MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Zawieszenie przedłużone

Udostępnij:

W środę 7 kwietnia Minister Zdrowia Adam Niedzielski poinformował o przedłużeniu obowiązujących obostrzeń do 18 kwietnia. Do tego czasu zajęcia Akademii będą prowadzone w formie on-line.

Przypomnijmy, że od 27 marca 2021 r. obiekty sportowe dostępne są wyłącznie dla sportu zawodowego. W praktyce oznacza to dalsze zawieszenie meczów i treningów dzieci i młodzieży, co potwierdziły zapisy w opublikowanym 25 marca rozporządzeniu Rady Ministrów. Pełna treść rozporządzenia dostępna jest TUTAJ.

Akademia nie wstrzymała swojej działalności i realizuje utworzony plan pracy on-line, wykorzystując do tego wszystkie dostępne środki. Program działań sportowych na czas zawieszenia grupowych spotkań został uproszczony, ale ma on również za zadanie maksymalnie wykorzystać czas spędzony przez trenujących w domu.

– Dobór ćwiczeń został tak skonstruowany, aby każdy mógł je dobrze wykonać w domowych warunkach. Trenerzy grup młodzieżowych, przy mojej pomocy, mają pełną kontrolę nad tym, co zawodnicy powinni zrobić – wyjaśnia Marcin Sochacki, trener przygotowania motorycznego w Akademii GKS Bełchatów.

Sponsorem Głównym Akademii jest PGE Polska Grupa Energetyczna


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/platne/serwer124745/tmp) in Unknown on line 0