MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Zapraszamy dzieci z Ukrainy

Udostępnij:

Fundacja Akademia GKS Bełchatów zaprasza dzieci i młodzież, które w wyniku ostatnich wydarzeń uciekły z Ukrainy do Polski i przebywają obecnie w Bełchatowie i jego okolicach, do bezpłatnego uczestnictwa w treningach sekcji piłki nożnej oraz zapasów.

Od tygodnia na Ukrainie trwa inwazja rosyjskich wojsk. Następstwem tych wydarzeń polską granicę przekroczyło kilkaset tysięcy uchodźców, w tym wiele rodzin z dziećmi. Akademia GKS Bełchatów w obliczu ogromnego zła, które spotkało naszych wschodnich sąsiadów i z myślą o pomocy w tych trudnych chwilach, pragnie zaprosić dziewczęta i chłopców do bezpłatnego uczestnictwa w zajęciach sportowych. Bezpośredni kontakt z rówieśnikami i możliwość nawiązywania nowych znajomości może im pomóc przetrwać ten trudny okres życia. Sport łączy!

Do uczestnictwa w zajęciach zapraszamy dziewczynki i chłopców od 5. do 18. roku życia. Zajęcia prowadzone będą przez trenerów Akademii GKS Bełchatów i planujemy rozpocząć je od poniedziałku 7 marca.

Więcej informacji udziela koordynator ds. organizacyjno-szkoleniowych – p. Grzegorz Muskała. Dostępny jest pod numerem telefonu 601 060 528.

Pomoc Ukrainie, w różnej postaci, deklaruje każdego dnia wielu bełchatowian. To postawa godna pochwały i uznania! Jak można pomóc? Szczegóły dostępne są na oficjalnej stronie internetowej Miasta Bełchatowa – KLIKNIJ TUTAJ.

Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna