MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Terminarz domowych meczów GKS II

Udostępnij:

Wyjazdowym spotkaniem z Astorią Szczerców w sobotę 19 marca zespół PGE GKS II Bełchatów rozpocznie rundę wiosenną KEEZA Klasy Okręgowej. Pierwszy domowy mecz naszych rezerw zaplanowano na 26 marca. Ostatnia kolejka przewidziana jest w weekend 18-19 czerwca.

Po rundzie jesiennej sezonu 2021/22 PGE GKS II zajmuje drugie miejsce ze stratą aż 10 punktów do liderującej Stali Niewiadów, która tylko raz zaznaczała goryczy porażki. Miało to miejsce w spotkaniu z bełchatowską „dwójką”, przegrywając wtedy 4:0 – relacja TUTAJ. W pozostałych czternastu spotkaniach giekaesiacy dziewięć razy pokonywali przeciwnika, dwukrotnie zremisowali i trzykrotnie uznali wyższość rywala. Warto podkreślić, że GKS wygrał komplet ośmiu domowych spotkań.

Aktualnie przed podopiecznymi duetu trenerskiego Adrian Teodorczyk – Zygmunt Łuszcz ostatni mecz kontrolny, w którym zagrają w sobotę z występującym w klasie okręgowej GKS Ksawerów (godz. 11:00). W dotychczas rozegranych sparingach rezerwy w dużej mierze rywalizowały z zespołami IV ligi. Młodzi piłkarze pokonali Skalnik Sulejów 10:1 i Włókniarz Zelów 4:1, zremisowali 1:1 z Polonią Piotrków Tryb. i 2:2 z Orkanem Buczek oraz przegrali z Wartą Sieradz i RKS Radomsko (oba 0:3). Ponadto „rezerwiści” byli lepsi w grze wewnętrznej od PGE GKS U-19 i ograli 6:1 WKS Wieluń (klasa okręgowa).

Na awans do IV ligi może liczyć zespół, który w końcowej tabeli zajmie pierwsze miejsce. W przypadku, gdy drużyna, która wygrała rozgrywki i z tego awansu zrezygnuje, automatyczny awans do IV ligi przysługuje drużynie, która zajęła drugie miejsce. W przypadku rezygnacji z awansu także drużyny, która zajmie drugą pozycję, zostaną rozegrane mecze barażowe pomiędzy drużynami, które zajęły drugie miejsca w tabelach końcowych pozostałych Klas Okręgowych i wyrażą zgodę na udział w tych meczach.

Poniżej prezentujemy domowy terminarz rundy wiosennej PGE GKS II:

  • 26 marca (sobota), godz. 15:00: PGE GKS II – Pilica Przedbórz
  • 10 kwietnia (niedziela), godz. 11:00: PGE GKS II – Włókniarz Moszczenica
  • 24 kwietnia (niedziela), godz. 11:00: PGE GKS II – LKS IKS Inowłódz
  • 15 maja (niedziela), godz. 11:00: PGE GKS II – MGKS Drzewica
  • 29 maja (niedziela), godz. 11:00: PGE GKS II – Omega II Kleszczów
  • 4 czerwca (sobota), godz. 17:00: PGE GKS II – LKS Lubochnia
  • 18 czerwca (sobota), godz. 17:00: PGE GKS II – Świt Kamieńsk

* Terminy lub godziny spotkań mogą ulegać zmianie z uwagi na ewentualne korekty uzgodnione pomiędzy klubami

Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/platne/serwer124745/tmp) in Unknown on line 0