MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Trenerzy Akademii z nowymi licencjami UEFA

Udostępnij:

Miło nam poinformować, że czterej nasi trenerzy ukończyli kurs trenerski UEFA B organizowany przez Łódzki Związek Piłki Nożnej.

Egzamin składający się z trzech części z wynikiem pozytywnym ukończyli Przemysław Marjan (Orliki E2), Michał Krawczyk (Żaki F2), Marcin Szóstakiewicz (Skrzaty G1) oraz Krystian Paprocki (trener bramkarzy). Elementami sprawdzianu końcowego był pisemny test wiedzy, test praktyczny oraz odpowiedź ustna przed Komisją Egzaminacyjną Łódzkiego Związku Piłki Nożnej, w składzie której byli trenerzy Andrzej Dawidziuk, Krystian Kierach, Piotr Grzelak oraz Damian Gamus.

Wcześniej każdy z naszych trenerów uczestniczył w sesjach szkoleniowych odbywających się na boiskach i w salach Miejskiego Centrum Sportu w Bełchatowie. Dodatkowo wszyscy odbyli staże, w trakcie których podglądali osobno pracę sztabów szkoleniowych w GKS Bełchatów, Omedze Kleszczów i Orkanie Buczek.

Licencja UEFA B pozwoli trenerom na pracę z drużynami młodzieżowymi wszystkich kategorii oraz seniorów do rozgrywek Klasy Okręgowej włącznie. Tym samym w Akademii GKS już dziesięciu szkoleniowców posiada licencję UEFA A, a dziewięciu licencję UEFA B. Trenerom gratulujemy i życzmy kolejnych sukcesów!

Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna