MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Wracamy do wspólnych treningów

Udostępnij:

Rada Ministrów podjęła kolejne decyzje dotyczące obostrzeń mających pomóc w walce z epidemią koronawirusa. Są to dobre wiadomości, ponieważ umożliwiają one powrót do normalnej działalności Akademii.

Od poniedziałku 19 kwietnia zmienią się zasady korzystania z infrastruktury sportowej, w tym boisk piłkarskich. Według wytycznych rządu aktywności będą możliwe w następującym zakresie:

  • współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez odpowiedni polski związek sportowy,
  • współzawodnictwo, zajęcia i wydarzenia w ramach sportu zawodowego (tak jak dotychczas),
  • uprawianie sportu dopuszczalne dla wszystkich w obiektach sportowych na świeżym powietrzu (maksymalnie 25 osób).

Potwierdziły to zapisy w opublikowanym w czwartkowy wieczór rozporządzeniu Rady Ministrów. Pełna treść rozporządzenia jest dostępna TUTAJ.

Z kolei Wydział Gier i Ewidencji Łódzkiego Związku Piłki Nożnej informuje, że zgodnie z wytycznymi rozgrywki dzieci i młodzieży (od F2 do A1) zostają wznowione od 19 kwietnia. – Jednocześnie pragniemy wskazać, iż ostateczna decyzja o kontynuowaniu rozgrywek seniorskich zgodnie z ustalonym terminarzem w tych klasach rozgrywkowych, które nie zostały wznowione do 18.04.2021r., zostanie podjęta niezwłocznie po uzyskaniu wyjaśnień dotyczących prawnych możliwości ich wprowadzenia – czytamy w komunikacie ŁZPN.

Akademia przez cały okres zawieszenia zawieszenie wspólnych treningów oraz meczów dzieci i młodzieży pracowała w formule on-line. Każdego dnia miały miejsce łączenia trenerów ze swoimi podopiecznymi oraz realizacja przygotowanych planów treningowych. Od poniedziałku nasze grupy piłkarskie powrócą do tradycyjnych zajęć na świeżym powietrzu.

Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/platne/serwer124745/tmp) in Unknown on line 0