MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Szymon Antczak powołany do kadry ŁZPN

Udostępnij:

W dniu 18 czerwca na boisku Miejskiego Szkolnego Ośrodka Sportowego przy ul. Jeziorańskiego 53 w Kiecach dojdzie do meczu kontrolnego pomiędzy reprezentacjami Świętokrzyskiego ZNP-u a drużyną ŁZPN U-12. Wśród siedemnastu powołanych znalazł się zawodnik Akademii GKS, Szymon Antczak. Gratulujemy!

Dla Szymona to drugie w przeciągu miesiąca tego typu wyróżnienie. 16 maja znalazł się w gronie 29 powołanych do kadry wojewódzkiej U-12, która szykowała się do meczu kontrolnego z reprezentacją Kujawsko-Pomorskiego ZPN-u. Spotkanie odbyło się 21 maja we Włocławku. Tym razem na jednodniowe zgrupowanie i test-mecz do Kielc, sztab szkoleniowy U-12 w osobach Artura Sadury i Damiana Kuligowskiego zaprosił 17 zawodników. Prócz giekaesiaka powołanie otrzymało sześciu zawodników Widzewa Łódź, czterech ze Stali Niewiadów, trzech z Łódzkiego Klubu Sportowego i po jednym z Boruty Zgierz, Unii Skierniewice oraz Warty Sieradz.

Kadrowicze zbiorą się we wtorek (18 czerwca) o godz. 7:30 na parkingu przy Atlas Arenie w Łodzi, skąd kwadrans później wyruszą do Kielc. Mecz z reprezentacją Świętokrzyskiego ZPN zaplanowano w samo południe, czyli o godz. 12:00. Po spotkaniu i wspólnym obiedzie, reprezentacja ŁZPN wyruszy w drogę powrotną.

Szymon, trzymamy mocno kciuki za jak najlepszy występ!

Mecenasem Bełchatowskiego Sportu jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/platne/serwer124745/tmp) in Unknown on line 0