MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Wyjazdowy sukces GKS II

Udostępnij:

PGE GKS II Bełchatów z czternastym zwycięstwem w rozgrywkach KEEZA Klasy Okręgowej. W sobotę młodzi bełchatowianie pokonali na wyjeździe Świt Kamieńsk 2:0 (0:0).

W pierwszej połowie żadna z drużyn nie potrafiła zdobyć bramki otwierającej wynik spotkania. Uległo to zmianie w drugiej części meczu, kiedy to najpierw w 53. minucie do siatki trafił Hubert Jakubiec a trzynaście minut później Mateusz Kempski. Dwubramkowe prowadzenie bełchatowian utrzymało się już do końca meczu.

Po 27. kolejce rozgrywek PGE GKS II nadal zajmuje drugie miejsce w tabeli z dorobkiem 45 punktów. Strata zespołu rezerw do lidera stopniała do trzech punktów, przy czym podopieczni Adriana Teodorczyka mają rozegrany jeden mecz mniej. W najbliższej kolejce giekaesiacy zmierzą się z Olimpią Wola Załężna (środa, godz. 17:00).

Świt Kamieńsk – PGE GKS II Bełchatów 0:2 (0:0)
Bramki dla GKS: 53. Hubert Jakubiec (as. Kempski), 66. Mateusz Kempski (as. Komar)

Żółta kartka: Mizera Kamil

PGE GKS II: Komar Kewin – Mizera Kamil (81. Tomski Bartłomiej), Jakubiec Hubert, Trzeboński Jarosław, Kołodziejczyk Bartosz, Przywara Oskar, Góralczyk Jeremiasz, Miarka Jakub, Stefaniak Norbert (81. Konstańczuk Kacper), Kaflowski Mateusz (71. Jaszczak Jan), Kempski Mateusz

Na ławce pozostali: Tkaczyński Oskar, Wenus Stanisław

Trenerzy: Adrian Teodorczyk i Zygmunt Łuszcz
Kierownik: Marek Cieślak