MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Zapraszamy na trening otwarty

Udostępnij:

Akademia GKS Bełchatów zaprasza młodych piłkarzy i przyszłe piłkarki na trening otwarty, które odbędzie się 12 maja na boisku treningowym nr 4 Miejskiego Centrum Sportu.

Akademia GKS to blisko 350 podopiecznych, którzy każdego dnia rozwijają swoje umiejętności i zamiłowania do uprawiania sportu. Najmłodsza grupa naborowa to chłopcy w wieku 4-8 lat oraz dziewczynki 10 lat i młodsze. Całość szkolenia dzieję się przy zachowaniu odpowiednich warunków do nowoczesnego, kompleksowego i zindywidualizowanego szkolenia z zachowaniem zasad fair play oraz edukacji szkolnej.

Po małym sukcesie ostatniego treningu pokazowego, tym razem nasza Akademia zaprasza na trening otwarty chłopców urodzonych w latach 2013 – 2015 oraz dziewczęta bez względu na wiek. – Otwarty trening jest idealną okazją do sprawdzenia, jak wyglądają jednostki treningowe prowadzone przez trenerów naszych grup. Wierzę, że mogą być też początkiem świetnej przygody, podczas której młodzi adepci i adeptki futbolu rozwiną swoje zdolności oraz zawiążą nowe znajomości – przekonuje Damian Chojka, koordynator bloku U5 – U13.

Przypominamy, że w nieustannie zapraszamy dzieci i młodzież, które w wyniku inwazji wojsk rosyjskich uciekły z Ukrainy do Polski i przebywają obecnie w Bełchatowie i jego okolicach, do bezpłatnego uczestnictwa w treningach sekcji piłki nożnej oraz zapasów.

Otwarty trening rozpocznie się w czwartek 12 maja o godz. 17:30. Więcej informacji udzieli trener Damian Chojka – nr tel. 516 302 486 / e-mail: damian.chojka@akademiagks.pl

Zawodnicy/zawodniczki, którzy przyjadą na dni otwarte muszą posiadać:

  • sprzęt sportowy
  • zgodę opiekunów prawnych/rodziców na udział w treningu

Dokumenty do pobrania w załącznikach:

Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/platne/serwer124745/tmp) in Unknown on line 0