MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Wyjazdowa porażka rezerw

Udostępnij:

PGE GKS II Bełchatów po raz pierwszy w sezonie 2021/2022 KEEZA Klasy Okręgowej zaznał goryczy porażki. Bełchatowianie przegrali w sobotnim meczu kolejki z Włókniarzem Moszczenica 3:4 (1:2).

Po trzech kolejkach obie drużyny miały ten sam bilans gier, co jedynie budowało atmosferę tego pojedynku. Już w 4. minucie gospodarze objęli prowadzenie wykorzystując stratę Norberta Stefaniaka. Dwadzieścia minut później udało się wyrównać po celnym strzela Bartłomieja Trzebońskiego. Jednak chwilę później Włókniarz zdobył drugą bramkę wykorzystując błąd w komunikacji naszej defensywy. W 48. minucie było już 3:1, jednak giekaesiacy bardzo szybko odpowiedzieli na to trafienie golem kontaktowym. Po dograniu w pole karne Oskara Przywary piłkę do siatki skierował Jeremiasz Góralczyk. W 66. minucie celna główka po dośrodkowaniu z rzutu wolnego dała Włókniarzowi ponownie dwubramkowe prowadzenie. Podopieczni duetu trenerskiego Adrian Teodorczyk – Zygmunt Łuszcz poderwali się jeszcze do walki, czego efektem był gol Stanisława Wenusa z rzutu karnego na osiemnaście minut przed końcem meczu. Do ostatniego gwizdka arbitra wynik nie uległ już zmianie.

W 6. kolejce Klasy Okręgowej PGE GKS II zagra w niedzielę 12 września o godz. 11:00 w spotkaniu wyjazdowym z IKS Inowłódz.

Włókniarz Moszczenica – PGE GKS II Bełchatów 4:3 (2:1)
Bramki dla GKS: Bartłomiej Trzeboński 25. (as. Kacper Sionkowski), Jeremiasz Góralczyk 49. (as. Oskar Przywara), Stanisław Wenus 72. (as. Jakub Miarka)

Żółte kartki: Hubert Jakubiec, Kacper Sionkowski, Jeremiasz Góralczyk,

PGE GKS II: David Poghosyan, Sebastian Ochocki, Jarosław Trzeboński, Hubert Jakubiec, Norbert Stefaniak (61. Peter Sobera), Oskar Przywara, Jeremiasz Góralczyk, Damian Michalak (71. Stanisław Wenus), Bartomiej Trzeboński, Jakub Miarka, Kacper Sionkowski

Trenerzy: Adrian Teodorczyk, Zygmunt Łuszcz