MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Zapraszamy skrzaty na trening

Udostępnij:

Akademia GKS Bełchatów zaprasza młodych piłkarzy i przyszłe piłkarki na trening otwarty, które odbędzie się 17 maja na boisku treningowym Miejskiego Centrum Sportu.

Nasza Akademia zaprasza na trening otwarty chłopców urodzonych w latach 2016 i młodszych oraz dziewczęta bez względu na wiek. Przypominamy, że w nieustannie zapraszamy dzieci i młodzież, które w wyniku inwazji wojsk rosyjskich uciekły z Ukrainy do Polski i przebywają obecnie w Bełchatowie i jego okolicach, do bezpłatnego uczestnictwa w treningach sekcji piłki nożnej oraz zapasów.

Akademia GKS to blisko 350 podopiecznych, którzy każdego dnia rozwijają swoje umiejętności i zamiłowania do uprawiania sportu. Najmłodsza grupa naborowa to chłopcy w wieku 4-8 lat oraz dziewczynki 10 lat i młodsze. Całość szkolenia dzieję się przy zachowaniu odpowiednich warunków do nowoczesnego, kompleksowego i zindywidualizowanego szkolenia z zachowaniem zasad fair play oraz edukacji szkolnej.

Otwarty trening rozpocznie się we wtorek 17 maja o godz. 16:00 na boisku treningowym nr 4. Więcej informacji udzieli trener Damian Chojka – nr tel. 516 302 486 / e-mail: damian.chojka@akademiagks.pl

Zawodnicy/zawodniczki, którzy przyjadą na dni otwarte muszą posiadać:

  • sprzęt sportowy
  • zgodę opiekunów prawnych/rodziców na udział w treningu

Dokumenty do pobrania w załącznikach:

Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna