MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Rewanż olsztynian

Udostępnij:

PGE GKS U-19 Bełchatów niespodziewanie przegrał z UKS Naki Olsztyn 2:4 w zaległym spotkaniu 4. kolejki Ligi Makroregionalnej U-19.

W niedzielę bełchatowianie pokonali olsztyński zespół 2:1, o czym informowaliśmy TUTAJ. W środę spotkanie ułożyło się po myśli przeciwnika, który już po 18. minutach prowadził 2:0. W 40. minucie gospodarze zdobyli bramkę kontaktową, na którą UKS Naki odpowiedział po minucie. W drugiej części gry przewaga gości z Warmii została udokumentowana bramką na 4:1. Rozmiar porażki zmniejszył w 81. minucie strzałem z rzutu karnego Marcel Kuśmierek.

Po rozegraniu ośmiu spotkań PGE GKS U-19 nadal plasuje się na piątej pozycji w tabeli. Teraz przed drużyną Adama Konstańczuka domowy mecz z Olimpią Zambrów. Początek w niedzielę (23.05) o godz. 15:00 na boisku treningowym nr 2.

PGE GKS U-19 Bełchatów – UKS Naki Olsztyn 2:4 (1:3)
Bramki dla GKS: 40. Jan Jaszczak (as. Kłótkowski), 81. Marcel Kuśmierek (rzut karny)

Żółta kartka: Ochocki

PGE GKS U-19: Wróblewski (46. Wolankiewicz) – Kłótkowski, Ochocki, Wenus, Konstańczuk, Bujak, Tomski, Jaszczak (46. Sztark), Kuśmierek, Stolarczyk (75. Kusiak), Ossowski (46. Szymczak)

Trener: Adam Konstańczuk