MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Trzecie zwycięstwo GKS U-19

Udostępnij:

PGE GKS U-19 Bełchatów pokonał w wyjazdowym spotkaniu UKS Naki Olsztyn 2:1 (2:0). Było to trzecie zwycięstwo naszej drużyny w Lidze Makroregionalnej U-19.

Mimo kilkugodzinnej podróży do Olsztyna młodzi bełchatowianie bardzo dobrze rozpoczęli to spotkanie. Już w 6. minucie Natan Bujak wykorzystał dokładne podanie Jana Jaszczaka. Swą przewagę podopieczni Adama Konstańczuka potwierdzili jeszcze jednym golem. Przed przerwą Marcel Kuśmierek skierował piłkę do siatki po asyście Olafa Ossowskiego. W drugiej części gry olsztynianie zdołali zdobyć gola kontaktowego w 68. minucie, ale do końca gry wynik nie uległ już zmianie.

Po weekendowym triumfie giekaesiacy przesunęli się na piątą pozycję w tabeli mając w dorobku 11 punktów (bramki 7:10). Teraz przed PGE GKS U-19 mecz domowy z olsztyńskim zespołem. Jego początek zaplanowano na środę, godz. 15:00.

UKS Naki Olsztyn – PGE GKS U-19 Bełchatów 1:2 (0:2)
Bramki dla GKS: 6. Natan Bujak (as. Jaszczak), 42. Marcel Kuśmierek (as. Ossowski)

Żółte kartki: Szymczak, Bujak, Wenus

PGE GKS U-19: Wróblewski (83′ Wolankiewicz) – Kłótkowski, Wenus, Konstańczuk, Szymczak (61′ Kusiak), Bujak, Tomski, Jaszczak (76′ Danielski), Kuśmierek, Stolarczyk (67′ Kaliszuk), Ossowski 

Trener: Adam Konstańczuk

Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/platne/serwer124745/tmp) in Unknown on line 0