MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Uruchamiamy projekt Klubów Partnerskich

Udostępnij:

Projekt Klubów Partnerskich rozpoczęty przez Akademię GKS Bełchatów ma na celu stworzenie i rozbudowywanie sieci klubów współpracujących z Akademią. Dzięki niej ilość dzieci objętych monitoringiem przez Akademię znacząco wzrośnie.

Współpraca ma się opierać na szeregu działań. W planie są m.in. wspólne spotkania szkoleniowe, rozgrywanie meczów w wewnętrznej lidze klubów partnerskich oraz udział zawodników klubów partnerskich w eskorcie piłkarzy na meczach seniorskiej drużyny GKS Bełchatów.

Zakrojona na szeroką skalę współpraca klubów z Akademią ma dla bełchatowskiego środowiska piłkarskiego charakter przełomowy. Akademia GKS Bełchatów, jako największa w regionie i mająca przedstawiciela w seniorskich rozgrywkach Fortuna 1 Ligi, stanie się naturalną drogą rozwoju dla najzdolniejszych adeptów futbolu.

Dokument gwarantujący obustronne korzyści i pełną współpracę jest tym samym kamieniem milowym w profesjonalizacji bełchatowskiej piłki nożnej. Misją partnerstwa jest jak najlepszy rozwój młodych zawodników oraz kształtowanie prawidłowych postaw sportowych i społecznych wśród dzieci i młodzieży.

W styczniu Akademia podpisała umowę z Uczniowskim Klubem Sportowym „Football Academy” Bełchatów. W lutym jej przedstawiciele dokonali tego samego z Akademią Piłkarską „Soccer” Bełchatów, której koordynatorem jest były piłkarz górniczego klubu – Jacek Popek.


Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna.


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/platne/serwer124745/tmp) in Unknown on line 0