MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Rezerwy pokonały mistrza jesieni

Udostępnij:

PGE GKS II Bełchatów w drugim zimowym sparingu ponownie strzelił przeciwnikowi sześć bramek. Tym razem podopieczni Adriana Teodorczyka okazali się lepsi od mistrza rundy jesiennej sieradzkiej klasy okręgowej, WKS Wieluń.

Bełchatowianie od początku spotkania przejęli inicjatywę, która zaowocowała szybko zdobytą bramką. W 8. minucie z bliskiej odległości bramkarza gości pokonał Bartłomiej Tomski. Na 2:0 podwyższył Bartłomiej Trzeboński, który tego dnia zdołał skompletować hat-tricka, wpisując się na listę strzelców kolejno w 25., 79. i 81. minucie. Przed przerwą na 3:0 trafił Peter Sobera po szybkim kontrataku i dobrym podaniu Jewhena Radionowa. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, czego efektem były kolejne bramki bełchatowian. Dodatkowo chwilę po wejściu na plac gry rzut karny obronił Mateusz Wolankiewicz.

PGE GKS II Bełchatów – WKS Wieluń 6:1 (3:0)
Bramki dla GKS II: Bartłomiej Tomski 8. (as. Peter Sobera), Bartłomiej Trzeboński 25., 79. i 81. (as. Norbert Stefaniak, Ernest Kurzawa, Szymon Sarnik), Peter Sobera 39. (as. Jewhen Radionov), Szymon Sarnik 89. (as. Marcel Żegota),

PGE GKS II: Patryk Lis (31′ Oskar Tkaczyński, 61′ Mateusz Wolankiewicz), Wiktor Korpas, Stanisław Wenus, Jarosław Trzeboński, Norbert Stefaniak (61′ Szymon Sarnik), Bartłomiej Trzeboński, Ernest Kurzawa (31′ Nikodem Pawlak), Bartłomiej Tomski, Szymon Sarnik (31′ Marcel Żegota), Peter Sobera, Jewhen Radionov (46′ Kacper Rybacki, 61′ Ernest Kurzawa)