MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Trener trampkarzy nominowany w plebiscycie „DŁ”

Udostępnij:

Przed nami kolejna, już 52. edycja Plebiscytu Sportowego „Dziennika Łódzkiego – najstarszego i najbardziej prestiżowego rankingu sportowców w naszym województwie. Miło nam poinformować, że nominację do jednej z nagród otrzymał trener drużyny PGE GKS U-14, Jacek Kałużny.

W plebiscycie głosować można do wtorku, 20 grudnia do godz. 21:00. Nominacje przyznane zostały w pięciu kategoriach: sportowiec roku – kobiety, sportowiec roku – mężczyźni, sportowy talent roku, trener roku i drużyna roku. Nagrody przyznane zostaną w trzech etapach. W pierwszym, powiatowym etapie laureaci zostaną wybrani osobno w miastach i powiatach naszego województwa. Zwycięzcy awansują do wojewódzkiego finału. Tam na tych, którzy zdobędą najwięcej głosów, czekać będą nagrody finansowe, oraz awans do ogólnopolskiego finału, w którym wezmą udział laureaci ze wszystkich województw z całej Polski.

Wśród nominowanych w kategorii trener roku znalazł się Jacek Kałużny. 29-latek prowadzi drużynę trampkarzy PGE GKS (rocznik 2009), która jesienią występowała w II Lidze Wojewódzkiej C2. Oprócz tego pomaga również trenerowi Szymonowi Lesiakowskiemu przy zespole młodzików U-12. Zachęcamy do oddawania głosu na trenera Kałużnego, a szczegóły, jak można to zrobić znajdziecie TUTAJ.

Nagrody dla laureatów plebiscytu zostaną wręczone podczas Gali Sportu „Dziennika Łódzkiego”, która odbędzie się w styczniu. Zaproszenia na galę otrzymają wszyscy laureaci, w każdej kategorii, z każdego miasta i powiatu.

Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/platne/serwer124745/tmp) in Unknown on line 0