MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Trójka giekaesiaków z powołaniami do kadry

Udostępnij:

W Bielsku-Białej oraz w Licheniu odbędą się najbliższe obozy szkoleniowe reprezentacji Łódzkiego ZPN rocznika 2011, 2012 oraz 2012/13 dziewcząt. Wśród powołanych znaleźli się: Nadia Kokocińska (GKS U-13), Szymon Antczak (GKS U-12) i Kacper Borowiecki (GKS U-13).

Cała trójka regularnie powoływana jest do kadry wojewódzkiej swoich roczników. Nadia Kokocińska znalazła się w gronie 18 zawodniczek powołanych przez trenera Rafała Poznańskiego na zgrupowanie młodziczek, które odbędzie się w dniach 20-26 lipca w Licheniu. Oprócz naszej reprezentantki, w skład kadry weszły dziewczyny występujące na co dzień m.in. w Ceramice Opoczno, Football Academy Bełchatów, Stali Głowno i Widzewie Łódź.

Obóz chłopców z kadry ŁZPN U-12 i U-13, na który zaproszeni zostali Szymon Antczak i Kacper Borowiecki zaplanowano w dniach 13-20 lipca w Centrum Sportu „Rekord” w Bielsku-Białej. Sztab szkoleniowy reprezentacji U-12 w osobach trenera Artura Sadury i Damiana Kuligowskiego zaprosił na zgrupowanie 22 zawodników, wśród których oprócz Szymona znaleźli się również zawodnicy Boruty Zgierz, Concordii Piotrków Tryb., Łódzkiej Akademii Futbolu, Łódzkiego Klubu Sportowego, Pogoni Zduńska Wola, Stali Niewiadów, Unii Skierniewice, Warty Sieradz i Widzewa Łódź. Z kolei trener kadry U-13, Paweł Szymczyk oprócz Kacpra zaprosił na obóz jeszcze 17 zawodników, reprezentujących AKS SMS Łódź, Łódzką Akademię Futbolu, ŁKS Łódź, Pogoń Zduńska Wola, RAP Radomsko, SPSCH Widzew i Widzew Łódź.

Całej naszej trójce serdecznie gratulujemy i życzymy kontynuowania drogi stałego rozwoju.

Mecenasem Bełchatowskiego Sportu jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.