MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

UKS SMS Łódź ósmym klubem partnerskim

Udostępnij:

Mamy przyjemność poinformować, że Akademia GKS pozyskała kolejnego partnera w zakresie szkolenia dzieci i młodzieży. W ramach projektu klubów partnerskich podpisana została umowa z UKS SMS Łódź.

Nadrzędnym celem współpracy będzie szeroko rozumiany proces szkolenia zawodników grup młodzieżowych oraz współpraca skautingowa, która umożliwi najzdolniejszym zawodnikom UKS SMS Łódź testy w pierwszej drużynie GKS-u Bełchatów. Ponadto udział trenerów w konferencjach i szkoleniach organizowanych przez obie strony oraz cykliczne gry sparingowe drużyn młodzieżowych.

– Nawiązanie współpracy z UKS SMS Łódź to kolejny krok w tworzeniu ścieżki wychowującej dzieci i młodzież w duchu sportowym. Nieustannie staramy się poszerzać strukturę klubów partnerskich, dlatego cieszymy się, że do tego grona dołączyła jednostka, która posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w szkoleniu. Notabene łódzka Szkoła Mistrzostwa Sportowego jest jedną z najstarszych tego typu placówek w Polsce. W jej strukturach na zajęcia uczęszcza blisko 400 uczniów. Takie doświadczenie jest bezcenne w kontekście powołanej przez Akademię GKS w ubiegłym roku SMS Bełchatów. Wierzę, że nasza wzajemna współpraca będzie owocna dla obu stron. – powiedział po parafowaniu umowy Prezes Akademii GKS, Szymon Serwa.

UKS SMS Łódź będzie również informował Akademię GKS o najzdolniejszych zawodnikach, zainteresowanych grą w naszym klubie. Umowa podpisana została w obecności Prezesa UKS SMS Łódź, Janusza Matusiaka oraz członka Zarządu, Mirosława Dawidowskiego i ma obowiązywać co najmniej do 30 czerwca 2025 roku.

Mecenasem Bełchatowskiego Sportu jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/platne/serwer124745/tmp) in Unknown on line 0