MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Trampkarze w barażach o Ligę Wojewódzką C1

Udostępnij:

Chociaż do zakończenia rozgrywek pozostała jeszcze jedna kolejka, drużyna PGE GKS U-15 już teraz może się mentalnie szykować na barażowe starcie, którego stawką będzie wiosenny awans do II Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy C1.

Wydział Gier i Ewidencji Łódzkiego Związku Piłki Nożnej poinformował o parach i terminach spotkań barażowych. Los w drodze losowania za rywala przydzielił „Brunatnym” drużynę MGTS Mogre Mokrsko, triumfatora sieradzkiej grupy Ligi Okręgowej C1. Pierwszy mecz rozegramy w sobotę (19 listopada) o godz. 13:00 na wyjeździe, a rewanż w środę (23 listopada) o godz. 18:00 w Bełchatowie.

Przypomnijmy, drużyna dowodzona przez duet trenerski Adam Paluszek – Arkadiusz Tomczyk na kolejkę przed zakończeniem rundy jesiennej, przewodzi w stawce drugiej grupy Ligi Okręgowej C1, z ośmiopunktową przewagą nad wiceliderem tabeli. Bełchatowianie odnieśli komplet trzynastu zwycięstw, aplikując rywalom 125 goli! Zanim giekaesiacy przystąpią do dwumeczu barażowego, czeka ich jeszcze wyjazdowe spotkanie ligowe z LKS Lubochnia, do którego dojdzie w najbliższą sobotę o godz. 11.

Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna