaworski,  Franciszek Baranowicz, Krzysztof Walerianowicz, Nikodem Grabowski, Kamil Hawrysz,  Gracjan Zieliński 

Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna