MECENAS BEŁCHATOWSKIEGO SPORTU

Zostań bramkarzem w Akademii GKS!

Udostępnij:

Chciałbyś spróbować swoich sił w np. rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów? Sztuka bramkarska nie jest ci obca? Akademia GKS Bełchatów, chcąc wyjść naprzeciw młodym zawodnikom, ma przyjemność zaprosić na testy wszystkich chętnych bramkarzy z roczników 2007-2010!

Poszukujemy kandydatów na bramkarzy, którzy nie boją się ryzyka i chcą poczynić pierwszy krok w stronę grania na możliwie jak najwyższym poziomie. Dzięki naszym specjalistycznym treningom, młodzi zawodnicy poprawią swoje umiejętności i nabiorą pewności na boisku. Nad prawidłowym przebiegiem szkolenia bramkarzy w Akademii czuwają trenerzy: Krystian Paprocki, Sebastian Łukiewicz oraz bramkarz pierwszej drużyny GKS Bełchatów Leonid Otczenaszenko, którzy prowadzą zajęcia w kilku grupach, zróżnicowanych wiekowo. W treningach, które umożliwiają rozwijanie umiejętności technicznych, bierze udział około 30 zawodników. Podczas ćwiczeń młodzi goalkeeperzy pracują nad poprawą szybkości reakcji, własnej koordynacji ciała oraz dynamiki.

Podczas treningów bramkarskich zawodnicy uczą się, z jak dużą odpowiedzialnością wiąże się pozycja bramkarza. Golkiper nie może pozwolić sobie na rozkojarzenie czy niezdecydowanie. Jego boiskowe decyzje muszą być odpowiednio wypracowane i pewne. Nad tym m.in. pracujemy w Akademii. – wyjaśnia koordynator bloku bramkarskiego w Akademii GKS, Krystian Paprocki.

Zainteresowanych dołączeniem do Akademii GKS Bełchatów prosimy o wysłanie swojego CV lub filmu prezentującego umiejętności na adres e-mail: bramkarze@akademiagks.pl. Można również zadzwonić pod nr tel. 511 734 763.

Mecenasem Bełchatowskiego Sportu jest PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.