MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Rezerwy wróciły do zajęć

Udostępnij:

Po krótkiej przerwie druga drużyna PGE GKS Bełchatów wróciła do zajęć. W pierwszym spotkaniu zespołu, który przygotowuje się do rozgrywek w KEEZA Klasie Okręgowej, wzięło udział 17 zawodników.

Piłkarze PGE GKS II w poniedziałek spotkali się przed południem w sali analiz, gdzie został omówiony plan działań na nadchodzące tygodnie oraz przedstawiono oczekiwania na sezon 2021/22. Dodatkowo odbyło się standardowe ważenie i mierzenie. Na ten tydzień podopieczni duetu trenerskiego Adrian Teodorczyk – Zygmunt Łuszcz mają zaplanowane trzy jednostki treningowe na boisku treningowym nr 1 oraz zajęcia na macie.

Pierwszą grę kontrolną giekaesiacy rozegrają 21 lipca (środa) z Orkanem Buczek, który w ubiegłym sezonie zajął trzecie miejsce w IV lidze (gr. łódzka). Ponadto w dniach 24-31 lipca zespół będzie przebywał na zgrupowaniu w Hotelu Remes Sport & Spa**** w Opalenicy, gdzie poza codzienną intensywną pracą ma w planie dwa mecze kontrolne.

Kadrę PGE GKS II na pierwszym spotkaniu stanowiło 17 zawodników, w tym dziewięciu z rocznika 2003, pięciu reprezentantów rocznika 2004, dwóch zawodników z rocznika 2005 i jeden 2006.

Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/platne/serwer124745/tmp) in Unknown on line 0