Drużyny Akademii GKS powoli wybudzają się z zimowego snu. Wszystkie roczniki wróciły już do regularnych treningów i przez najbliższe tygodnie będą szlifować formę do rundy wiosennej m.in. rozgrywając mecze kontrolne.
Harmonogram gier i terminów juniorskich zespołów U-19 i U-17 podawaliśmy już wcześniej (znajdziecie je TUTAJ i TUTAJ), natomiast poniżej prezentujemy rozkład gier pozostałych roczników. Kilka drużyn do boiskowej rywalizacji przystąpiło już w miniony weekend.
PLAN SPARINGÓW PGE GKS U-16:
- 21.01 (sobota), godz. 14:00 – Szczerbiec Wolbórz (dom)
- 28.01 (sobota), godz. 10:00 – PGE GKS U-15 (dom)
- 29.01 (niedziela), godz. 15:30 – MKS Kluczbork (dom)
- 4/5.02 (sobota/niedziela) – rywal w trakcie ustalania
- 11.02 (sobota), godz. 15:00 – Skra Częstochowa (wyjazd)
- 18.02 (sobota), godz. 10:00 – Andrespolia Wiśniowa Góra (dom)
- 26.02 (niedziela), godz. 14:00 – Warta Sieradz (dom)
- 4.03 (sobota), godz. 14:00 – Sokół Aleksandrów Łódzki (dom)
- 11.03 (sobota), godz. 14:00 – Widok Skierniewice (dom)
PLAN SPARINGÓW PGE GKS U-15:
- 21.01 (sobota), godz. 12:00 – PTC Pabianice (dom)
- 28.01 (sobota), godz. 10:00 – PGE GKS U-16 (dom)
- 04.02 (sobota), godz. 10:00 – Warta Sieradz (dom)
- 11.02 (sobota), godz. 13:00 – WKS Wieluń (wyjazd)
- 17.02 (piątek), godz. 19:00 – MKS Kluczbork (dom)
- 26.02 (niedziela), godz. 13:00 – Lechia Tomaszów Maz. (wyjazd)
- 04.03 (sobota), godz. 16:00 – Andrespolia Wiśniowa Góra (dom)
PLAN SPARINGÓW PGE GKS U-14:
- 14.01 (sobota), godz. 11:00 – DAP Kielce (dom)
- 21.01 (sobota), godz. 9:00 – Pogoń Zduńska Wola (dom)
- 29.01 (niedziela), godz. 10:00 – WKS Siatkarz Wieluń (dom)
- 04.02 (sobota), godz. 15:00 – WKS 1957 Wieluń (wyjazd)
- 11.02 (sobota), godz. 15:30 – Stal Niewiadów (dom)
- 19.02 (niedziela), godz. 12:00 – MUKS Włókniarz Pabianice (dom)
- 26.02 (niedziela), godz. 10:00 – MABO Piotrków Tryb. (dom)
- 05.03 (niedziela), godz. 10:00 – Warta Sieradz (dom)
- 11.03 (sobota), godz. 12:00 – Concordia Piotrków Tryb. (dom)
PLAN SPARINGÓW I TURNIEJÓW PGE GKS U-13:
- 14.01 (sobota), godz. 17:00 – Ceramika Opoczno (dom)
- 25.01 (środa), godz. 16:00 – Radomiak Radom (wyjazd)
- 29.01 (niedziela), godz. 12:00 – Górnik Kłodawa / Pogoń Zduńska Wola B (dom)
- 04.02 (sobota) – Turniej halowy w Moszczenicy (wyjazd)
- 05.02 (niedziela), godz. 14:30 – Polonia Warszawa (wyjazd)
- 11.02 (sobota), godz. 12:00 – Skra Częstochowa / TMF Tomaszów Maz. (dom)
- 18.02 (sobota), godz. 15:00 – GKS Katowice (wyjazd)
- 19.02 (niedziela), godz. 10:00 lub 14:00 – UKS Gmina Rozprza (dom)
- 25-26.02 (sobota, niedziela) – Turniej Winter Cup we Wrocławiu
- 04/05.03 (sobota/niedziela) – Korona Kielce
- 18/19.03 (sobota/niedziela) – Odra Opole (wyjazd)
PLAN SPARINGÓW I TURNIEJÓW PGE GKS U-12:
- 21.01 (sobota) – Radomiak Radom (wyjazd)
- 12.02 (niedziela) – Jagiellonia Tuszyn i Włókniarz Pabianice (dom)
- 19.02 (niedziela) – GKS Katowice (wyjazd)
- 25-26.02 (sobota, niedziela) – Turniej Winter Cup we Wrocławiu
- 18.03 (sobota) – Odra Opole (wyjazd)
PLAN SPARINGÓW I TURNIEJÓW PGE GKS U-11:
- 28.01 (sobota) – FA Łódź Zachód (dom)
- 12.02 (niedziela) – AKS SMS Łódź (dom)
- 19.02 (niedziela) – GKS Katowice (wyjazd)
- 05.03 (niedziela) – Parasol Wrocław (dom)
PLAN SPARINGÓW I TURNIEJÓW PGE GKS U-10:
- w trakcie ustalania
PLAN SPARINGÓW I TURNIEJÓW PGE GKS U-9:
- 14.01 (sobota), godz. 11:00 – RKS Radomsko
- 26.01 (czwartek), godz. 17:00 – PGE GKS U-10
- 28.01 (sobota) – przeciwnik w trakcie ustalania
- 05.02 (niedziela) – Polonia Warszawa
- 11.02 (sobota) – Łódzka Akademia Futbolu
- 19.02 (niedziela) – Turniej Pro Future Cup w Warszawie
- 25-26.02 (sobota, niedziela) – Turniej Winter Cup we Wrocławiu
- 05.03 (niedziela), godz. 12-15 – trójmecz z KKS Kalisz (trzeci przeciwnik w trakcie ustalania)
PLAN SPARINGÓW I TURNIEJÓW PGE GKS U-8:
- 28-29.01 (sobota, niedziela) – Soccer Bełchatów
- 4-5.02 (sobota, niedziela) – MABO Piotrków Tryb.
- 11.02 (sobota) – UKS Gmina Rozprza, RAP Radomsko
- 25-26.02 (sobota, niedziela) – Turniej w Warszawie
- 4-5.03 (sobota, niedziela) – GUKS Gorzkowice
PLAN SPARINGÓW I TURNIEJÓW PGE GKS U-7:
- 29.01 (niedziela) – Football Academy Bełchatów (dom)
- 04.02 (sobota) – Soccer Bełchatów (dom)
- 12.02 (niedziela) – przeciwnik w trakcie ustalania
- 18.02 (sobota) – Raków Częstochowa (wyjazd)
- 11.03 (sobota) – Turniej Pro Future Cup w Warszawie
PLAN SPARINGÓW I TURNIEJÓW PGE GKS U-6:
- 28-29.01 (sobota, niedziela) – Soccer Bełchatów
- 4-5.02 (sobota, niedziela) – MABO Piotrków Tryb., ŁKS Łódź
- 12.02 (niedziela) – Turniej w Warszawie
- 18-19.02 (sobota, niedziela) – Hattrick Bełchatów
- 12.03 (niedziela) – Turniej Pro Future Cup w Warszawie
* Godziny oraz miejsca rozgrywania sparingów mogą ulec zmianie
Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna