MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

To był aktywny Dzień Przedszkolaka

Udostępnij:

Aż trzy dni trwały obchody Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka. To święto było świetną okazją do wyjątkowych przeżyć i tak się właśnie stało dzięki wizytom na Stadionie Miejskim grup z trzech bełchatowskich Przedszkoli Samorządowych. O urozmaicone zagospodarowanie czasu zadbali przedstawiciele naszej Akademii i GKS „Bełchatów” S.A.

W poniedziałkowe przedpołudnie na stadion przybyły pięciolatki z Przedszkola Samorządowego nr 6 im. Marii Kownackiej. We wtorek to samo uczyniły cztery grupy z Przedszkola Samorządowego nr 2 im. Akademii Bolka i Lolka (Pszczółki, Sowy, Żabki i Tygryski). Za to w środę z wizytą przymaszerowały cztery ostatnie grupy – dwie z PS nr 2 (grupy Misie i Bystrzaki) i dwie z Przedszkola Samorządowego nr 8 im. Bajkowy Zakątek. Łącznie Sportową 3 odwiedziło blisko 170 dzieci w wieku 4-6 lat! Dla większości z nich była to pierwsza w życiu okazja by zobaczyć Stadion Miejski i miejsca niedostępne dla zbyt wielu osób.

Dla uczestników tych wycieczek Akademia wraz z GKS przygotowały atrakcje, dzięki którym z pewnością wizyta pozostanie na długo w pamięci przedszkolaków. Maluchy miały okazję wysłuchać krótkiej opowieści o historii klubu, odbyć lekcję dopingu rodem z Sektora Rodzinnego, zajrzeć do „koszulkowego królestwa”, pokolorować klubowe malowanki oraz w sali fitness trybuny północnej wziąć udział w aktywnych zajęciach na macie prowadzonych przez trenerów Akademii.

Na koniec spotkania przedszkolaki otrzymały liczne pamiątki przekazane przez Akademię, GKS oraz ośrodek „Kibice Razem” GKS Bełchatów. Wierzymy, że dzięki tej wizycie za niedługi czas dzieci wrócą na stadion jako kibice a część dołączy do największej Akademii w regionie!

Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/platne/serwer124745/tmp) in Unknown on line 0