MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Szukamy bramkarskich talentów

Udostępnij:

Akademia GKS Bełchatów poszukuje następców Pawła Lenarcika i Kevina Komara, którzy w przeszłości bramkarskiego fachu uczyli się w grupach juniorskich GKS Bełchatów. Chcesz pójść ich śladem? Dołącz do nas! Czekamy na zgłoszenia chłopców z roczników 2004-2013.

Piłkarscy kibice podziwiają efektowne parady Thibauta Courtois z Realu Madryt czy Manuela Neuera z Bayernu Monachium. Spod skrzydeł Akademii GKS Bełchatów wyfrunęli m.in. Lenarcik i Komar, którzy dziś reprezentują barwy kolejno ekstraklasowej Miedzi Legnica i pierwszoligowej Puszczy Niepołomice.

Nad prawidłowym przebiegiem szkolenia bramkarzy w Akademii czuwa trener Krystian Paprocki, który prowadzi zajęcia w sześciu grupach, zróżnicowanych pod względem wiekowym. W treningach, które umożliwiają bramkarzom naszych sekcji piłkarskich rozwijanie swoich umiejętności technicznych, bierze udział około 30 zawodników. Zapraszamy kolejnych!

Podczas treningów bramkarskich zawodnicy uczą się, z jak dużą odpowiedzialnością wiąże się pozycja bramkarza. Golkiper nie może pozwolić sobie na rozkojarzenie czy niezdecydowanie. Jego boiskowe decyzje muszą być odpowiednio wypracowane i pewne. Nad tym m.in. pracujemy w Akademii. – wyjaśnia szkoleniowiec Paprocki.

Zainteresowani dołączeniem do Akademii GKS Bełchatów proszeni są o wysłanie swojego CV lub filmu prezentującego umiejętności na adres e-mail: bramkarze@akademiagks.pl. Można również zadzwonić pod nr tel. 511 734 763.

Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna