MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

SMS Bełchatów – tydzień testów dla kandydatów

Udostępnij:

W dniach 14-18 czerwca na miejskich obiektach sportowych odbędą się testy sprawnościowe dla kandydatów do Niepublicznej Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Bełchatowie. Obejmą one sprawdziany m.in. z zakresu piłki nożnej oraz piłki siatkowej.

Rekrutacja do SMS Bełchatów rozpoczęła się 31 maja i potrwa do 30 czerwca 2023 do godz. 12:00. Jednym z elementów naboru są testy sprawnościowe – będą one odbywały się od 14 do 18 czerwca br. na miejskich obiektach sportowych.

Na kandydatów do SMS Bełchatów na poziomie IV klasy szkoły podstawowej czekać będzie:

– sprawdzian z zakresu piłki nożnej – 15 czerwca 2023 r. o godz. 16:00 na boiskach MSC przy ul. Sportowej 3 w Bełchatowie,

– sprawdzian z zakresu piłki siatkowej – 18 czerwca 2023 r. o godz. 14:00 w Hali Energia przy ul. Dąbrowskiego 11 w Bełchatowie.

Podczas testu piłkarskiego oceniane będą umiejętności techniczno-taktyczne i motoryczne, zaś w trakcie testu siatkarskiego m.in. predyspozycje sprawnościowe.

Uczniowie aplikujący do SMS Bełchatów na poziomie liceum ogólnokształcącego będą musieli przejść:

– sprawdzian z zakresu piłki nożnej – 14 czerwca 2023 r. o godz. 16:00 na boiskach MSC przy ul. Sportowej 3 w Bełchatowie,

– sprawdzian z zakresu pływania – 15 czerwca 2023 r. o godz. 17:00 w pływalni Hotelu Sport przy ul. 1 Maja 63 w Bełchatowie,

– próby ogólnosprawnościowe – 15 czerwca 2023 r. o godz. 18:30 w Hali Energiaprzy ul. Dąbrowskiego 11 w Bełchatowie,

– sprawdzian z zakresu piłki siatkowej – 17 czerwca 2023 r. o godz. 17:00 w Hali Energia.

Oceniane będą m.in. umiejętności techniczno-taktyczne i motoryczne (piłka nożna), technika i wytrzymałość tlenowa (pływanie) oraz predyspozycje sprawnościowe (piłka siatkowa).

Uwaga! W celu przystąpienia do testów sprawnościowych kandydaci do Niepublicznej Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Bełchatowie (zarówno szkoły podstawowej, jak i liceum) muszą obowiązkowo posiadać zgodę rodzica na udział w testach pobraną z sekretariatu Fundacji Akademia GKS Bełchatów lub ze strony internetowej Fundacji Akademia GKS Bełchatów.

W przypadku uczniów bez ważnej karty zdrowia sportowca konieczne jest również zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do uczestnictwa w testach sprawności fizycznej (druk pobrany z sekretariatu Fundacji Akademia GKS Bełchatów lub ze strony internetowej Fundacji Akademia GKS Bełchatów).

Wyniki wraz z listą kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia do SMS Bełchatów ogłoszone zostaną 4 lipca po zakończonych próbach sprawności fizycznej na tablicy ogłoszeń Fundacji Akademia GKS Bełchatów przy ul. Sportowej 3.

Wzory dokumentów do pobrania znajdują się na stronie https://akademiagks.pl/szkola-mistrzostwa-sportowego/. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 501 022 782 oraz mailowo pod adresem kontakt@akademiagks.pl.


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/platne/serwer124745/tmp) in Unknown on line 0