MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Start rezerw przesunięty

Udostępnij:

Łódzki Związek Piłki Nożnej poinformował w czwartkowy wieczór o wstrzymaniu rywalizacji od KEEZA Klasy Okręgowej w dół. Oznacza to, że zespół PGE GKS II Bełchatów nie rozpocznie w ten weekend rundy wiosennej. Na tę chwilę nie planuje się zmian w rozgrywkach młodzieżowych.

Od najbliższej soboty do 9 kwietnia br. w całym kraju będą ponownie obowiązywać zaostrzone zasady bezpieczeństwa związane z trwającą pandemią COVID-19. W oparciu o nie ŁZPN zdecydował zawiesić rozgrywki, czego efektem jest odwołanie najbliższych kolejek mającej rozpocząć się rundy wiosennej KEEZA Klasy Okręgowej. PGE GKS II w pierwszej wiosennej serii gier miał w planie spotkanie ze Startem Lgota Wielka.

W komunikacie związkowym czytamy, że aktualnie nie planuje się zmian w rozgrywkach młodzieżowych, które powinny się toczyć tak, jak wcześniej zaplanowano. Jeśli jednak w świetle szczegółowych uregulowań dotyczących wprowadzanych przez rząd obostrzeń kontynuowanie rywalizacji w ligach dzieci i młodzieży okaże się niemożliwe, to należy się liczyć z zawieszeniem tych rozgrywek i koniecznością wprowadzenia zmian w terminarzach.

W świetle tych informacji zgodnie z harmonogramem ma się odbyć mecz 3. kolejki Ligi Makroregionalnej U-19, w którym PGE GKS U-19 zagra w niedzielę 21 marca br. na wyjeździe z ŁKS Łomża (godz. 13:00).

Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/platne/serwer124745/tmp) in Unknown on line 0