MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Startujemy z nowym projektem „Korki z…”!

Udostępnij:

Wraz z rozpoczęciem nowego roku, rozszerzamy wachlarz inicjatyw, mających na celu rozwój podopiecznych Akademii GKS Bełchatów. Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi i prowadzonymi na terenie naszego ośrodka świadczeniami na płaszczyźnie językowej oraz sportowej.

„Korki z języka angielskiego” – to pionierski pomysł, którego w Akademii GKS jeszcze nie było! Teraz każdy nasz zawodnik (i nie tylko!), bez względu na wiek i stopień zaawansowania, będzie miał możliwość nauki języka angielskiego pod okiem Native speaker’a, czyli osoby używającej języka angielskiego jako ojczystego. Nasz adiunkt podczas „Korków” pracować będzie z uczniami nad prawidłową wymową oraz swobodną komunikacją. Nauka odbywać się będzie poprzez konwersacje, podczas której lektor zadawał będzie pytania w oparciu o wprowadzone wcześniej słownictwo i struktury gramatyczne. Dzięki wielokrotnym powtórzeniom słuchacz dużo szybciej utrwali wiedzę.

Zajęcia podzielone będą na trzy różne poziomy zaawansowania – nawiązujące nomenklaturą do środowiska piłkarskiego:

  • Grupa PRO
  • Grupa ACADEMY
  • Grupa CLUB

Każda z grup liczyć będzie maksymalnie 5 uczestników. Nurtujące Państwa pytania, a także zapisy na „Korki z języka angielskiego ” prosimy przesyłać drogą elektroniczną na: korkizangielskiego@akademiagks.pl.

„Korki z piłki” – to indywidualne treningi piłkarskie, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę trenerską, mającą ogromne doświadczenie na poziomie piłki zawodowej, której celem podstawowym będzie podnoszenie indywidualnych umiejętności uczestników, szczególnie w obrębie pewnych braków deficytowych, takich jak np. technika użytkowa. Zajęcia odbywać się będą w grupach maksymalnie 4-osobowych w dni wolne od zajęć drużynowych.

Wszelkie pytania oraz zapisy na „Korki z piłki” prosimy kierować na adres: korkizpilki@akademiagks.pl.

Mecenasem Bełchatowskiego Sportu jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/platne/serwer124745/tmp) in Unknown on line 0