MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Świąteczne wyzwanie

Udostępnij:

Już przez blisko tydzień nasi podopieczni trenują indywidualnie, wspierani w trakcie łączeń on-line przez swoich trenerów. By urozmaicić tę formę zajęć przygotowaliśmy dla nich wyzwanie na czas Świąt Wielkiej Nocy.

Trener rocznika 2012 i jednocześnie zawodnik pierwszoligowego GKS Bełchatów – Mikołaj Grzelak – przygotował krótki pokaz swoich umiejętności technicznych. – Ja pokażę na co mnie stać. Wy pokażcie na co Was stać. Mam nadzieję, że zrobicie to jeszcze lepiej niż ja – uśmiechał się na nagraniu „Grzelu”.

Każdy zawodnik Akademii może nagrać swój film (maksymalnie do 60 sekund), na którym wykonuje efektowne triki piłkarskie i wysłać e-mailem do wtorku (6.04) godz. 18:00 na adres kontakt[at]akademiagks.pl. WAŻNE! W treści e-maila należy wpisać imię i nazwisko zawodnika oraz rocznik, w którym występuje.

Następnie na naszym Facebooku zaprezentujemy wszystkie nagrania i przy pomocy użytkowników tego serwisu dokonamy wyboru autora najciekawszego pokazu sztuczek piłkarskich, który wygra wartościową pamiątkę.

Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna